0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (2,355 puan) tarafından
kızlar civilden mont alan varmi aranizda kalitesi nasıl 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben pek beğenmiyorum oranın mallarını 
(2,355 puan) tarafından
uygun montlar var orda o yüzden sordum
-Reklam-
0 oy
(119,346 puan) tarafından
mont degil giyim almistim kaliblari cok dar onun harici iyi
(997 puan) tarafından
Kızımın eşyalarının tümü e bebekten şuan 0-3 ay olmuyor 6-9 ay giyiyoruz :D
(997 puan) tarafından
57 cm 5 kilo 2.5 aylık
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Ben almıştım bir kez güzeldi, sıkıntı yaşamadım. Cıvıl den ara ara alış veriş yaparım fena değil ama kalıplara dikkat et. Bebeklerime hediye geldi civilden uyku tulumu. 5 yaş yazıyor ama 14 aylık bebeklerime tam uydu. 
(2,355 puan) tarafından
üstüne deneyerek alicam canım internetten siparis vericektim ama deneyip almak istedim
(3,701 puan) tarafından
Çok iyi edersin. İnanılmaz ufak kalıpları var.
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Ben hep civilden alışveriş yaparım gayet kaliteli ürünleri kızıma mont almıştım küçükken çok memnun kalmıştık. Büyüdü artık şimdi yine aldım geldi oda harika kaliteli
(2,355 puan) tarafından
ne kadara aldın canım varmı modeli
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Valla civilden 2 sene önce zıbın almıştım hi kaç yıkamada çitcitli olan yerleri sokuldu yirtildu tişörtleri felan. Civilden bişey almam daha valla hiç memnun kalmadım her ürününde bı sıkıntı çıktı. Bı kaç yıkamada kahvoldular zajnedersin birisi bıçakla saldirmis
0 oy
(321 puan) tarafından
Civilden hiç almak nasip olmadı. Bi ara mağazasina gitmiştim kalıpları daracikti ve pek hoşuma gitmemisti o yüzden almadım hiç 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Çoğu şeylerini ordan alıyorum önceden e bebekten aliyodum ama artık bedenini bulamadığım için civilsen alıyorum gayet memnunum oğlumun montunu gecen kış ordan aldık çok kalın cok sağlamdı 3 kış daha giyebilir,bu sene fiyatlara göz gezdirdim tam 2 katına çıkmış mont fiyatları 
0 oy
tarafından
Geçen sene almıştım klasik düz öontlarından geçen yıl kullandım bu yıl da kullanırım. Ama ben oyle kışın dışarı çok cıkmadıgımdan çıksam da araçla cıktıgım dan pek kullanmadım ama güzel yani içi tüylü sıcak turuyor
0 oy
tarafından
Ben. Bundan yaklaşık 5 yıl önce oğluma almıştım sarı hala yep yeni sapa sağlam ben çok beğeniyorum civil ürünlerini oglumdan sonra kızım kullandı sarı renk mont kıza da erkeğe de oluyor 
0 oy
(1,567 puan) tarafından

image

bundan aldım cnm kendi sitesinde bin tlydi ben n11 den aldım kuponda vardı 700 ksür bişeye aldım kuponla

0 oy
(5,220 puan) tarafından
Bne kızıma doğduğundan beri herşeyini civilden alırım çok nadir lcv yada başka yerden orda yoksa alırım çok kaliteli pamuklı kumaştan yapılıyo ürünler. Aralarda bikaç dandikte çıkıyo ama dokununca anlarsın. Ordan bitek mont almadım ınuda vu sene alıcam eminim oda diğer ürünleri gibi kalitelidir
0 oy
tarafından
19 aylık  kizi.merhaba  lcw  ve civil  dışında  alinmis  corabi bile yok daha çok civil  ben seviyorum  montlar 1000 tlydi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde denizimsi (6,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Busra_dilan (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.
20 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,525 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 275 göst.
24 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,244 soru

11,384,340 cevap

34,884 kullanıcı

...