0 oy
442 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Seyranda cok sacmaladi bu bolum bence kaya kiskaniyor seyrani feritten

9 Cevaplar

+4 oy
(1,279 puan) tarafından
Gerçekten bir tane hayra geçen dizi yok şu ülkede. Ve sizler bunları nasıl izliyorsunuz anlamıyorum. 
(1,279 puan) tarafından
Emin ol ülkemi senden daha çok seviyorumdur. Dedim ki çarşafla gezilse bile köpeğe tecavüz eden bize ne yapmaz kadınlar artık kapalı açık fark etmeksizin tehlike altında. Ben çarşafa laf mı ettim. Bak beni sinirlendirme. Okuduğunu anlamayı öğren önce sen. Benim annem de kapalı. Evet doğru düzgün diziler yapılmıyor hepsi ahlak bozmak için ve nedense senin gibi ahlak diyenler en çok izliyor. Demek ki içinizde bir yerlerde var bunlar.
(848 puan) tarafından
Anneolmak317 bir okuyan olarak yazmadan edemedim ülkenin yönetiliş biçimini ülkenin geldiği hali beğenmiyor olabilir Ben ülkemi seviyorum ama içinde bulunduğu durum beni çok strese sokuyor bence tuğçe de benimle aynı düşünüyor Ülke diye kastettiği yaşadığı coğrafyayı beğenmemek değil son zamanlarda artan zihniyeti beğenmemek. ve ayriyeten senin ona beğenmiyorsan git deme hakkın yok ama bu replik bana tanıdık geliyor ezberlenmiş cümleler yazık :)
tarafından
Hayrola hayatım hakkında ne biliyorsa da bukadar emin konusuyorsun ki sen? Yok ahlak diye konuşan diyorsun öyle bir cümle mi kurdum ben bence sen okuduğunu anlamıyorsun. Bu dizilerin kötü olduğunu bitek sen bilmiyorsun yorum yapıyorsan bile cirkinlesmeden saygılı yorum yapmayı öğren bence sen ilk önce . Yorumumda sana herhangi bir hareket vs mi etmisimde sen bana saydiriyorsun ?
(1,279 puan) tarafından
Sana yazmadım yazdıklarımı başka.bir kişi yorum yaptı sildi
tarafından
Ozaman özür dilerim kusura bakma ben direk bana yazıyorsun zannettim hakkını helal et
-Reklam-
0 oy
(7,305 puan) tarafından
Şeritte çok gıcık oldummmmmm kazıma benzemeye doğru gidiyor ferit 
tarafından
Ben kızılcık şerbeti izliyorum cinnet geçirdim şeytanın o halini fragmanda gördüm bide ne yaptım oynadım diyor acaba hangi kadın masaya çıkıp oyniyoe :D
tarafından
Aghah ama fizigi cok hos
tarafından
Ya o değilde ne kadar çok izleyen var bir bölümü 9 milyon izleniyo
tarafından
Dizi.guzel.ondan
tarafından
Ben sadece fragmanlarda görüyorum :) kızılcık şerbeti ne bakıyorum ondanda soğudum resmen bide bambaşka biri dizisi çok iyi
0 oy
(410 puan) tarafından
Evet filmin şeyi çıktı ben bakmadım bugün saçmaladı film artık 
tarafından
Ben izledjm ya cunku evde int ykk ve sklyorum tvde izlycek hc bsey yok
(410 puan) tarafından
Biz her gün masterchefe bakıyoruz cumartesi hariç gönül dağı var çünkü
tarafından
Master chef sevmyom ya
0 oy
tarafından

gecen sezon inadindan bosandi, adam oluyordu nerdeyse aldi, yine de yok kiz doymuyor surekli sorun :D

tarafından
Valla o oyle dans edince ferit deliriyor kiskanmasa diycek beni kiskanmiyosun dkdjjd
tarafından
evt ... yani cok izlemedim ztn fazla yoruyor bni artik
0 oy
(819 puan) tarafından
Midem bulandı bu bölüm şap şap iyyy 
tarafından
Feritle seyranda ayrilik goruyirum ben
(819 puan) tarafından
Bencede o kaya yapacak
tarafından
Bencede aralarina girecek seyranda kayaya imreniyor sanki sakin tavirlarina
0 oy
tarafından
Bu gece izleyemedim seyran cok abartti cok sacmayfi
tarafından
Evde int yok bende mecburluktan baktim int olsa acarim youtuberleri izlerim:)
0 oy
(321 puan) tarafından
Valla bu haftaya kadar 1 bolum bile kacirmadim ama bu hafta izlemedim kizilciga baktim iyice sacmaladilar yeni sezonda
tarafından
Gelecek bolum.nasil acaba
(321 puan) tarafından
Valla merakta etmiyorum artik her bolum bir birinden daha sacma oluyo
tarafından
Ahahhsh
0 oy
(2,294 puan) tarafından
Geçen eşim denk gelmiş izliyordu hemen kapattım aile var dedım oda kapattı zaten açmış onu telefonla takılıyordu arada bakiyordu  sadece o yüzden hiç bilmiyorum tek bildiğim kim kime dum duma Türk dizileri 
0 oy
(1,504 puan) tarafından
Izlemeyi bıraktım sacmaladilar iyice favoru dizilerim dilek taşı 'donence kirli sepeti eşim de yabaniyi sevdi onu da izliyoz tavsuye ederim bunları 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 182 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 327 göst.
23 Eylül 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 261 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,311 soru

11,386,934 cevap

34,887 kullanıcı

...