0 oy
430 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar ben paraya hiç değer vermem ama eşim aksine avucunu yalıyor özel günlerde zaten bi şey gördüğüm yok bi doğum günüm o da ihtiyacım olan şeyi hediye diye alır bi markete gireriz para gitti diye tüm gün yüzüne bakılmaz bi kere aramaz işten çıkınca evde ne eksik yada yeni doğum yaptın canın ne çekiyor diye annem kaldı bizimle 20 gün bebeğe baktı canı çıktı zaten yaşı başı var kadının gideceği gün bi ekmek bile almadı dedi Allah razı olsun baktı uykusuz kaldı demedi kendi malak gibi uyudu bi kere kalkıp bakmadı asıl çocuğu bağırtıyorsunuz uyuyamıyorum diye kalktı kızdı o kadar bunaldım ki evde artık elektrik harcatmaz lamba yaktirmaz harçlık verse binbir laf eder hastaneye gideriz özele gidiyoruz diye binbir laf eder maddi durumumuz da o kadar kötü değil orta halliyiz borcumuz yok doktor bebeğe bi damla yazdı babası ben alırım diyene kadar pahalı diye almadı her şeyimizi kayınpederim yapmaya çalışıyor sütüm gelmedi mama alamam ben diye beni ağlattı kayınpeder gitti aldı boşanmak istiyorum ailem kendin seçtin diyor kayınvalidem biz senin her şeyini alırız para icin kavga etmeyin diyo ne yapacam şaşırdım

24 Cevaplar

0 oy
(606 puan) tarafından
Valla canım böyle olmaz benimki de pınti ama.bu kadar değil çalışıyorym Allah kolaylık versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden evlenmiş kocan acaba
0 oy
tarafından
kefenine cep yaptıracak herhalde 
0 oy
(3,384 puan) tarafından
Kayınpeder nereye kadar alcak aile olmayı benimseyememiş demekki kayınbederin öle diene kadar oğlunu uyarsın
0 oy
tarafından
böyle adamla ömür geçmez vur kıçına tekmeyi gitsin Allahin cimrisi insan evladından hiç para kıskanır mı 
0 oy
(846 puan) tarafından
Bu pintilikten başka daha değişik bişey öyle şey mi olur erkek karısına da çocuğuna da bakacak yani. Tamam herşey pahalı cok masraf oluyor ama herkesin kocası yapıyor bunu bizde tek maaş gecincez diye ugrasiyoz çok şükür eşim hiç kısmaz. Sen çalışıyor muydun peki
(220 puan) tarafından
Evet çıktım işten sağlık sorunlarim çok oldu isimde ağırdı o zaman bi sorun yoktu aramızda ben kendim kazanıp kendim yerken
0 oy
(11,231 puan) tarafından
Allah razı olsun eşimden asla paranın lafını etmez kendi cebinde para kalmaz bana çıkarır verir Allah yardımcın olsun kuzum esin çok abartıyor gerçekten fuzuli harcıyon dese neyse ama bebeğinin ihtiyacını da karsilamayacaksa neden baba
0 oy
(3,141 puan) tarafından
E napıyor parayı biriktiriyor mu ? Paranın nerde olduğunu bilmiyorsan o zaman insanın aklına başka şeyler geliyor. İnsan herseyden kendi boğazından bile kısar evladinin ihtiyacı için pahalı alamam demez. Seninkinin ki cimrilik + bencillik olmuş. Nasıl sinirlendim.
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Değil canm parası olduğu sürece harcar bugün doğum gunumdu dün kutladılar annem kardeşim eşim pasta almış robot süpürge aldı bide resmimiz tablo yapmış sevgililer günü için geçen sene alamamıştı bu sene aldı ama senin eşin baya pinti çocuğunu bile düşünmüyor baksana mama alamam demiş böyle hayat geçmez ki
0 oy
(837 puan) tarafından
Böylesi insanlara yok dedikce Allah hiç vermiyor. Şükür demesini bilmeyene Allah ondan da alır ne cahillik ya. Karına çocuğuna harcamicaksan çalışma yaşama öl...!
(576 puan) tarafından
Çok doğru +++++
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yani benim eşimde tutumludur ama bu kadar da değil yani hele bebege mama almamak nedir benimde hiç sütüm gelmedi 1.5 yaşına kadar mama içti oğlum paşa paşa alacak valla
0 oy
tarafından
Kaynananlar belli bı yere kadar yapar canım çikolata çekti diye de arayamazsin sonuçta ailen de arkanda değil IŞİn de yok sanırım cocougun için katlanacaksin mecbur 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Kuzum çocuğun az büyüsün kaynanan gil iyi galiba onler bebege baksin sen ise gir çalış 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Her seyi geçtim de bebegin damlasını pahalı diye nasıl almaz aklım almıyor ozaman kendine sahip çıkıp cocuk yapmasaydı o masum sebinin bütün ihtiyaçlarını karşılamak zorunda 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Çok şükür eli açık birisi canım. Param oldugu halde hesabıma 1500 TL atmış bugün. Allah yardımcın olsun ne desen haklısın.
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Senin kocan parayı ne için kazanıyo evine çocuğuna eşine harcamıycaksa hiç çalışmasın daha iyi 
0 oy
tarafından
Fazla fazla verir evime hicbirsey eksik etmez, giyim, yemek herşey en güzeli olsun diye çabalar. Allah onu başımdan eksik etmesin. Senin eşine de Allah hidayet versin
0 oy
(320 puan) tarafından
hiç değil hasta olsam özele götürür evde bırsey eksık olsa ararım para lazım olursa hemen verir
0 oy
(11,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
bizim eslerimizi bosver anlatirip yarana tuz bastirma.

konu senin esin. ailen sen sectin dio. evlnmeden once bir gecmisiniz olmus demk o zmn da oylemiydi. adam var gereksz seyden kisar eyvallah ama cocuga ilaca suna buna kismasi kabul edilebilir bsy degil. otur al karsina konus. kazanip getiren bize bakan sensin. bir ihtiyacimiz oldugunda senden istiyecez lutfen sen karsila. de ben senin karinim beni ne kndi aile ne de kendi aileme muhtac etme. olmassa ammena der katlanirdim. ama verken eksiltip muhtac etmen bir adama yakismaz de. biz birbrmizin ihtiyaclarini her anlamda karsilamakla sorumluyuz de.
(220 puan) tarafından
Ben bu adamla ne zaman konuşmayı denesem kendimi ağlarken buluyorum rest çekip gidiyor zerre iletişim kuramıyorum kurmaya çalışınca kavga çıkıyor iyi düzgün yazdığım şeylere bile test tepki veriyor
(11,217 puan) tarafından
biraz kndini toparla o zmn. belki oda bu halini gormek istemedigi icin bsyler konusup halledemiyecegnizi dusunuyor. bazi erkekler karsinda zayif ve aglayan kadini gorunce pekte dinlemek istemiyor. onunla iletisim kurdugunda karisi gibi dglde arkadasin gibi o ciddiyette ve saglamlikta dur.
0 oy
tarafından

Ayyy buradakileri okuyunca kurban olurum eşimi yaradana ben yaaaa:angel:

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 692 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MonaRosa06 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 366 göst.
8 Haziran 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 561 göst.