0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bebegim 4.5 aylık memedeyken bile memeyi yarıda bırakıp beni izliyor emmeyi unutuyor. Ayagımda sallayınca onla konusup gulduruyorm bu defa surekli istiyor aglamiyor ve bagırıyor . Yere bırakıyorum beni izliyor babası da dahil kimsede durmuyor simdiden boyleyse ben napcam ilerde

6 Cevaplar

0 oy
(94 puan) tarafından
Beşiğine kokun olan bir kıyafet koy canim 
tarafından
Yaa birde öyle deniyim sagol canım
-Reklam-
0 oy
(3,458 puan) tarafından
En çok seni görüyorsa ondan böyle yapıyordur. Kalabalık ortamlara sokmuyormusun onu
tarafından
1 aydır görumcem yanimdaydi   o da bakiyordu haftays kaynanmgile gidcem ora biraz kalabalik belki unutur beni bir sure
tarafından
3 gundur hava cok guzel disardayiz surekli bir de gurbetteyim pek kimsem yok burda
(3,458 puan) tarafından
Çok büyüyüp aklı erene kadar bunun çaresine bak canım ilerde çok sıkıntı çekersin
0 oy
(217 puan) tarafından
Ayy keşke benim oğlumda öyle olsa hatta bağırmasa bas bas ağlasa beni görmeyince 
(217 puan) tarafından
Kavga etmek kolay ben eşim için susuyorum canım onu çok seviyorum ablası yüzünden üzülsün istemiyorum.  Ama görümceme eskisi gibi pek yüz vermiyorum oda farkında beni eşime şikayet etmiş yuva yıkan anakonda
(2,765 puan) tarafından
Seninkiler büyük herhalde benimkiler biri 12 yasinda biri 15 yasinda 25 yasinda olan ili 34 yasinda olan evliler uzaklar telefondan telefona anca ama bendede kaynana var iste bende ondan korkuyorum
(217 puan) tarafından
Benim kaynana vefat etmiş.  Ikı tane var bende görümce. Biri adanada çok iyidir ablalık yapar korur kollar.  Biri benimle aynı şehirde.  Yılanın teki 30 lu yaşlarda.  Kocam bana yardım etmesin ilgi göstermesin aileme kötü olsun bayram eder . Bir kaynanadan farkı yok ki pitonun.  Zaten kendi de der ben senin kaynanan sayılırım.  Çok kindar bir karakter görsen maymunlar cehenneminden kaçmış dersin
(2,765 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim ne diyim etme bulma dünyasi
(217 puan) tarafından
Onlarda gelin oldular ama işte kişilik meselesi ne diyelim.  Allah cümlemizin yardımcısı olsun canım
0 oy
tarafından
Benimki de ayni canim. Yalniz bakiyorum cok gelenim gidenim yok iyice alisti bana
tarafından
Bende ayniyım tekim yani
tarafından
Ondan oluyor canim. Benimki 7 aylik olacak odada 2 sn tek kalsa bagiriyo
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Valla napıcanı bilmem ama işin çok zor koala gibi gezceksin bnimkşde öyle 8 aylık oldu ama bezdummm :D

tarafından
Yaaa oy oyyy nedecem ben:)
(1,722 puan) tarafından
Bende kanguru var  kucak istediğinde karnıma bağlıyorum iş yaparken sırtıma böyle geçinip gidiyoz bi yürüsede beni.salsa iyi olcak :)
0 oy
tarafından
bacakaranda dolani durcak elada oyleydi simdide kuyrugum gibi hep pesimde bu aksam abim diyo bi nefes aldir rahat birak annei diye :)
tarafından
aynen kuzum rahatlicsm diye hayal kurma :)
tarafından
Yok canim hayal kurmama firsat vermiyor zaten:) suan yazmama bile firsat vermiyor:)
tarafından
ohh öp sev kokla en güzel zamani :)❤️❤️
tarafından
Memeyi birakip gulerek beni izliyor tarif edielemz bir mutluluk ama :)
tarafından
anneye hayran ♥️❤️♥️❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
11 saat önce Diğer kategorisinde Papatyalar (1,110 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 94 göst.
30 Ocak 2021 Aile kategorisinde ozgecangursoybursa (10,877 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,257 cevap

34,836 kullanıcı

...