0 oy
1,703 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Benim 3 yaşında oğlum var kaynanam k babam falan halaları amcaları çok düşkünler ona

Eltim bugün hamile olduğunu öğrendi

Hafif kıskanmaya başladım acaba artık onun bebeğini mi sevecekler benim oğlumun pabucu dama mı atıldı diye

Siz olsanız ne düşünürsünüz 

69 Cevaplar

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Kimsenin sevgisini  ilgisine ihtiyacim yok ben k8skanmazdim banane eger cok kislaniyorsan sende yap bi tane daha,:)
-Reklam-
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Eltim henüz yok ama bir an önce olmasını ve çocuk doğurmasıni bekliyorum. Bakalım kayınvalidem benim bebeğime yapmaya çalıştığı saçmalıkları ona da yapabilecek mi ya da yaparsa ne tepki alacak merak ediyorum ( 2 aylık olmadan ağzına meyve vermesi, uykusu, giyimi her şeyine karismasi,.lohusayken beni sinir etmesi, kızıma her seferinde kilo aldığı halde siz bunu zayiflatmissiniz demesi vs). 
0 oy
(625 puan) tarafından

Hahaha ruh hastası manyak. Burdan yorum alınca gerçek hayatta bir şey olmuyo. Hakaret ve aşağılanmayı seviyosun belli:)))

0 oy
(2,474 puan) tarafından
Nasıl oluyorsa bu kadın kimseye cevap vermiyor ama bir sürü yorum aliyo 
0 oy
(6,549 puan) tarafından
Eltimin çocuğunun olmasını eltimden daha çok ben istiyorum. Ailenin tek torunu kızım ama kızıma arkadaş olsun ailemiz büyüsün istiyorum. Ama evet ben hamile olduğumda eltim kıskandığıni belli etmişti üzülmüştüm ben öyle karakterde biri değilim Allah isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlat nasip etsin.
0 oy
(706 puan) tarafından
Benim 2 eltim var biri 25 gün önce doğum yaptı 2.ciye öbür eltimde 2.ciye hamile benim 1 çocuğum var niye kiskanayim ki 
0 oy
(362 puan) tarafından
Kıskançlık kalbin kiridir kötü insanlık vasfı kazandirir insana  kiskanirsin da yerinde olacak şekilde eşini kiskanirsin misal kızin babasına çok düşkündür  onu kiskanirsin ama bunun harici kendine heyecan arayan yeni gelin travmatik sovlaridir elti damat gelin görümce kiskanmak  saçma sapan şeyler canın çok sıkılıyorsa kitap oku çocuğuna yararlı olmaya çalış kafani bebek kiskanicak kadar kötülüğe yönlendirme 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
İlk torun her zamaan başkadır ama ben kıskanmam sonuçta buda torun oda torun ayrım yaparlarsa belki kızarım ama pek takmam ya hayırlısı ile kucagına alsın yeter derdim 
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Sevseler senin çocuğunun değeri mi eksilecek. Buna hasretlik emir. Allah isteyen herkese evlat versin. Eltimle anlaşamadığım halde cocuhu olmadığı için aklıma geldikçe Allah'ım nasip et diye dua ederim. Çok saçma düşünüyorsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 185 göst.
3 Eylül 2022 Aile kategorisinde nerminin annesi (1,165 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 160 göst.
10 Ekim 2021 Aile kategorisinde 2 cocuk annesi00 (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 667 göst.
21 Haziran 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
+2 oy
2 cevap 140 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

382,940 soru

11,462,634 cevap

35,052 kullanıcı

...