0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (7,300 puan) tarafından

Selam bebeklerimmm❤

Kardeşime çeyiz hazırlıyoruz yavaş yavaş oldukça alıyoruz bişeyler  ilerde ne olacağı beli olmaz 

Aldıklarımız şöyle;

6 kişilik yemek takımı

Tencere takımı ve onun takımı olan saklama kabı 

Baharatlık 

Kahvaltılık 

Çaydanlık

Ne almamız lazım yavaş yavaş yapalım dedik olmassa olmazladı neler çeyizin 

17 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Kahvaltı takımı bıçak seti kesme tahtası çaydanlık pike takımı nevresim takımı aklıma gelenler bunlar 
(7,300 puan) tarafından
Aa çaydanlıkta almıştık unutmuşum diğerlerini not ediyorum cnm teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(3,653 puan) tarafından
12 kişilik misafirlik yemek takimi günlük misafirlik çatal bıçak kasik takimi günlüğe 6 kişilik yemek takimi kesinlikle yetmiyor onu 12 ye tamamlayın bence bardak tabak çanak ne eksik olmuyor ki vallaha her S ey lazım:)
(7,300 puan) tarafından
Valla eksik çook daha :D
0 oy
tarafından
Kaşık çatal takımı mutlaka yemek takımı. 6 kişilik az bence 12 yapın onu 

Bardak takımı 

Aklima bunlar geldo
(7,300 puan) tarafından
Ayrıyetten 12 kişilik alcaz cnm teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim
(7,300 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤
0 oy
(677 puan) tarafından
Fazla biseyler alma canım gerekli olanları alsan yetiyor yani misafir günlük olaylarına girme sen kendine değer ver misafirede kullandığın hersey olur 
(7,300 puan) tarafından
Doğru diyosun cnm
0 oy
tarafından
Cehizlik yelek lif filan yaptrmak isterseniz ben yapyorum:)
(7,300 puan) tarafından
Sorayım cnm kardeşime
0 oy
(10,046 puan) tarafından

12 kisilik yemek takimi almistim set halinde celik ve granit tencere bide kahvalti takimi bide 12 kisilim catal bicak vardi icinde. Gunlukte 8 kisilik kendim takim yaptim tabak kase pasta tabagi bide salata tabaklarini almistim 3erli. 2 tane kahve fincan takimi almistim. 1 tanede sutlu kahve takimim vardi. Gunluk catal kasik cay kasigi falan aldim. Iste mutfak malzemeleri ne var kevgir maşa kepce buyuk kasik yumurta surmek icin firca. Bikac tane borcam. Kek kalibi. Cay bardak takimlari vardi 4 5 tane. Mutfak havlulari. Su bardaklari surahi. Bikac tane kupa kahve icin. Elektrik supurgesi utu utu masasi. Blender. Istege bagli kettle kahve makinasi. Sahan takimi olabilir kullanisli oluyo. Caydanlik. Kesme tahtasi.Ekstra kucuk tava almistim 2 tane kullaniyorum onlarida. Havlular lifler falan iste :))

(7,300 puan) tarafından
Abooooooooo dünya para :D
(10,046 puan) tarafından
Kiz unuttugim birsuru sey vardir. Ben az oz aldim ya cok bosey almadim ama sende kullaniyosundur. Gunluge mesela 6 kisilik catal kasik yetmiyo ben 12 ksiilik aldim yine. Tabakta ayni yeri geliyo 8 tane yetmiyo bulasik makinasindan dolayi. Bide bunun yorgani yastigi nevresimi pikesi falan var
(7,300 puan) tarafından
Kardeşime gönderdim isyan ediyor :D
0 oy
(677 puan) tarafından
Pike takımı nevresim yastık yorgan mutfak robotu yada blender elektrik süpürgesi sac kurutma makinasi ütü ütü masası 12 kişilik yemek çatal bıçak bardak takımı el örgüsü yazma patik lif namazlik gibi şeyler 
(7,300 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim❤❤
0 oy
tarafından
6 kişilik az değil mi ? 

Fincan takımı 

Kahve makinesi bütçenize hangisi uygunsa 

Tost makinesi 

Fön makinesi 

Ütü 

Çay bardağı seti 

Su bardağı seti 

Sosluk 

Bıçak 

Çatal, kaşık seti 

Kesme tahtası 

Tatlı için sunum kasesi seti 

Mutfak robotu 

Çelik rende 

Düdüklü 

Çaydanlık 

Kettle alacaksanız almayın çaycı alın hem kettle niyetiyle kullanır hemde çaycı olarak acil misafir geldiğinde muhteşem bir alet 

Kek kalıbı 

Nevresim takımı 

Yatak örtüsü 

Mutfak havlusu 

Banyo havlusu 

Bornoz seti 

Aklıma bunlar geldi benim 
(7,300 puan) tarafından
:O agzım açık okuyorum hahahha

Teşekkür ederim canım benim❤❤❤
tarafından
Niye kız ben bunları yazarken ne kadar düşündüm bir bilsen netten kopyada çekmedim hahaha evime etrafa baktım baktım aklıma geldi yazdım :D
(7,300 puan) tarafından
Çokk pahalı kız bi gezdikte hafta sonu  bakalım yavaş yavaş artık
tarafından
İndirimleri takip edin inanır mısın mağazalardan da aldım ama çeyizimin çoğunu bime gelen markalarla yaptım hepside taş gibi kaliteli
(7,300 puan) tarafından
Öyle yapıyoruz canım başka alamayız yoksa :)
0 oy
(2,614 puan) tarafından
Erzurumdan gidelim☺️☺️☺️

12 kişilik yemek takımı. Tencere seti kaşık çatal seti kahvaltı takımı 6 kişilik yemek takımı çatal bıçak seti... granit tencere takımı. Çay bardağı su bardağı pike nevresim başörtü lif havlu patik yelek çorap   çeyizi mi aklıma getiriyorum bunlar geldi. Bı de hamam takımında bunlar gelir  ayriyeten kıyafet ayakkabı falan gecelik mutfak gereçleri kek kalıbı baharatlık bide bizde çeyiza bakmak için gelenler de bişe getiriyorlar gerçi herkeste vardır mesela bnm çaydanlık büyük termos dayımın gelini aldı.   Süpürge kuzenim aldı ütü masası komşumuz aldı 
(7,300 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim❤❤❤ çok saol
(2,614 puan) tarafından
Rica ederim canim ❤️❤️❤️
0 oy
(7,041 puan) tarafından

12 kişilik yemek takımı tam set 

6 kişilik yemek takımı 
Kahvaltı takımı 
Su takimi 
Çelik tencere seti (çaydanlık düdüklü tencere cezve takımı bunların içindeydi )
Granit tencere seti 
Küçük boy tencere seti 
12 kişilik misafir çatal bıçak seti 
12 kişilik günlük çatal bıçak seti 
Tatlı/servis tabakları bolca kaç şet var bilmiyorum 
Kepçe seti bıçak seti 
2 takım su bardağı 
3 takım çerez kasesi 
Plastik ürünler 
Tost makinası 
Mutfak robotu seti 
Süpürge 
Vileda 
Yer sofrası masası sofra bezi 
Patates soğanlık 
Oklava 
Anamı aldığı çeyiz bunlar bacım aldı adlı doldurdu canı sağolsun çoğunu kullanmıyorum bile benim ve çevremdeki herkese kız tarafı böyle çeyiz yaptı hele eltiminkini görme bendekileri yazdım sen oncelik sırasına göre hallet artık çoğunu da kullanmıyorum dediğim gibi 
(7,300 puan) tarafından
Ya kasık seti bi tane 12 kişilik olsa yeter heralde

Artık bakalım batmadan alcaz :D

Çok saol aşkom bnö
(7,041 puan) tarafından
Rica ederim balım sigara içiyorum gel :)
(7,300 puan) tarafından
Durrr oğlanı yatırayım hemennn :D
(7,041 puan) tarafından
Ohoo bitirdim bile :D
(7,300 puan) tarafından
Geldim geldim yaktım bende :D
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Misafir takimi 12 kisilik

12 kisilik catal bicak seti

Su takımı

Granit tencere seti

Celik tencere seti

Duduklu tencere

Havlular

Nevresim takimi

Ütu / ütu masasi

Kurutma teli 

Caydanlik

Caycı

Blendar seti

Elektirikli süpurge

Dik supurge

Plastik kap kacak ( saklama kabı legen süzgec ...)

Cay bardagi

Su bardaklari

Kahve fincani takimi 

Borcam

Tost makinesi

Kahve makinesi

Cay tepsisi

Kesme tahtasi

Bıcak seti aklima bunlar geldi simdilik
(7,300 puan) tarafından
Yaaa daha ne gelcek çok teşekkür ederim canım benim❤❤
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Sitelerde tam liste var canim.6 kişilik yemek takimi az olur gibi 3 tane 12 kisilik var benim 1 ini kaldirdim digerlerini kullaniyoruz
(7,300 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım bakayım hemen
0 oy
(119,342 puan) tarafından

6 kisilik gunluk icin iyi ceyoze 12 kisiilik de olmali baci yemek takimi ayrica yemek takimi tencere tava hepsi takim olsun ceyiz dersemiz ayni model almaya dikkat edin bi 12 kisilikde yedek aliyolar suan yani 24 kisilik oluyo yemek takimi :ermm: gereklimi tartisilir kahvalti takimi falan caydan cezve kettel cay kahve makinasu

aklima geldi carsaf takimi yatak ortusu nevresim en onemli sey nevresim cok olmali halı yolluk utu vs
(7,300 puan) tarafından
Madam coco nun ürünleri nasıl biliyonmu sevdoşş
plastik urunleri iyi nevresim falan ozdilekden alin
(7,300 puan) tarafından
Tamam canım benim sağol
0 oy
(6,191 puan) tarafından

Bende çalışırken kendim dizmistim çeyizimi yazayım tek tek fikir olur belki.

Günlüğe 6 kişilik yemek takımı - misafirler için 12 kişilik yemek takımı ( bence iki takım gereksiz 1 tane olsa da olur ama 12 kişilik olsun bence)
Çelik tencere seti- granit tencere seti- çaydanlık 2 takım. Çay makinesi- kahve makinesi.tava seti.kahve fincanı seti 2 takım- nescafe fincan seti 2 takım.baharatlik seti- tost makinesi- meyve sıkacağı- çift taraflı döküm tava- pasta seti takımı- çay bardağı - su bardağı takımı- kahve yanı su bardağı-çerezlik kaseler- kek kalıpları- çatal kaşık bıçak seti - blender robot seti- aklıma gelen mutfak için bunlar ben fazladan almıştım çalıştığım için her birinden ama 12 kişilik 1 tane de olsa yeterli bence.
Nevresim takımı - 8 tane - yastık yorgan - bambu havlu- ütü- süpürge yoruldum ay fikir olur inşallah ☺️
(7,300 puan) tarafından
Yaaa çok teşekkür ederim canım benim❤❤ Allâh razı olsun
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Herkes herşeyi yazmış bende kül tablası diyim bari sjsnsks:D

(7,300 puan) tarafından
Hahhaha :D sen olmassan olmaz bebişş
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Babamlar bana . 12 kişilik günlük kullanmama yemek takımı aldı + 12 kişilik  catal kaşık bıçak takimi aldı ginljk kullanmak için çaydanlık takimi günlük  12 cay bardağı 12 şu bardağı 

Misafire hep Karaca nin büyük takımlarını aldılar.  Cezveler caydanliklar dencereler çelik tencere granit tencere sandıkta misafir için catal kaşık bıçak takimi porselen takimi gümüşlük takımı  gondol takımı beyaz eşya çamaşır bulaşık buz dolabı evimin bütün perdeleri 3 tane yorgan 2 döşek 2 takım dantelli pike takımı dantelli yatak örtüsü 10 tane misafir için pile 14 tane silikon yastık misafir için 5 takım nevresim takımı 6 tane tek kişilik battaniye misafir için.  Peçete takimi dantelli çarşaf takımı günlük kullana bileceğim herseyimi babam la annem aldılar 
(7,300 puan) tarafından
Allâh razı olsun onlardan cnm not alıyorum çok teşekkür ederim ❤❤❤
0 oy
(5,998 puan) tarafından

Girsin annesinin mutfağına tek tek not alsın. Kendine göre bu işe yarar bu işe yaramaz diye yazsın. Büyük kalemleri yazmışsınız zaten. Gider bir mağazadan alınır. Sonrası züccaciye işi. Slikon maşa, çelik maşa, çırpıcı, kevgir bla bla. Bir dünya eşya var :) borcam, tava çeşitleri, düdüklü isterse düdüklü tencere, tencere almışsınız ama bir çelik bir granit tencere takımı olsun. Kek kalıbı, salata kasesi, salata tabağı, sunumluk tabaklar yine

bardaklar 

Ev tekstili. 
Nevresim takımları, pike takımları, yorgan, battaniye, yastık, havlu, dolu dolu havlu alabilirsiniz 
(7,300 puan) tarafından
Çoğu şeyi bende not aldım oda aldı zatenn :) daha çoookkk eksik var :D

Teşekkür ederim canım benim❤❤❤
(5,998 puan) tarafından
Aldıklarınızı da yazın. Acaba şundan almış mıydm gibi kafa karışıklığı olmasın. Aynı şeyden fazla fazla almasın çok gerek yok
(7,300 puan) tarafından
Aynen öyle yapalım teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 786 göst.
16 Eylül 2023 Aile kategorisinde _busra_0743_ (465 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 525 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ahbel-Sev (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
21 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busra458 (37 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...