0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5 puan) tarafından
Bir süre önce göğsümde ağrı ve sertlik hissettim kontrol ettiğimde minik bir yumru geldi elime. Yarın doktora gideceğim ilk kez ve çok endişeliyim. Kendim için değil 1 yaşındaki oğluma bakıp ağlamaklı oluyorum. Umarım kötü bir şey değildir ama kötüyü düşünmeden de edemiyorum. Dua edin kötü bişey olmasın lütfen 

17 Cevaplar

0 oy
(8,858 puan) tarafından
İyi düşün canım kötü düşünme. Yağ bezesi filandir inşallah 
-Reklam-
0 oy
(96 puan) tarafından
İnşaAllah iyi olur Benim annemde de vardı kötü bir şey çıkmadı 
(1,375 puan) tarafından
Bu muayeneyi nasıl yapıyorlar bilgin var elliylemi yapıyor doktor bende aldm randevu ama kadın yoktu esimde kıskanıyor biraz kadından bak diyip duruyor
0 oy
(683 puan) tarafından
Oglun küçükmüş emziriyormuydun yada ne zaman bıraktırdın
(5 puan) tarafından
Emzirmeye devam ediyorum ama öyle çok sütüm yok
(683 puan) tarafından
Canım belki süt kanalların tıkanmıştır o yüzden öyle olmuşsundur ben bıraktıralı 1 sene oldu hala şişlik var doktor doktor gezdim bazen agrı yapıyor süt kanalların boşalmamı ve tıkanmış dediler umarım seninkide öyle bişeydir
(5 puan) tarafından
Öyle bişey gibi değil sanki sütle alakalı yani değil bence
0 oy
(4,184 puan) tarafından
Canım her kitle kötü olacak diye birşey yok hiç sıkma içini. Kardeşimin göğsünde golf topu büyüklüğünde var. Hatta o kadar büyük ki aldığımızda göcük oluşur dedi doktor. Ama tamamen iyi huylu. 
0 oy
(873 puan) tarafından
Kötü düşünme yag bezesi olabılır yarın gıdıp gelınce haber cnm burdan en azından bızde bılırz ne oldugunu one gore kotu sushnmeyız 
(5 puan) tarafından
Umarım öyledir
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Canım kötüyü düşünme belki süt bezesi falandır yağ bezesi olabilir hayırlısı olsun burayada haber ver 
(5 puan) tarafından
İnsallah iyi haberler veririm
(1,540 puan) tarafından
İnşallah canım kitlenin gezdiğini falan hissettin mı mesela bir dokunursun başka yere gelmiş falan
(5 puan) tarafından
Onu tam anlayamadim çok ta kurcalamak istemiyorum orayı
(1,540 puan) tarafından
İnşallah birşey çıkmaz
0 oy
(302 puan) tarafından
Kotu dusunme canim annrminde. Oyleydi eline sertlik geliyordu gogsuyle koltuk altina dogru giden taraftaydi cok sukur yag bezesiymis korkutma kendini insallah bisey olmaz
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Güzel düşün bendede ağrı çok oluyor sertlik yok ama ağrım var gittim bir sene sonrasına randevu verdiler USG ye böyle insan sağlıgini umursamayan yerler var 

Mecbur özele gidip çekilcm 

(5 puan) tarafından
Seninki belki kas ağrısı olabilir. Masallah 1 sene sonrasi ne kadar yakın tarih tövbe ya. Özelde fiyatlar nasıl biliyor musun peki
(27,351 puan) tarafından
Evet kafayı yemiş millet yok görmedim henüz gitcm bilmm ama ağrısı çok oluyor koltuk altından fln
0 oy
(15,151 puan) tarafından
Emziriyo musun 
(15,151 puan) tarafından
Kız sut birikmesidir o. Ondan topak olmustur. Bol bol.emzir ve sağ .
 Allah seni ☺️ benim hep olur o.
(5 puan) tarafından
Çok fazla sütüm olmamasına rağmen oğlum sürekli emiyor o yüzden ona çok ihtimal vermedim. Yani birikmesine ama bilmiyorum inşallah öyle birseydir
(15,151 puan) tarafından
Bence öyle biseydir. Büyük mu sertlik küçücük bişey mi
(5 puan) tarafından
Parmağımın ucu kadar canim
(15,151 puan) tarafından
Neyse sen yine de göster dostum içine sinsin. Bence süt bezesidir ama içine sinsin yine de
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Bende de vardı iyi huyluydu aldırdım. 

İyi huylu olunca doktorlar kolay kolay aldırmıyor ama benim ağrım vardı kolum uyusuyordu aldırdım. 5 dk  sürüyor kendini korkutma. 
(5 puan) tarafından
İnslalah dediğin gibidir benimki de
(1,082 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
tarafından
Bnde 4 sene önce farkettim gittim hastaneye ikdir iyi lezyon görünüyor takipteyim inşallah kötüye çevirmez sende mutlaka git kulak arkası yapma sakın inşallah bişey yoktur
(5 puan) tarafından
2 yil önce covid aşısindan sonra koltuk altından göğsüme şişkinlik oldu bana da takip demişlerdi işte şimdi bidaha hissediyorum aynı şekilde
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Bende de çıktı 13 ekime randevum var inşallah kötü bir şey çıkmaz 
(12,490 puan) tarafından
Tabiki unutmazsam inşallah yazarım
(12,490 puan) tarafından
Gittim bugün doktora meme ultrasonuna gönderdi 29 kasıma randevu verdi :(
(5 puan) tarafından
Ne dedi peki doktor yani bir yorum yapti mi
(12,490 puan) tarafından
Sonucunu görmeden bişey diyemem dedi iyi huylu bişey de olabilir dedi
(12,490 puan) tarafından
Sen gittin mi
0 oy
(2,242 puan) tarafından
Ağrıyorsa sıkıntı yok diye biliyorum yag bezesidir 

Ağrısız olunca sıkıntılı oluyor 

Rabbım korktuğuna uğraşmasın 
0 oy
(162 puan) tarafından
Aynisini bende yaşadim daha önce post atmistim benimde alime geldi acaba mi dedim senin gbi yağ bezesi cikti kötü düsünme ihmal de etme bende öyle sandim oğluma bakip agliyordum 
0 oy
(624 puan) tarafından
Bendede vardı küçücük süt bezesiymş kötü çıkmadı 
0 oy
(6,936 puan) tarafından
Sert taş gibi bişey mi 
0 oy
(3,343 puan) tarafından
Benimde öyleydi cnm gittim  fibrokist vardı 6 ayda bir kontrole gidiyorum  inşallah seninde süt bezesidir

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 100 göst.
0 oy
3 cevap 96 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebru_2810 (122 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 260 göst.
0 oy
14 cevap 240 göst.
13 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu

379,093 soru

11,347,913 cevap

34,813 kullanıcı

...