0 oy
216 göst.
Diğer kategorisinde (10,470 puan) tarafından
Yarın arkadaşlar gelecek kızlar bebeleri de benim kızımla aynı kreşte biz de birlikte çalışıyoruz yakın arkadaşlarım yani hepsi. 

Ağlayan pasta

Tarçınlı misket kurabiye

Şekerpare

Makarna salatası

Patates salatası

Peynirli börek.

Bir tek salatalar kaldı hazırlanacak. Okuldan gel koştur koştur alışveriş akşam yemeği falan derken.. şimdi yarın sizce mercimek köftesi ekleyem mi kalsın mı? Hepsi klasik şeyler farkındayım ama valla çok yorgundum :,)

12 Cevaplar

+1 oy
(15,325 puan) tarafından
Ben de makarna salatasi yerine mercimek köftesi ekle diyecektim. Onu çıkar onu koy yani. 
-Reklam-
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Şekerpare ve ağlayan pasta börek çikolata Bi şerbet biraz ağır olmuş birini seç bence kalan menun gayet güzel ve yeterli
(10,470 puan) tarafından
Kuzu yaptım bile. Ağlayan pasta aslında planda yoktu ama kızım arkadaşları içim istedi. 5 tane 4yaş çocuk olacak :)
(8,937 puan) tarafından
Ellerine sağlık o zaman oda çocukların kismetiymis:)))
(10,470 puan) tarafından
Sağol canım:)
tarafından
Ellerine sağlık canım
(10,470 puan) tarafından
Sağolasın canım :*
0 oy
(1,279 puan) tarafından

Kız daha ne olacak mercimek köftesi eklenebilir ama kendini çokta yormana gerek yok fazla kişi gelmeyecekse. Canım çekti bu arada söylemeden edemeyeceğim. 
(10,470 puan) tarafından
Gel kuzucum urfadayım ben kapım hep açık :) 5 hatun 5 de çocuk olacak balım
0 oy
(1,061 puan) tarafından
Ağlayan pasta kurabiye peynirli börek patates salatası ve kısır yap bence sonra kahve yapıp yanına şeker pare koyman mantıklı çok tatlı mantıklı değil Rus salatasıda güzel oluyor öneririm
(10,470 puan) tarafından
Makarna salatası da çocuklar için balım kısır yemezler minikler diye koydum onu
0 oy
(4,276 puan) tarafından
Canim sanirim salata haric gerisi hazir. Bence mercimekli kofte yerine mayali pogaca ekle. Tatli cok olmus ve tuzlu hamur isi cesidi 1 tane var. Boyle daha dengeli olur.
(10,470 puan) tarafından
Evet balım hazır hepsi. Yok kuzum sabah 10 dk da yoğururum sağolasın
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Boregin yanina bi tuzlu daha eklesen seni yorar mi. Hizli yapilan pogaca gjbi 
(10,470 puan) tarafından
Yok balım yormaz 10 dk sı var sabahtan mayalarım sağolasın
0 oy
(11,095 puan) tarafından
Gerek yok bence makarna salatası bile fazla geldi gözüme
(10,470 puan) tarafından
Makarnayı da çocuklar için yapıyorum balım patates salatasında baharat var yemezler diye
(11,095 puan) tarafından
O zaman bence güzel menün hadi şimdiden kolay gele yarın yorucu bi gün olacak :)
(10,470 puan) tarafından
Evet,gazam mübarek olsun :) sağol balım
0 oy
(1,179 puan) tarafından
Benimde yatın istanbuldan ailem gelecek gün boyu bende olacaklar gece kalıp sabah memlekete gidecekler bende yemek olarak kardeşim kanatı çok seviyor soslu fırın kanat pilav mervimek çorbası salata yapcam patlıcanlı börek sarma rus salatası talı olarakta tart kalıpta kıbrıs tatlısı yaptım çay yanına ayrıca tuzlu tatlı kurabiye yaptım fikir olsun diye söyledim 
(10,470 puan) tarafından
Balım menün şahane ama dediğim gibi pratik olsun hemen olsun diye girdim akşam 8 den sonra ancak bu kadar yetişti. Ellerine sağlık:) sarma dün sarsaymışım olurmuş aslında
(1,179 puan) tarafından
Ben anlık misafirlerimde biber falan dolduruyorum ama senin menünde güzel 2 tane salata aynı anda çok bence bir tanesini yapsan yeterli valla işten gelip bu kadar beceriklilik maşallah
(10,470 puan) tarafından
Oturmayı sevmem pek balım ben ama bugünkü ekstra oldu biraz:) ya ben urfadayım biberler hep acı burada tatlı dolmalık bu sene asla denk gelmedi
(1,179 puan) tarafından
Maşallah valla 2 çocukla ben evi temizlersem şükrediyorum. Urfa inşallah bir gün nasip olur merak ettiğim şehirlerden biri
0 oy
(2,093 puan) tarafından

Ben yazayım kısır, börek,rus salatası ve ağlayan pasta daha güzel olur sanki bizim menümüz hep budur:)eğer senin dediklerini düşünürsende şekerpare fazla bence menüye 

(10,470 puan) tarafından
Kısır bebeler yemez diye yapmadım balım makarna salatası çüçümenler için :) şekerpare de kızlar sever yine bebeler yemez dedim böyle bir şey oldu :)
0 oy
tarafından
Hem şekerpare hem ağlayan pasta ikisi olmaz ikiside tatlı birini ele
0 oy
(97 puan) tarafından
Mercimek köftesi yaparsan salatalardan birini yapma bence sen bilirsn
0 oy
tarafından
Sadece kısır eksik olmazsa olmZzz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 211 göst.
29 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,409 göst.
11 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 676 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 289 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eylulunanesi (168 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı

...