0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (844 puan) tarafından
Kızlar konudan çok uzağım programı izlemiyorum sosyal medyada karşıma çıktı Betül aldatılmış sanırım dünde DNA testi sonucu ikizlerinden birinin babası bir başkası çıkmış bu durumda Betül’de eski eşimi aldatmış olmuyor mu dediğim gibi konudan çok uzağım sosyal medyadan gördüğüm kadar biliyorum var mı bileniniz merak ettim 

6 Cevaplar

0 oy
(684 puan) tarafından
Aç şimdi izliyorum bende betulun kocası betulu özgeyle aldatmış Özgenin ikiz çocukları var DNA yapıldı çocukların biri veyselden diğeri başka adamdan çıktı :D
(844 puan) tarafından
Babaları farklı çıkan ikizler özgenin ikizlerimiymiş evet bende şimdi izliyorum hahshsshshsh
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Yok kız betulun esi başka kadınla birlikte olmuş onun ikizlerin dna farklı cikti
(844 puan) tarafından
Heeeee ben şimdi anladım bende betülün ikizleri sanıyorum hahahah
0 oy
(1,128 puan) tarafından
Bebekler betülün değil canim ozgenin yani adamın gittiği kadından 
(844 puan) tarafından
Evet şimdi öğrendim bende hahaha hayat işte
(1,128 puan) tarafından
İlk başta bende öyle sanmıştim :) yalnız değilsin
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Asıl mesele annede bitiyor eğer Özge çocukların ikisinin de annesiyse demek ki çocukların biri başka bir adamdan ama Özge de  Veysel gibi birinin öz annesi çıkmazsa o zaman çocuk hastanede karışmış olabilir ya da ikiz yalanı uydurmak için çalmış olabilirler 
(844 puan) tarafından
Anneye de DNA testi yapılacak mı acaba
tarafından
Özge karaktersiz anne dnayi kabul etmiyor ki Betülun eski kocasına lafını unutamiyorum ya gözyaşlarına cenazeni yıkasınlar dedi o Özge olucak pislikte kadına kalkmış gurusuz diyor asla Esra Erol izlemedim Betül için baktım. Esra Erol da sen hangi sıfatla Veysel hakkında konuşuyorsun Betül resmiyette hala eşi dedi zort oldu
(1,893 puan) tarafından
Ben de izlemiyorum sadece bu konuyu izledim Veysel de ortada kaldı ya en çok ona sevindim oh olsun
tarafından
Ben o ozgeyi elime geçirsem kanım sogumaz kadının yanında çocuğu var şişe firlatiyor metrees
0 oy
(974 puan) tarafından
Bende gördüm onu ya betülle evli Veysel gitmiş Özge ile birlikte olmuş ikiz çocukları olmuş DNA testinde ikizlerin biri Veysel diğeri kim belli değil eğer ikisinin annesi Özge ise hayırlı olsun veyseli boynuzladi( eden bulur) eğer birisi ozgenin cıkmaz ise hastanede karışmış olma ihtimali de var bakalım ne çıkacak yani herşey ozgede bitiyor.
0 oy
tarafından
O nasıl oluyor ikiz Bebek nasıl iki farklı insandan oluyor ilk defa duydum 
tarafından
Bende şoktayim gerçek mi acaba

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 399 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 268 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 461 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...