0 oy
655 göst.
Diğer kategorisinde (1,307 puan) tarafından
Seda sayandaki s.lak bakamam ben diyor madem bakamıyorsunuz ne diye yaptın diğer çocuğuda 9 aylıkmış normalde izlemem ama oğlan kreşteyken buna sardım bu aralar sjsjs çok sinirlerim bozuldu şu kıza m.al gibi aynı 

14 Cevaplar

+1 oy
(4,923 puan) tarafından
Ayrılmıyor muydu adamdan ne diye o zaman gene beraberlik yaşayıp hangi akla mantık hamile kalıyor ne kadar cahil insanlar var ya olan çocuklara oluyor zaten hepte bakacak durumu olmayanlar daha çok doğuruyor 3-5 tane falan bir laf var zaten fakirin s.ki çuvala sığmaz diye
-Reklam-
0 oy
(768 puan) tarafından
Bende izlemem dikkatini çekti ikiz ve 9 aylık ben şok birde kalacak yerleri yokmuymus boşanacaklarmiymis
(1,307 puan) tarafından
Evet ya öyle diyorlar ama senaryo mu artık bilmiyorum kız çok sinir bozucu
(768 puan) tarafından
Senaryo ise bir cocuklari daha var ama
tarafından
Yalandir inanmayin
tarafından
Senaryo ya yotubede denk geldim eşiyle hep video atiyo
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Cok cahiller cidden cok bilincsizler ne denjr ki
0 oy
(613 puan) tarafından
Ayyy bende şimdi ona bakıyordum sanırım hayatımda böyle geri.zekali insan ne tanıdım ne gördüm. Donu yok gö.tüne giymeye gidip hangi akilla mantıkla başka çocuğu yapmaya ya delircem ben burda vallahi cahil cühela insan 
0 oy
(7,871 puan) tarafından
Ay ben onları tiktokda canlı yayınlarda denk geliyordum bazen bana ekranlara oynuyo gibi geliyorlar ikiside
0 oy
(190 puan) tarafından
Onların hepsi kurgu instagramda çok güzel mutluluk pozları veriyorlar seda sayana reyting lazım ahshshj
(1,307 puan) tarafından
Evet instada aşklarını ilan ediyorlar burda kedi köpek gibiler saçma sapan konuşuyorlar birbirleriyle
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Kocası adam akıllı çalışmıyor bile ona çocuk doğurmak da cahillik
tarafından
Havvanur istemiyo çalışmasını yanımda olucaksin hep diyo :D
(1,237 puan) tarafından
Oldu :)) seda bakar zaten bunlara
tarafından
Çok ruh emici ya
0 oy
tarafından
Belki hamilelikte yalandır herşey beklenir onlardan 
0 oy
(7,879 puan) tarafından
Kız daha kalmaya evleri yoktu en son baktığımda tövbe tövbe vallahi bu insanlar şaşırdı 
0 oy
(119,139 puan) tarafından
ac muhtesem yuzyil izle kiz
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Hepsi kürgu ev yok faln tiri viri hepsi sedanin prograimi ayakta kalsın diye yapıyorlar ,,, yaş tatilinde baya mutluydu ordaki dertlilerin hepsi baya hayatları iyidi sosyal medyada :)
0 oy
tarafından
O dümen ya evi faln çok güzel baya rahat esi ile arası iyi orada para kazanıyor yayınlarını gorsensz iyilier yani çocukları da çok istiyor 
0 oy
tarafından
Bn geçen gün İstanbul da Şirinevler de gördüm onları 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 1,096 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 401 göst.
0 oy
7 cevap 127 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu