+2 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Karnımızı doyurduuuk pamuk kızımla. Köşeye çekildim şu güzellikleri okumayı planlıyorum. Pamuk kız da bana sataşarak oynuyor. :) siz napıyosunuuuzz? Ayıldınız mı? Kahvaltılar yapıldı mııığğ??☺️☺️☺️

image

8 Cevaplar

0 oy
(13,834 puan) tarafından

Kac tane cocugun var:)biz de yaptik simdi pasalarimla oturuyoruz

tarafından
Ya MaşaAllah 2 erkek nasıl? 2 kız çekilmiyor ama erkekler daha haylaz diyorlar  :D
(13,834 puan) tarafından
:)))ya aslinda buyuk oglum yaramaz degildi kucukken de huysuzdu zor buyudu ama kucugum baya aktif:) her yere yetiyor masallah .tabi ikisi bir olunca da evde gures var malum:) buyugumu ben de diyanete bagli kursa verdim yeni sabaah oraya gidiyor geldiginde de kucugum uyku saati oluyor birlikte uyuyorlar bazen buyugum uyumuyor yani daha sakinlesti ortalik diyebilirim:)
tarafından
Evet okul kurs olunca düzen de oluyor. Benim kız 1de geliyor  bu saate kadar rahat sayılırım bundan sonra yıkılıyor ortalık. Benim de küçüğüm daha hareketli ve HUYSUZ. O burnumdan getiriyor ablası rahat vermiyor vs vs bir de gebeliğin ilk trimesteri zor dönemler :))
(13,834 puan) tarafından
Evet zor Allah yardimcin olsun :)
tarafından
Amin ecmain  :)
-Reklam-
0 oy
(11,085 puan) tarafından
Faydalı olur inşaallah :) ohoo uyanıp ayılalı çok oldu. Hatta akşama misafir varmış kalkıp iş yapacam birazdan 
tarafından
Bu aralar o kadar karışık hallerdeyim ki sanırım kafamı bebek hareketi ile rahatlatayım derken daha çok dolduruyorum:D doğru diyorsun çocuğu salmam lazım artık :D ama evet benim 2.de çok hareketliydi bu da öyle olursa vay halime  :D
(11,085 puan) tarafından
Ayy şimdiden Allah kolaylık versin o zaman :)
Kafanı karıştıran şeylerden kaçma önce onları çöz...
tarafından
Amin ecmain
Tavsiye için teşekkürler fırsatını bulduğum an çözeceğim inşaAllah
(11,085 puan) tarafından
Allah'ım yardımcın olsun
tarafından
Amin ecmain canım sağoalsın
0 oy
(7,322 puan) tarafından
İyi okumalar canım 

Kahvaltı yapıldı ev temizlendi oturuyorum oğlanlar meyve yiyio
tarafından
İşler bitmiş senin hele gel de iki iş de benim evde yap ahahah  :) şifa olsun yavrularına MaşaAllah hamarat hatun♡
(7,322 puan) tarafından
Geleyim kuzum sen benim bebelere bakarsım ben yaparım :D
tarafından
Bebe bakmak bizim işimiz ayıp ediyorsun :D
(7,322 puan) tarafından
Hahha tamam gelıyorum ozaman :))
0 oy
(13,887 puan) tarafından

İyi okumalar canjm en güzeli ilim ben bebem uyuyunca anca okuyabiliyorum:) 

Biz erkenciyiz zaten oğlum çok erken kalkıyor sabah namazında kalktık ben kışlık patlıcan biber kızartıp  attım buzluğa anca şimdi bitti kahvaltı ettik çay içiyorum:) 
tarafından
Sağolasın kuzum. Benim bebe büyüdü artık rahat okuyabiliyorum elhamdulillah. İnsanın hevesi isteği olunca senin de bulduğun gibi mutlaka bir fırsat bulunuyor ♡ kolay gelsiinn ben de namazdan sonra uyumuyorum genelde  kızın servis de erken geldiği için hazırlık kahvaltı vs anca yetişiyoruz vallahi:D afiyet şifa olsun
0 oy
(8,980 puan) tarafından
İşimizin başındayız sjsjsj 
tarafından
Kolay gelsin :Dldkdk
0 oy
(119 puan) tarafından
Daha yeni kalktım cnm seda sayani izliyorum
tarafından
Günün hayr ile geçsin inşaAllah ♡
(119 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(16,081 puan) tarafından
Bebemi emziriyorum. Emdikten sonra yarım kalan bulaşıkları yıkamaya devam edecem sonra etrafı toparlayacam
tarafından
Ayı doldu mu abla bebenin? ^^ MaşaAllah barekAllah şifa olsun yavrucuğa
0 oy
(5,184 puan) tarafından

İnanır misin yeni uyandık :D ama kaçıncı uyanisimiz bilsen:))) kahvaltı yapicaz inşallah farzmis gibi önce buraya giriyorum :D

tarafından
İnanırım :) ben de uyumak istiyorum gözlerim kapanıyor  :)
(5,184 puan) tarafından
Valla yine bütün gece uyandı miniğim iki gundur noluyorsa baktım zar zor uyudu kızımda uyanmisti onu da tekrar uyuttum hep birlikte uyuduk:))))

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 637 göst.
10 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 511 göst.
0 oy
11 cevap 459 göst.
+1 oy
13 cevap 344 göst.

381,240 soru

11,413,441 cevap