0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Rüyamda eşim başka kızla konuşuyor ve bende onu kıskanıyorum. Sonra rüyadan uyanınca onu kıskanıyorum gördüğüm rüyadan tekrar aşık oluyorum eşime. 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Kıskanıyorum ama yeniden aşık olmuyorum vallahi bacim :D 1 kez oldum naneyi yedim 

(11,074 puan) tarafından
Aha bu ben tekrar yazmayım bari :)
tarafından
:))))❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahhah nazli sandim
tarafından
Nazlı kim kızz
0 oy
tarafından

Berbat bir rüya görüp gözümü açıp direk eşime patlatmıştım bi tane. Rüyada bile kıskanıyorum :)

(2,264 puan) tarafından
Biraz fazla bir tepki değilmi bu bir nezaket davranisidir yada ağız alışkanlığı kolay gelsin hayırlı işler iyi günler gibi
tarafından
Orada yaşadığım durum farklı olduğu için fazla bir tepki değil bence  :) nezaketen bunu bende yaparım ama yerine göre.
(2,264 puan) tarafından
Haaa sen anormal bisey sezdiysen o ayrı canim
tarafından
Evet o anormal durum gözümün önünden hiç gitmediği için her fırsatta lafını ederim. Şimdi aklıma takıldı yakın zamanda yeniden gündeme getireyim  :)
(2,264 puan) tarafından
Ouajahhahsh
0 oy
(2,353 puan) tarafından
Kalırım bende geçen rüyamda  kızım kamyonun altında kaldi anlık bırakmamla koştu kamyonun altında kaldı kolu koptu hayatımda böyle bir acı daha önce yaşamamıştım ağlayarak uyandım uyandığımdada yaş vardı gözlermde bir ay etkisinde kaldım kocam çok önemli değil ama çocuklarım kafayı yedirtcek kadar kötü bir rüyaydı ya burnu bile bikere düşüp çizik olmadan büyüttüm kafayı yiycekdm gerçekten 
0 oy
tarafından
Ay nazlı sandım gına geldi yeter diyecektim 
tarafından
Nazlı kim ya biri daha nazlı yazmış kimmiş bu nazlı
tarafından
Nazlı burda postları ile fenomen oldu
0 oy
(757 puan) tarafından

Bacım senin rüyan ne kii ben rüyamda eşim birini hamile bırakmıştı :woot:

(757 puan) tarafından
Yok canım eşime anlattım o da iyi güzel diyor arada böyle rüyalar görürüm adam da alıştı:))
tarafından
Gülmekten karnıma ağrı girdi:=))))
(757 puan) tarafından
Ayda 1 kere muhakkak görürüm böyle rüyalar bazen anlatınca nasıl güzelmiydi kız diyor daha da çok sinir ediyor beni :))
tarafından
ALLAHIM ya her Bi mesajın ayrı Bi komedi:))
(757 puan) tarafından
Adam da işte gülüyor nasıl biri olduğumu yavaş yavaş anlıyor daha 2 senelik evliyiz :))
0 oy
tarafından
Hiç böyle bir rüya görmedim 
0 oy
(767 puan) tarafından
Genelde eşim böyle rüyalar görüyor onu terk ettigimi aldattigimi falan :-)
0 oy
(12,627 puan) tarafından
Yok canım ben takmam geçenlerde biriyle bastım depoda sevişiyorlardı jzfnööşjvb
0 oy
tarafından
Evet etkisinde kaldığım oldu 
0 oy
tarafından
Ben bir kaç defa gördüm her gördüğümde eşim uyurken bile onu vuruyorum böyle rüyalar gördüğüm vakit 

İlgili sorular

0 oy
79 cevap 1,123 göst.
13 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 781 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 379 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,761 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 247 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,904 puan) tarafından soruldu

379,745 soru

11,368,074 cevap

34,850 kullanıcı

...