0 oy
311 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (96 puan) tarafından

Selam!arkadaşlar nasıl düşünüyorsunuz bu burun idare edilir mi?benim güzelliğimi bozuyor mı ameliyat zorunlu mu?ben ilk Allah’dan sonra da ameliyattan korkarım 

image

13 Cevaplar

+1 oy
(11,093 puan) tarafından
İdare edilir mi ne demek yaa.. Sağlık sorunu oluşturmadığı sürece müdahale ettirmen doğru değil. 
(96 puan) tarafından
Nefret ediyorum şu burundan
(11,093 puan) tarafından
Allah'tan korkarım diyorsan nefret ediyorum burnumdan diyemezsin. O burun senin değil. Onu yaratan Allah sana emanet etti.
(96 puan) tarafından
Ben de biliyorum işte bir gün toprak olur gidecek o burun.onun için cehenneme girmek istemiyorum da güzellik için sonra düşünüyorum da,belki Allah bunu bu dünyada yapmamamın karşılığında belki de öbür dunyada mükafatımı verecektir bana
(7,709 puan) tarafından
Geçen bir arkadaş yanlışlıkla burnunu kırmıştı buraya yazmıştı ne acılar çekmişti o geldi aklıma
(11,093 puan) tarafından
Yaa işte sağlık gidince ne kadar zor... Böyle şükürsüz olursak da onla imtihan olmak kaçınılmaz oluyo. İnsan korkar beğenmediğim burnuma bişi olsa rahat nefes alamasam naparım diye korkar yaa...
-Reklam-
0 oy
(5,612 puan) tarafından
Allahtan korkuyorsan hiç bu vesveseye girme o zaman. Allahın yarattığı şeyi değiştirmek ne kadar doğru?? Yandan bakılınca evet biraz kötü duruyor ama önden eminim güzel duruyor dur 
(96 puan) tarafından
Evet önden bir problem yok
0 oy
(58 puan) tarafından
Benim burnunda seninki gibi aynısı ama benimki kucuken kırılfı araba kazası derken oldu ama kötü değil benim erkek kardeşim de kırıktı ameliyat oldu. Geçen sene 3 saat ameliyata kaldï ama çok kötüydü bende düşünüyordum vazgeçtim srnde boş ver kafaya takma o acıya eziyete değmez 
(96 puan) tarafından
Seninki kırılmış en azından,ama benimki Allah’ın yarattığı
(58 puan) tarafından
Cnm boş ver burun ameliyatı yüzünden kaç kişi öldü birde burnun hiçte kötü durmuyo kendine yazık etme
(96 puan) tarafından
Neden öldüler :(
(58 puan) tarafından
Cnm kolay değil bütün birde nefes alıyorsun gerisini sen düşün amelyata
(96 puan) tarafından
Korktum
0 oy
(3,482 puan) tarafından
Rus musunuz ?
(96 puan) tarafından
Hayır Rusya’da yaşıyorum
(3,482 puan) tarafından
Hmm burnunuz asiri kotu degil ama senin yerinde olsam yaptirma imkanim olsa yaptirirdim ben
(96 puan) tarafından
Allah izin verseydi yaptırırdım ama günah korkarım Namaz kılıyorum
0 oy
(5,171 puan) tarafından
Bazı insanların bedeninde bulunan bazı yerleri beğenmeyip , yakistirmayip bunu kendilerine dert etmeleri , kendilerini çirkin görmeleri Allah'a karşı saygısızlıktır .

Nedeni , Allah'ın isimlerinden biri el Musavvirdir( her şeye suretini veren , herşeye şeklini veren ) ve insana bu sureti uygun görüp insanı bu surette , boyda , renkte , şekilde yaratan alemlerin Rabbi olan Allah'tir .
(96 puan) tarafından
Yandan biri bakınca kompleks ediyorum
tarafından
Hiç kafanı yorma bunlar takıntı boyutunda olur. Benim de mesela gözlerim doğuştan torbalı ama öyle seviyorum benimde özelliğim bu :)
(96 puan) tarafından
Yani daha güzel olmak için isterdim sanki bu burun güzelliğime gölge ediyor gibi herkes diyor eger burnunu yaptırsan daha güzel olursun
tarafından
Ben gerçekten işin dini boyutu olarak değilde bir saglik sorunu yoksa gerek duymadığım için yazdım :) benim arkadaşım da yaptırdı inan eskiden gözüme daha güzel geliyordu onun doğallığı başka
(96 puan) tarafından
İnsan aslında kendini olduğu gibi beğenmeli
0 oy
(1,211 puan) tarafından
Güzellik geçici, güzel ahlak kalıcıdır. :) Allah'tan korkumdan yaptirmiyorum diyorsun ama Allah'ın yarattığına demedigin kalmamış. Etmedigin isyan kalmamış :) tövbe et bence düşünceni de değiştir canım öyle düşünme. Allah sana belki imtihan verdi. Benim de yüzüm çok sivilceliydi ergenlikte. Hep derdim başkalarının yüzü pürüzsüz benimki neden böyle? Çok sitem ederdim Allah'a. Hala da öyle mükemmel cildim yok ama napalim belki isyan edicem mi etmicem mi diye beni deniyordur 
(96 puan) tarafından
Evet hep isyandayım neden bu burun diye?)
0 oy
(311 puan) tarafından
Yabi şimdi iyi veya kötü kimseyi ilgilendirmez ki senin burnun sonuçta ben kötü diyince gidip ameliyat mı olacaksın . Sağlık problemi olmadığı sürece bu burunla bu yaşa kadar yaşamayı ogrebmissin bundan sonrada zor olamaz bence 
(96 puan) tarafından
Sizce kaç yaştayım?)
(311 puan) tarafından
Kız ben ne bileyim bı burnun görünüyor .D
(96 puan) tarafından
Bunca yaş geldin dedin…o yüzden !)
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Canim her insanın bir kusuru var bence öyle sevmeye çalış yani okşar kötü değil  bence dudağına yüzüne yakıyor 
(96 puan) tarafından
Önden iyi yandan kötü
(2,701 puan) tarafından
Yandan benim burnumda öyle canim
0 oy
(962 puan) tarafından
Benimde kemerli burnum var önceleri hoşuma gitmiyordu şimdi farklı olduğunu düşünüyorum bak senin ki de farklı duruyo zaten böyle farklılıklarla güzeliz bence. 
0 oy
tarafından
Benim burnumda büyük ve kemerli bende beğenmiyorum ama benim orijinal burnum değil basket topu gelmişti çok küçükken yana yatık biraz kırık ailemde de kemerli burun yok doktorlar ameliyat gerektiğini söylüyor ama ben korkuyordum bıçak altına yatmaktan ama normal doğum geçirdiğim için herşeyin üstesinden geleceğimi düşünüyorum emzirme dönemi bitince ben yaptırıcam
0 oy
tarafından
psikolojik olarak kotu hissetmene neden oluyorsa ol bence
0 oy
(4,219 puan) tarafından
Canım bizim dediğimiz hiç önemli değil. Sen kendini nasıl hissediyorsun. Önemli olan bu. 
0 oy
(1,546 puan) tarafından
Bence her insanin burnu kendine has bi guzellik katiyo. Gecen senelerde bende yaptirmayi cok dusundum ama Allahin isi hamile kaldim. Cok kotu burnum yok hatta onden de bence guzel. Ama yandan biraz sivri duruyo. Esim her gun neredeyse bisey soyler gicikligina. Ama ben hic takmam mesela. Kendimle cok barisigim. Hatta son zamanlarda yandan bile guzel gelmeye basladi valla:):) burun ameliyati cok zormus. Yaptirilabilir ama cok da abest durmuyo acikcasi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
0 cevap 21 göst.
0 oy
2 cevap 110 göst.
27 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Suskunangel (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 240 göst.

379,337 soru

11,354,586 cevap

34,829 kullanıcı

...