0 oy
258 göst.
Aile kategorisinde (1,279 puan) tarafından
Kizlar dun eltim yukari gorumceme gelmis geldiklerini duydum ama cikmadim cunku cagirilmadigim yere gtmem eltimlede aram iyidir saniyom neyse gittiklerinide duydum ama bsy demedim yani slm filan verebilirdi dedim kendi kendime neyse saat 11 gorumcemden bsy isteyecektim kapiyi actim bi baktim eltim bize geldiginde pantolu vardi rahat etsin diye eşofman vermistim onu kapinin onune koymus oyle gtmis kizlar insan bi yalandanda olsa kapi calar slm verir haksizmiyim kizlar bide bn onceden boyle seylere takilmazdm ama suan cok takiliyom bu halimden rahatsizim ama elimde olmadan takiliyom nasil asabilirim bu durumu

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç takmam gereginden fazla onemsemem hatta hiç oralı olmam kendilerini birşey sanmasınlar 
(1,279 puan) tarafından
Bn onceden onemsemiyodum kimseyi kimsenin yaptigini ama suan cok takiyom nasil atlatirim bilmiyom valla
tarafından
Kendine vakit ayırarak kendinle birşeyler yaparak kimseye ihtiyacın olmadığını anladığın da zaten hickimse umrumda olmaz :)
(1,279 puan) tarafından
Kendi hayatima bakiyom kimseyle ilgilenmemeye calisiyom ama artik issizlikten mi ndnse surekli takiliyom
tarafından
İssizliktendir o :D
-Reklam-
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Terbiyesiz lik yapmis . Böyle insanları umursamamaya çalış.  Ona göre de mesafenin koy veya tavrını.  Daha iyi hissedersin kendini 
(1,279 puan) tarafından
Canm zaten umursamamaya calisiyom yani msj atmak istedim ilk basta neden suclu gibi kactin birakipta demek istedim ama onemsedigimi zannetmesin diye hicbsy yazmadm arayip sormam da
(1,275 puan) tarafından
Yaptığı çok ayıp Bi teşekkür edebilir kapıdan hal hatır sora bilirdi anlıyorum seni . Bnm demek istediğimhic bir şekilde yazma sonra kendini önemser
(1,279 puan) tarafından
Aynen oyle bsy demem zaten ama kapiya biraktim derse allah allah hic gormedim derim
(1,275 puan) tarafından
Yok oyle deme .. (anlamıştım senin koyduğunu ) de sonuçta alıyorsun kapıdan
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Yapacak bişey yok canım insan doğası gereği böyle şeyleri kafamıza takıyoruz bi yerde şakayla karışık söyle o kadar gelmişsin eşofmanı kapının önüne koymuşsun insan bi zile basar selam verirdi falan de gülerek senin de için soğur aranızda da sorun olmaz. Böyle ufak tefek şeyler herkes de oluyor eğer çok kafana takar sorun yaparsan küslük durumuna kadar gelirsiniz
(1,279 puan) tarafından
Kimseyle kusmem ama sogur uzaklaşırım
(4,067 puan) tarafından
Ama karşında ki insan küser belki onu bilemezsin canım bence hiç kafaya takılacak bişey değil. İşe güce ver kendini hemde şöyle düşün sen şu an bu durumu kafaya takıyosun canını sıkıyosun senin canını sıkacak kadar önem verdiğin bi insanın şu an keyfi gayet yerinde bunun için bile üzülmeye değmez
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Bir daha kiyafet vermeyerek başlayabilirsin mesela. Hiç sana uğramadan gidebilir ben buna takılmam giderken uğrarım demiştir telefon falan gelmiştir acil gitmiştir veya burdayım. O yukarı gelsin diye düşünmüştür buna takılmam ama eşorfmanı kapıya bırakıp habersiz gitmek ayıp. Yani hiç getirmese veya gorumcene bırakıp gitse bile daha mantıklı idi 
(1,279 puan) tarafından
Yani banada ayip geldi insan bir yalandan saol vermistin filan der ayip olmasin diye
0 oy
(11,216 puan) tarafından
Görgüsüzlük bu takılırım insan yıl yordam bilir o ne oyle kapının önune koyup gitmek. Yası 5 mi ??
(1,279 puan) tarafından
Yani banada tuhaf geldi surekli konustugum biri sonrasinda arayip koymustum filan demedi bile
0 oy
tarafından

Ben de kaynanama gittiğimde eltime ugramam alt üst oturuyorlar biz cagirmayiz geldiğimizi duyunca görünce geliyor yukarıya 

Bazen de cama vuruyoruz biz geldik diyoruz tamam 5 dakikaya geliyorum deyip çıkar yukarıya 
(1,279 puan) tarafından
Yani bana hos gelmiyo cagirilmadan cikmak cunku belki konusacaklari vardir diye gitmem cagirilmadigim yere
tarafından
Seninki görümce benimki kaynana
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Çağırmamaları hiç ama hiç mühim değil. Ama eşofmanı kapıya koyup gitmesi ayıp. Gerçekten kapını çalıp bi selam bi teşekkür gerekiyodu. Önemsemezsen takmazsın
(1,279 puan) tarafından
Valla kimseyi onemsememek gerekiyo

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,145 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 339 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 401 göst.
9 Aralık 2023 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu