0 oy
137 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,010 puan) tarafından

image

image

image

image

image

krem rengi olan prava kırmızı olan Beneto mavi olan ise Star Baby markası

9 Cevaplar

0 oy
(10,025 puan) tarafından
Eger butcen varsa kabin boy biseyler bak derim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben jolie baston bebek arabasını aldım bebeğim 4 aylık yok ğibi resmen yağ gibi kayıyor asla ağırlık yapmıyor baya kullanacaz ğibi kabin boy veye travel sistem almak istemedim agır oldugu için benim binamda asansör yok 4. Kat hafif olması lazım baston bebek arabasğda hafif 
0 oy
(1,926 puan) tarafından
Marka önemli. Bizim bi tanıdık çocuk daha 2 yaşına gelmeden 2 bebek arabası eskitti çok şükür bizimki hâlâ dayanıklı
0 oy
(326 puan) tarafından
Eğer evin çevresinde dolaşacaksan travel sistem olabilir ama arabaya koyup başka yerlere gidecekseniz bence travel çok yorucu oluyor bi süre sonra, ben Chicco urban plus almıştım dolaptan 1 yıl sonra sattım geri şu an kabin boy bakıyorum
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Bu bebek arabalari kullanissiz ben sahsen onermem. Ben ilk oglumda joie marka kullandim tas gibiydi.
0 oy
(2,068 puan) tarafından
Maviyi sakın alma hem kullanışsız hem çok ağır komşu ödünç vermişti bana hiç hoşlanmadım 
0 oy
(3,181 puan) tarafından
Bunlar kullanışlı degil canım 
0 oy
tarafından
Bunlari kesinlikle alma o kadar ağır kı hic rahat edemezsin tak cikar bide durmadan travel sistem cok zor ben aldim cok pisman oldum hem pahali hem hantal aģır bir araba travel sistem onun yerine baston aldim cok rahat ettim keske yenidogandan itibaren baston alsaydim alirken bastonu tam yatar alicaksin o cok kullanisli oluyor.
(1,010 puan) tarafından
4A baby nin pusetsiz tam yatisli arabası var o iyi olur mu acaba
tarafından
4 baby ben aldım inan hiç iyi değil çok ağırdı o da ayrıca yolda gitmiyor onların tekerleri bi sağa bi sola gidiyor aldım 3 ay zor kullandım. Senin yerinde olsam kesinlikle tam yatar baston alirdim aldıktan sonra anlayacaksın rahatlığını. Birde alırken normal tam yatar ve de ağırlığına bak o çok önemli hafif araba olsun bide azda olsa kaliteli olsun başka şeylerden kıs bebek arabasından kısma o bir sefer alınıyor hafifliği çok önemli sen tecrübeye güven ben bilsem.baştan dediğim ozelikllerde alirdim ama yoktu etrafımda kullanan
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Canım bunlar travel sistem uzun ömürlü olmuyor. Kabin boylara baksana bi
(1,010 puan) tarafından
Baktım ama ikinci elleri bile  pahali  benim bütçe mi aşıyorlar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
4 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 196 göst.
22 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Es-Es (811 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
0 oy
21 cevap 260 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (892 puan) tarafından soruldu

379,305 soru

11,353,639 cevap

34,827 kullanıcı

...