0 oy
169 göst.
Aile kategorisinde (488 puan) tarafından
Cisini yaparken agliyor ama ucu degil ici acio diyo birde bobregini tutuyor böbrek tasindan yada kumdan supheleniyorum 4 yasinda cocuk doktorunami yoksa direk urolojiyemi alicam yakinimdaki hastanese cocuk urolojisi yokta hangisini alsam ultrasonla bakilmasi lazım cunku

16 Cevaplar

0 oy
(488 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kizlar urolojiye goturdum orasi bakti idrar tahlili istedi enfeksiyon varmıs
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Çocuk cerrahisi bakar ona diye biliyorum çocuk doktoruns gitsen bile yönlendirme yapar anca
0 oy
(5,991 puan) tarafından
Üroloji doktoru eğer o yaş grubuna bakıyorsa üroloji olur. Mhrsde yazar randevu alırken yoksa çocuk doktoruna götürün 
0 oy
(523 puan) tarafından
Canim cocuk doktoruna gidersen idrar tahlili falan yapip gerekirse urolojiye sevk edebilir
0 oy
(768 puan) tarafından
Üroloji bakar canım 
0 oy
tarafından
İlk çocuk doktoruna götürün o yönlendirir 
0 oy
(738 puan) tarafından
Urolojiye de başka doktora da direk gidemiyorum özel olmadikca. Oyuzden önce çocuk doktoru sonra o seni takip gerektiren hasta yapması lazım sistemde bunu mutlaka şöyle öyle alırsın. Böbrek için nefroloji pipi içinde uroloji
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Çocuk cerrahiye alman lazım eğer gerekli olursa orası yönlendirir zaten doktor yönlendirmede ürolojiye alamıyorsun randevu
0 oy
(11,076 puan) tarafından
5 yaşına yaklaşan ortancamı kaçtır benzer sorun için ve gece altına da kaçırması olduğu için doktor doktor gezdirdik. Çocuk doktoru, çocuk cerrahı, üroloji hatta çocuk psikiyatriye bile sordum durumu. İdrar tahlili dışında hiç bişe yapmıyorlar normal deyip gönderiyorlar. Benimki yaparken demiyo ama yapmadan önce veya normal zamanlarda diyo, içi acıyo diye. 

Önce çocuk doktoruna git o yönlendirir seni
0 oy
tarafından
Enfeksyonda olabilr usitmuste olabilir
0 oy
(782 puan) tarafından
Aynı dert bizde de var canım çocuk nefroloji 
0 oy
(2,268 puan) tarafından
Normal çocuk doktoruna götur o nefroloji ve üroloji ye yönlendirir 
0 oy
(155 puan) tarafından
Çocuk cerrahına goturecen
0 oy
(624 puan) tarafından
Benim kızımda aynı durumdaydı önce ÇOCUK doktoruna gittik tahlil ultrasonu vs yapıp bizi nefroloji ye yönlendirdi. Yada sizinki üroloji olur bilmiyorum. siz direk Çocuk doktoruna gidin
0 oy
(1,149 puan) tarafından
Çocuk doktoruna gidip şikayetlerinizi söylerseniz çocuk nefroloji açar size 
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Çocuk yönlendirebilir yada çocuk cerrahisi yönlendirebilir direm üroloji ye gidilmez sanrım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 60 göst.
6 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 264 göst.
27 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 553 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 355 göst.