0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Kızlar bugün bir bayan gördüm İçim acıdı kadına 5 tane çocuğu var bir de çöp gibi 40-45 kilo arası en büyük çocuğu 1 sınıfa başlamış en küçük de bebek kimi kimsesi de yokmuş sahip çıkanı da yok şey diyordu en bağlatmak istiyorum daha sonra çocuk getirmek istemiyorum ama eşim kesinlikle yapmayacaksın Ben çocuk istiyorum diyormuş adam da o deli yani o kadar çocuk ne edecekse  kadının bağlatmasına izin vermiyormuş özele gidecek parası yok devlete de gidip sormuş etmiş kesinlikle koca izin olmadan olmaz demişler

6 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
Sadece bağlatma korunma yöntemi değilki hap kullanabilir olmadı spiral takdirsinn azcik uyanık olsun kadınlarımız yaaa
(1,937 puan) tarafından
Yok canım ya kadın böyle biraz saf mı diyeyim iyi niyetli mi diyeyim bilemedim sahip çıkanı da olmayınca koca ne derse onu yapıyormuş hap alacak param yok diyor spiralle hamile kaldım dedi  da kocasını zor ikna etmiş işte emziriyorum yazık günah diye onu da yine hamile kalmış iğne de aynı şekilde
(15,823 puan) tarafından
Yazık ki yazikkk böyle devam ederse 10 çocuk olurr maddi manevi yeteceğine inanıyor demekki maaalll kocası yazık yaa
(1,937 puan) tarafından
Tarlaya giden bir işçi işte doğru dürüst bir geliri de yok uçkura da sahip çıkmıyor kadina da izin vermiyor
(4,169 puan) tarafından
Hic parasi olmayan saglik ocagindan bile temin eder ya . Saf bence kadin. Bazilari varya hic gram hozunu acmamis .  Gelisime acikliga kapali kendili gelistremio aile ne derse onu yapan sonra kocasi ne derse o sekilde yasayan kafinlar. Oysa olmus sene 2023 surda 2024 e ne kaldi :) ben kocami susuz dereye goturur bogar geri getirirm ruhu duymaz:) bide uyanik kayseriliyim diye gecinir kendi capinda:) haha
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Çünkü buna kişi tek başına karar veremez yani kadın istemiyo ama belki adam cocuk istiyo veya aynı şey erkek için geçerli kadına korunuyorum diye yalan söyleyip hamile biraktiramaz,ayrıca özelde de es izni gerekli 
(1,937 puan) tarafından
Tamam da bu mesela yani canilik ya 5 çocuk ne demek bu zamanda hele hepsi de peş peşe yazık değil mi o kadına hani sırf kocası istiyor diye durmadan çocuk getiriyor spiral kullanmış hani kocasını ikna etmiş emzirme sürecinde diye yine hamile kalmış hap kullanamıyor koca para vermiyor iğne de aynı şekil hamile kalmış
(9,626 puan) tarafından
Devlet spirali ücretsiz takıyo bi süre onunla idare edebilir gizlice taktirsin
(1,937 puan) tarafından
Taktırmış canım yazdım yukarı yanlış yazmışım kelime hatasını düzelttim yine hamile kalmış kaymış mı ne olmuşsa
0 oy
(2,719 puan) tarafından
İlaç kulansin
(1,937 puan) tarafından
Her ay olacak param yok dedi spiral devlet ücretsiz takmış hamile kalmış iğne vurmuş yine hamile kalmış
(2,719 puan) tarafından
Nedim yani kadına tekrar sprl taksın olrsada Allah'tan
(1,937 puan) tarafından
Ya orası öyle de işte bağlatsak kurtulacak adamdaki ne inatmış ya 5 çocuk neyine yetmiyor iki oğlan 3 kızı var
(2,719 puan) tarafından
Benimki de çok ister sever ama bazı erkekler boyle
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Gidip bir ebeyle filan konuşsa akıl verseler bari spiral taktir diye. Yazık günah ya
(1,937 puan) tarafından
Canım taktırmış hamile kalmış yukarıda yazdım iğne kullanmış yine hamile kalmış anlamadım ki kadın istemediği halde durmadan yine hamile kalıyormuş bu işte bir iş var ama çözemedim
(8,914 puan) tarafından
Yuh. Nasıl verimli bir vücudu varmis
(1,937 puan) tarafından
Aynı şeyi ben de söyledim biliyor musun kız dedi ki bendeki şans kimsede yok demek ki istemiyorum ama kocam o kadar istiyor ki korunmaya rağmen hamile kaldım diyor artık hani bırakmış kendi haline bırakmış
0 oy
(5,960 puan) tarafından
Canım özelde de olmaz. İster kadın olsun ister erkek. İkisinin de rızası olmalı. Spiral taktırsın doğum kontrol hapı kullansın, aylık iğne vurulsun
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Dogumda ben baglattim . Kocama dogim evraklarini imzalarken kagit imzalattilar okumadi bile. Ben digumda kagit imzalatcaklar dogum kontrol le ilgili demistim detayli aciklamadim bile. Ne oldugunu kendimi kisirlastirrirdigimi biliyor mu bilmiyor mu o bile muamma. Okumadan o anki stres heycanla imzaladi dogum eevraklariyla
(1,119 puan) tarafından
Vayy helal sana.Bence bunun kararını sadece kadın vermeli çünkü bebeği karnında büyüten doğuran o acıyı çeken kendisi

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 989 göst.
0 oy
13 cevap 544 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,132 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 474 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 1prensesin.annesi (91 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,135 cevap

34,850 kullanıcı

...