0 oy
505 göst.
Diğer kategorisinde (360 puan) tarafından

Bilen varsa yardımcı olsun lütfen

image

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bazıları anlamamış ama evet birşeyler yazılmış. Karışık ve büyük harflerle yazmışlar.

Kesinlikle yakma 

Ayak basilmayan yere göm yada imkanın varsa denize at
tarafından
Hafızım canım yillarca kuran okudum Latin harflere yatkinim
(68 puan) tarafından
Ben de medrese cikisliyim.kardesim hafız olmak istedim ama maalesef bunun için evlilik hamilelik vs derken nasip olmadı. Ve öğretmenim aynı zamanda. Arapcadan anlarım Kuran okununca tam çevireceğim de anlarım. Fakat bu yazılarda harfler kısım kısım olsa da el yazısından mi bilemedim anlayamadım ne olduğunu. O yüzden sordum. Daha önce de hiç muska böyle bir yazı görmeyince şasirdim
(360 puan) tarafından
Allah var gam yok peki ne yazıyor içerik olarak onu anladınız mı
tarafından
İçerik olarak anlamdım. Ben bu tür yazıları burda görüp okumaya çalıştıktan sonra rahatsızlaniyorum. Onun için detaylı okumaya falan çalışmıyorum canim kusura bakma
(360 puan) tarafından
Yok olur mu ne kusuru
-Reklam-
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Dalga mı geçiyorsunuz ? Bu büyü falan değil bu bildiğin çocuğun karalaması
(997 puan) tarafından
Hayatım zaten sen alsanda içinde ne olduğunu genelde içerik olarak bilemezsiniz açıp bakarsanız anca. Ha bak şimdi bazı hocalar ne yapıyor biliyor musunuz. Normalde muska bebeklere ve yaşlılara yapılır kalan kendine okuyup kendini koruyabildigi için bazı hocalar muskayi önermez. Ondan dolayı böyle vermiş olabilir
tarafından
Ay sey geldı aklıma babamın bıynunda yıllarca derıden bır dua vardı, cok degerlı bır hoca yazdı dıyodu, kardesımde 3-5 yaslarında babam banyodayken almıs ısırmıs acmıs ıcınden gazete kagıdı cıktı dumduz gazete :D
(997 puan) tarafından
:D çok iyi ya yıllarca muska koruyor sanmış . Halbuki bir çok şey psikolojik olduğu için bir çok hoca bu yola başvuruyor :D
(7,447 puan) tarafından
Hahahah :))
tarafından
Bıde cok degerlı hoca yazdı dıyodu :D ay tovbe yaRabbım gazete kagıdını kıvırmıs kıvırmıs sarmıs derıye cevsen gıbı taktı adam senelerce
0 oy
(2,732 puan) tarafından

Dolandırıcı hoca yazmıştır bişey bilmiyirdur karalamistir:D

(360 puan) tarafından
Diğer paylaşımına bakın yeni resim ekledim
0 oy
(2,904 puan) tarafından
Bu nasıl büyü ya bir çocuğun eline kalem verilmiş o da karalamış işte 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Aaa benim oğlumun çizimleri sizde kalmış.nhahshs kız ne büyüsü bildiğin karalama bu 
(360 puan) tarafından
Diğer paylaşımına bakın yeni resim ekledim
(2,308 puan) tarafından
Ne alaka karalama bildiğin büyü arapca harfler var
0 oy
(6,419 puan) tarafından
Hoca değil de ufak çocuk karalamis gibi duruyor bence büyü falan değil 
0 oy
(321 puan) tarafından
Birileri imza çalışması yapmış heralde 
0 oy
(880 puan) tarafından
Nerde buldun cnm  bızede soyle bızde bakalım usta olmuşlar artık saklanacak teri bılıyorlar evt cnm büyü cnm cami hocasına gıt goster anlarsa okur soylyr ne yapman gerekınıde soylyr burda yanlış bir şey soyleyıp daha beter olmsn
0 oy
(880 puan) tarafından
Latinçe yazılmış bakın bilmeyenler konuşmasın bence başınıza gelmemiş bılmyr snz cocuk karalamış diyip dalga gecmeyın basınıza geldıgınde burda post acarsinınz nedr dıye. Yuvası dagılsın alt ust olsun birbirine girsinler ayrılsın dıye yaplmş cami hocasına gıt ne yapman gerekeni soylck sana yatak odasındamı buldun Bn her, zmn derım kım olursa olsn evinize girse yatk odasını kitleyin o konuda hıc cekınmem girme derım kitlerim yatak odası onemlı cnm 
(360 puan) tarafından
Siz yazıları okuyabildiniz mi yoksa tahmini mi söylediniz
(880 puan) tarafından
Yazılar anlasılıyor cnm anneme de yapıldı ve Latince az cok bılıyrm ama hocaya sor cnm o gerekeni soyler evınde dolabında sarı bırsey surulu hıc gordun mu domuz yagı surulurse ne yaparsan yap geri donusu olmyr ve o buyu tutuyor o yuzdn kim gelirse gelsn yatak odanı hep kitle ben hep kitlerim kımseyı de sokmam ha diyelim gıttı peısnde.n giderım ne ıstmıstn verım sen bilmesen yerını djhe uyanık olmk lazık bu devir degstı kimin ne yapacagını bilemezsin
0 oy
(605 puan) tarafından
Canım büyü bu başın dakin den belli ben sna Bi numara atıcam molla bu kişi özelden nosunu atım msjla atın bunu
0 oy
(605 puan) tarafından
Ben sana özelden Bi numara atıcam canım ama duvarın kapalı kafana göre bişey yapma molla bu dediğim kişi hoca resmini çek at o san napcamı söyler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 126 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Seker_.33 (2,974 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
5 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde mrcn06 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 41 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde SnurT (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 235 göst.