0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (1,337 puan) tarafından
Bu panik atak beni öldürecek valla 

Mesela çocuk az önce kulaklarını tuttu bunu sürekli tekrarladı bir şey oldu zannettim elim ayağım boşaldı ellerim titremeye başlıyor . Ne yapacağımı şaşırıyorum . Örnek biri bana sana haberim var desin panik oluyorum kreşten öğretmeni aradığında çocuğa bir şey oldu zannediyorum telefonu nasıl açtığımı bilmiyorum nasıl yenicem ben bu korkuyu içimde ilaç tedavisi istemiyorum kilo aldırıyor falan annem kullanmıştı onun dışında ne yapılır bilmiyorum doktora gitsem ilaç yazıp göndericek

6 Cevaplar

0 oy
(3,108 puan) tarafından
Hacamat yaptır bir şifa olur İnşaAllâh. İki göğsün arasından yapılıyor sanırım.
tarafından
Anladım canım sağ ol. Buralarda cam kupa çok çok zor bakalım. Karar verirsem araştırırım. Gerçi eşimin tanıdıkları filan vardır da cesaret edebilirsem gidicem. Bir de sonradan mosmor oluyor ya o bölge o da kötü görünüyor. Jilet kesiği filan acı vermiyor mu kesildiği an ya da sonradan ?
(4,390 puan) tarafından
fiyat nedir acaba
(3,108 puan) tarafından
Kız iki gün önce yaptırdım ne morluk ne bir şey bak kafama dahi yaptirdim toplam tüm vücud 9 kupa bundan önce 13 kupa yaptirmiştim kantoron yağı sürüyor zaten. Jilet ile düşün ki estetik gibi kesi atiyor ama gerçekten işin ehlini bul benim hacamat yapan abla hep duâ ederek yaptı ve sürekli tesettürüme dikkat ederek kapatarak örterek ve sünnet olan oturarak hacamat yaptırmaktır çünkü kan akışı ayakta iken daha düzenli yatarak hacamat yapanlarda da yaptırmayın gerçekten araştırın. Ben kupası 25den yaptırıyorum ama zam gelmiş 40dan 360lira verdim. Ama gerçekten yapan abladan Allâh Râzî olsun çok hafifledim hele kafa hacamati tüm her şeyi topladı bir rahatlama uçuyorum sandım. Hani derler ya eroin kokoin içenler kafayı bulmuş bunun kafası uçmuş  diye tâbi o his nasıl bilmiyorum Allâh uzak etsin lâkin öyle bir tâbir kullanabilirim ki kafam uçuyordu resmen.
(4,390 puan) tarafından
maşallah sana .Allah vermiş şifayı canim
(3,108 puan) tarafından
Amin İnşaAllâh :)
-Reklam-
0 oy
(47 puan) tarafından
Bende gitmiyordum 5 yıl cektim panikten simdi ilaçlarımı içiyorum çok iyiyim şükür 
(2,110 puan) tarafından
Kur'an oku şifa bul ben öğle buldum.ama hergun düzenli okuyorum ara verince kötü oldum şimdi iyiyim çok şükür
0 oy
(783 puan) tarafından
Her zaman mı aynısın belli dönemlerde mi artıyor şuan mevsim geçişlerinde artış oluyor sabır geçecek inşallah 
0 oy
(6,020 puan) tarafından
ilaçsa çaresi kullanmanız lazım. İsterseniz psikologa gidin ama ilaç rahatlatır 
0 oy
(57 puan) tarafından
psikoloğa gitmeni öneririm ve nefes terapisi gerçekten işe yarıyo 
0 oy
(626 puan) tarafından

Panik atağın tedavisi BOL BOL sevgi !!!!!!!!!!!!!!

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 177 göst.
0 oy
2 cevap 47 göst.
11 Mart 2023 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 51 göst.
0 oy
4 cevap 49 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru