0 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (1,023 puan) tarafından
Dogum gunu icin istiyorum.oglumun 10 adet 250 tl cokmu szce tereyag kullaniyormus bilemedim ya 

10 Cevaplar

0 oy
(7,782 puan) tarafından
Normal kuzum bir paket bisküvi on beş yirmi tl oldu artık.
tarafından
Kız bı tane kurabiye diyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence çok tabi herkesin düşüncesi farklıdır 
0 oy
(6,912 puan) tarafından
Kendin yap bence çok fazla fiyat. 
0 oy
(2,238 puan) tarafından
Onlar yenmiyor bence fazla evde sağlıklı olarak kendiniz yapın 
0 oy
tarafından
Yani masada iki fotoda gözükecek diye bir tane kurabiyeye asla 25 lira vermem. 
(1,023 puan) tarafından
Of esimde aynisini dedi:D kafayimi yedin diyor
0 oy
(6,046 puan) tarafından
Ben arkadaşıma 50 tane yapmıştım geçen sene. Aldığım malzemelerin masrafı 150 falan tutmuştu. Bence kendin yapabilirsin
(1,023 puan) tarafından
Nasl yapcam kalibimda yok
(6,046 puan) tarafından
Onlar alınır canım çok pahalı değiller.
0 oy
(608 puan) tarafından
Çok fazla hemde bana göre 
0 oy
(13,304 puan) tarafından
Yoo havada kap bence. Ben yapıyordum bir ara sadece tereyağ masrafı dünya kadar tutuyor. 
0 oy
(1,515 puan) tarafından
Bence kendin yapabilirsin o fiyata fazla ama ortamda malum kendin yapsan daha uyguna getirebilirsin
0 oy
(7,305 puan) tarafından
Çok çok fazla tadlarıda aman aman güzel değil 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 27 göst.
0 oy
8 cevap 200 göst.
19 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Zeynepagd (436 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.
12 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
8 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Summm (165 puan) tarafından soruldu

412,213 soru

12,409,098 cevap

44,759 kullanıcı

Kategoriler

...