0 oy
685 göst.
Diğer kategorisinde (246 puan) tarafından
İyi günler arkadaşlar benim bi arkadaşım var eşiyle falan bize gelirler ederler samimiyiz doğumuma herşeyime geldi Allah razı olsun çokta iyiler 3 senedir tanıyoruz birbirimizi eşim onun eşinin yanında çalışıyordu çıktı 3 ay oldu çıkalı neyse onunda çocukları var benm çocugumla oynarlar ederler arkadaşımın eşide abi diyorum ki abimdir yani dünya ahiret neyse arkadaşım çalışıyor bu arada neyse benm eşim işte tabi arkadaşımın kocası beni aradı numaram nerden var onda dicekseniz önceden eşim onun yanında çalışıyordu tlfoncu dükkanı bazen tlfon sıkıntımız oldumu ordan arıyodu yada ben eşime ulaşamayınca arıyodum ama sonra numarasını silmiştim neyseki beni bugun aradı rüya asil (oğlu) bugün okula gitmedi yiğitle oynamak istiyor benim bankada işim var size bıraksam bankadan dönüşte alıcam dedi bende buyur abi bırak dedim oğlu 7 yaşında neyse ben tabi bırakıp gidicek sanıyorum kapı çaldı oğlu girdi dediki rüya abla babama neskafe yapıcakmıssın ama adamdan öyle kötü bi beklentim yok tnıyorum sonuçta eşimle iyiler neyse yapim kapıdan içip gidicek sandım ben nescafe suyunu ketıla koydum içeri girdi ben bi an korktum içeri girmesinden çünkü evde eşim yok çocuklarım var lavaboya girdi elini yıkadı sonra mutfaga geldi ben nescafeyi yaptım verdim beklemiyodun bizi demi dedi yok abi dedim hemen salona çocuklarımın yanına geldim korktum bi yandan ayıp olur kovalasam eşiyle iyiyim falan neyse mutfakta sigra kahvesini içip gitti tabi kendimcede şaşkınlık içindeyim neyse bu gider gitmez eşini aradım dedim gökhan abi asili bıraktı bize haberin olsun bide içeri girdi kahve istedi sigara içti yanlış anlamada bizim mahallede görse insanlar yanlış anlarlar ve evde kemal (eşim) yok dedim o da neden içeri davet ettinki dedi bende ben davet etmedim senin eşin böyle böyle dedim o da onun böyle yapması yanlış yani ben onu arıyıp söylerim dedi bende tmm dedim sonrada eşimi aradım anlattım eşimde şaşırdı zaten bidaha gelmesinler dedi kızdı bi saat sonra geldi kapıdan çocugunu aldı gitti sonra arkadaşm aradı aldımı asili falan diye evet beni yanlış anlamadn demi kötü niyetle söylemedim sana dedim o da hayır anlamadım gökhan hatalı burda dedi ama arkadaşımı tanıyorum çok kafaya takan biridir kesin kavga etmişlerdir zaten wpde eşiyle fotosu vardı kaldırmış söylemekle yanlışmı yaptım ama böyle şeyler bana ters hemen aradım söyledim sonra ben suçlu olurum bişi olur korktum ve söyledim amacım aralarını bozmak değildi 

16 Cevaplar

+1 oy
(56 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
En başından yaptığınız çok yanlış ve gereksiz. Eşinize ulaşamiyorsunuz diye ne diye adamı arıyorsunuz? Mesela ben adamın eşi olsam bundan haz etmem. Esim de istemez. Eşime ulaşamıyinca kimseyi aramıyorum. Esim musait olunca zaten bana döner. Eşinizin erkek arkadaşınıza numaranızı vermeniz yanlış ve buna gerek yok. Orda zaten başlamış saçmalık 
(1,043 puan) tarafından
Katılıyorum bide asla iceri almam ben alınırsa alınsın kuserse küssün bu benim düşüncem der kovardim gerekirse bu ne rahatlık ya ben arkadaşının yerinde olsam eski samimiyet olmaz eşinin yerinde olsam yer gök yıkılır
(9,578 puan) tarafından
Müsait değilim dersin kahvem yok dersin diyecek çok şey var zorla içeri girecek hali yok ya
(1,043 puan) tarafından
Bencede Allahim böyle insanlardan korusun bizleri ya girip sana iftira atsa idi esin sana inansa bile hep kuşku olurdu huzurunuz bozulurdu
(56 puan) tarafından
Ne iftira atması? Tecavüz bile eder. Bir de kendisini haklı çıkartıyor. En başta yanlışı bu kadın yapiyor. Niye eşine ulaşmak için adamı arıyor, niye adamı içeriye alıyor.
-Reklam-
0 oy
(1,288 puan) tarafından
İyi yapmışsın yarin bir gun adam niyeti bozadabilirdi güvenemeyiz kimseye. Yarin birgün niyeti bozup bisey yapsaydi o zaman soyleseydin zamaninda eve aldin beni derdi senin yuvan dağılırdi. Bosver kaybettiğin arkadasin olsun
0 oy
tarafından
Yok iyi yapmışsın söylemekle.

Eşide terbiyesiz ne alaka sen erkek olmayan eve girersin.
tarafından
Bu arada aynı postu 3_4 kez açmışsın sil digerlerini. Kapanirlar zaten
0 oy
(659 puan) tarafından
Adam da var bı mallık bırak karısı gelsın hakkından iyi etmıs sın. 
0 oy
(217 puan) tarafından
Canım bazen cahillik diyelim gerçekten düşünmeden hareket etmiş olabilir samimiyetimizle güvenerek. Dusuncesizlik etmiştir.  Yada niyeti kötüydü ne bilim ikisinden biri. Benim arkadaşım doğum yapmıştı. Eşi eşime sormuş yenge bakar mı akşam alayım diye oda bakar demiş.  Eşim aradı dedi getircek çocuğu. Adam da getirdi kapıdan bıraktı gitti. Ne bilim içeri girmez bende buyur etmem yani. 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
En doğrusunu yapmışsın ileride başka bişi olsa beni eve aldı rahatsız olsaydı derdi diye niyeti bozabilir boşver kuzum en doğrusu 
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Bence iyi yapmışsın. Adam ne kadar samime olsada girmesi hatalı zaten Keşke kahve suyu koymasaydın benm başıma gelse ki gelmez tutki geldı abi kusıra bakma eşim vea eşin yok der kapıyı kapatırdım. 
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Yani nescafe yok evde musa8t derdim ama iyi ki arauop spylemissinz
0 oy
tarafından
Ben olsam bende söylerdim ben eve almazdım abi kusura bakma evde kimse yok seni alamam derdim ki benim kaynım bile eşim yokken tek başına bize gelmez geçen hafta cumartesi eşim annesine gitmişti kız uyuyordu biz akşam kaynım alacaktı ben ön koltuğa oturmadim arka koltuğa oturdum kızım olmasına rağmen ki kaynımla aramda 14 15 yaş var 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bende söylerdim adam ahlaksizmis cocugu bahane etmiş resmen 
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Adam sana göz koymuş olabilir mi?
0 oy
(807 puan) tarafından
Hem ayıp olmasın diye içeri girmesine musade ediyorsun ve kahve yapıyorsun hem de herkesi arayıp haber veriyorsun. O zaman o da ayıp onunda yapmasaydın. 
(246 puan) tarafından
Aynen hanfendi aynen ben kotu niyetliyim ya demii aynen birgun basiniza boyle bisey gelirse nasil his ettigimi daha iyi anlarsiniz ne komiksin ya vallaa
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Söylemekle çok iyi yapmışsın yarın hır hun sen suçlu olurdun adamın yaptığı çok yanlış 
0 oy
(4,939 puan) tarafından
O aileyle birdaha görüsmeyin ama illa görüsecek iseniz kadınlar ayrı erkekleri ayrı odaya al öyle daha iyi olur ve bu gibi olaylarara fırsat vermemiş olursun,buda sana ders olsun 
0 oy
(24 puan) tarafından
Keşke çocuk sana abla babama kahve yapacakmışsin dediğinde asilcim annen yok Kemal amcan da yok annen ve Kemal amcan olduğu zaman yaparım şimdi müsait değilim derdim adamda anlardı sonrasında adamla hiç muhattap olmaz arkadaşımla da eşler yokken görüşmeyi tercih ederdim...ısrarci olup rahatsız etmediği sürece de eşimi yada arkadaşımi aramazdim.
tarafından
Kesinlikle böyle demesi gerekirdi ne münasebet çocuğun lafıyla ben adamı eve kabul etmiş oluyorum zaten bence adam önden yokladı
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Burdaki doğru davranış kusura bakma müsait değil ev kemalde evde yok alamam seni başka zaman eşinle gelirsin diyip yollayacaksın kendi eşine de arkadaşına da bu şekilde anlatacaksın evde eşim yokken sadece kayınpederimi eve alırım 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 116 göst.
24 Nisan 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (678 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 445 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Esmosum (7,721 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 864 göst.
0 oy
2 cevap 83 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,398 puan) tarafından soruldu