0 oy
693 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Merhaba, biriyle buluştuk ; davranışlarıni ben mi yanlış algıladım emin olamıyorum ama ; bir AVM kafesine oturmaya gittik garson yanimiza gelip ne içersiniz demese adam heralde sipariş vermeyecekti birşey içmek zorunlu mu oturmak yasak mı diye soruyor garson evet deyince sordu ne içersin birşey alır mısın diye garson gidince ben seni düşündüğüm için dedi her yerde içmiyormuşsun birşey falan diye zirvaladi bende bu mekanı biliyorum sıkıntı yok öyle olsa size buraya oturalım demezdim dedim bir saattir limonatayi ancak içti neyse sonra kalktık kitapçıya gitmek istedi ; meğer kitap hediye edesi gelmiş aldı işte sonra ben birşeyler alicam gratisten dedim vs kapıda bekliyorum dedi şaşırdım sonra yanımda bitti marketten birşeyler alalım diyordu market şart mı hazır şeyler mi yiyeceğiz dedim bende beni dört beş saattir yanında dolaştirip aç mısın diye sormadı neyse sonra bir mekana girdik hava esiyordu burda içecek birşeyler var mıdır ki yemek var sadece galiba dedi oturduk yerimize ne içersin diye soruyor midem açlıktan karnıma yapisacakti neredeyse insan nezaketen de olsa sorar yine aç mısın diye en azından çorbalar var içecek fiyatına ama nerede neyse ordaki garson kız cam soda şişesini elinden düşürdü kırdı parçalar adama doğru geldi neredeyse bunun bir işaret olduğunu bile düşündüm doğrusu ve ne düşüneceğimi inanın bilmiyorum pinti biri mi diye kitapçıda ders kitabı alıyorum kalemlere bakıp bu kalemi bize hediye etseniz olma mi kitap aldık sonuçta diyor baya da ısrar etti oha kalemlerde pahalıymış ne ara otuz lira oldular dedi sonra başka yerden hediye etti güya ama ben pinti olduğunu anladım bana da tutumlu birisin sanki dedi nedense oysa hesabı alman usulü ödeyelim demiştim ödetmedi olur mu erkek hesabı kadına odetir mi diye boş gözüme girme çabaları acaba siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

35 Cevaplar

+14 oy
(3,451 puan) tarafından
Kaç kaç kaç kaç kaç çokkk hızlı kaç 
(13,838 puan) tarafından
Ne dersen de anlamaz ar damari catlamis gercekten  yazik ....ilerisi icin uzuldum senin adina
(1,043 puan) tarafından
Daha neler okuyacağım  monarosa maşallah eski sevgiliniz ile ne yaptığınızı gururla söylediniz ama yaşınız hala söylemediniz
(2,593 puan) tarafından
Oylum böyleleri inan sadık kocayı da bulur zenginini bulur :))) garip bir şekilde ilahi adalet tecelli etmiyor bir eli yağda bir eli balda yaşar
Allahim neslimden böylelerini verme . Amin
(13,838 puan) tarafından
Bir de diyor sevgilim birakmadi:) hastaymis zaten o sevgilin senin neyini biraksin etmedigi laf kalmamis hala beni brkmamisti havasinda amin amin
(1,573 puan) tarafından
mrs eris dogru diyorsun canım amin dıyorum bızden uzak olsunlar
-Reklam-
+3 oy
tarafından

Nazlı diye posta giris yapanlar yanıldınız :D

(2,103 puan) tarafından
Valla bir küfür ile giriş yaptım okudum ki nazlı değilmiş
(1,142 puan) tarafından
Ay nazlı sandım valla :)
(275 puan) tarafından
Bende nazlı sandım senin psikolojin bozuk demeye gelmiştim snmsksm
(1,142 puan) tarafından
Dedim hala mi cimri diye soruyo :)
+2 oy
(2,289 puan) tarafından
Canim  kaç yasindasin bilmiuorim ama adam açık açık para sana harcamak istememiş. Ve ilk bulusmaniz mi
(10 puan) tarafından
Evet ilk ve son tabiki hiç haz etmedim tiksindim adamdan zaten son saatlerde saatine bakıp durdu kaç diye otobüsü kaçıracakmiş
+2 oy
(2,351 puan) tarafından
İlk ve son buluşman olsun bence 
+1 oy
tarafından
Adamin yaptığı hic norml degil de ilk bulusma da niye gratise giryorsn ki kimse kimsenin birseyini odemk zorunda değil kapida bekledi demsn ya ilk bulusmaysa önceden şurada oturup sohbet edelim deseydin adamda hanzo ona lafim yok
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Bekermisn bulusma sebebin ne mumkunse son olsun 
0 oy
(6,131 puan) tarafından
Pinti ve kaba, ilk baştaki garsonla konuşma şeklinden belli. Sen de farketmişsin zaten ki gelip buraya yazmışsın. İçine sinse kimsenin fikrini almazsın o yüzden arkana bakmadan kaç. 
0 oy
(1,585 puan) tarafından
Canım zaten seninde içine sinmemis adaminda bellimi hareketlerinden içine sinmemis yani boşver gitsin 
0 oy
(402 puan) tarafından
Sana bunu ilk bujlusmada yapan evlendikten sonra aç bırakır bence yada kurus para vermez.sakin bulaşma yol ver gitsin yolun başiyken 
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Kaç bacım yanında bulunma boşver öyle biri yok hayatında aklına bile getirme 
0 oy
(891 puan) tarafından
Arkanı bakmadan uzaklaş yoksa alıngan yarim gibi sürekli whatsapp fotosu atar durursun 
tarafından
Nazlı wp mesajları ile ünlü oldu çıktı sjsjsj
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Aklın varsa ilk ve son buluşman olsun..yoksa oda 25 krş nereye harcadın der nazlı gibi 25 krş hesabıni verirsin poşet aldm diye 
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Ilk bulusmada böyleyse bunla olmaz arkana bakmasan kaç
0 oy
(444 puan) tarafından
Kız alingan yarim felan diye cümle de kurdu mu hiç nazlinin kayni felan olmasın bu adam
(789 puan) tarafından
Ay cok güldüm valla :D :D
(444 puan) tarafından
:)))))
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Ayy okurken kosarak kacmaya basladim bacim sen yine iyi sabretmissin
0 oy
(4,707 puan) tarafından
Sevsem de evlenmezdim böyle biriyle hayat surmez
0 oy
tarafından
Bir daha görüşme 
0 oy
(2,733 puan) tarafından
Vala çok çekersin bundna parası olmayan bir adam seni niye dışarı ciakrtsin hadi çıkar di diyelim bir yemek bile yiyemedik diyorsun bir adam ne yaoar eder gider o retromda seni oturur lavoboya gidiyorum misali en yakını kardeşi olur abisi olur bana hesaba para gönderin yada filan yerdeyim param yok yetsin ben yemek yiyene kadar parayı getirin derdi seni ne yapar eder yemek yeidri hiç olmasa bile kasaya gider kimliğimi vereyim size der yemek yiyecez siz sonra hesabı odeyiyim der parası olmasa bile  sana diyebilir üzerimde para yok der ama çok cimri parası olmadigindan değil oarasi olmasaydı limonata iceemzdiniz kitap almazdı kalem almazdı onları yaoacagina bir hastaneye gidip çayla simite yefiremedi böyle erkekten uzak dur çok çekersin yani kendini belli ediyor simdeden 
0 oy
(167 puan) tarafından
Ay kaç kaç bu adamdan
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Hayat geçmez onla görgüsüz 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 431 göst.
18 Şubat 2022 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 369 göst.