0 oy
288 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Daha önce bir çamaşır asıyordu benim balkonun yarısına kadar bizde güzelce uyardık olmadı bidaha uyardık benim kapıma gelmiş siz zaten iki kişisiniz o odayı kullanmıyorsunuz gibi şeyler söyledi bende atarlandım sonra beni yöneticiye şikayet etmiş beni tersledi diye bugünde yatak odasından sürekli bişeyler silkiyor sizce konuşayım mı benim bildiğim apartmanda yaşıyorsan camdan balkondan bişey silkelemesin 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Silkeleme günü ve saati olur herkes ona riayet etmek zorundadır. Sıkıntılı birisi belli ki. Uyumsuz.
tarafından
Kimse kimsenin pisliğini çekmek zorunda değil ya
-Reklam-
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Silkeme olmaz ama camasir asabilir nereye asacak başka kadın 
tarafından
O kadar uzunda asılmaz ben asmasın demedim tüm balkon camımızda çarşaf olmasın yani
(5,239 puan) tarafından
Cnm camasira karışamazsın aşacak başka yer yok çünkü zaten kuruyor kaldırıyor insan sana ne zararı olur onun sen bilenmişsin kadına silkelemede haklısın sadece
tarafından
Şöyle yarıdan asabilir ben odada tüm gün karanlıkta otuyorudum ben neden kimseyi rahatsız etmedim
(5,239 puan) tarafından
Uyar ozman cnm kendin
0 oy
tarafından
Konuş tabiki şu sirkeleme olayından nefret ediyorum 
0 oy
(48,961 puan) tarafından
silkelenen insanlara sinir oluyorum arka tarafta var bir komsu sabahtan aksama kadar ikinkat birseyler silkeliyorlar. yolda insan üstüne silkelenendennefret ediyorum
0 oy
(11,114 puan) tarafından
Gidip kavga etme sen de yöneticiyi gönder kapısına
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Var anlayışsız insanlar maalesef benimde üst komşum çok anlayışsız ve artık gına geldim kendi ev sahi Bi ben kieaciyjm  bana çok gt diyor terbiyesiz yüz göz olmak istemiyorum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 338 göst.
6 Haziran 2024 Diğer kategorisinde fadimegizemkaya (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 409 göst.
25 Ekim 2022 Aile kategorisinde Elifylmz0660 (1,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 438 göst.
24 Haziran 2022 Aile kategorisinde Smyra01 (1,777 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 526 göst.
19 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,878 soru

11,512,080 cevap

35,174 kullanıcı