0 oy
265 göst.
Diğer kategorisinde (1,207 puan) tarafından

Sizde gerçekten ben gibi boğmak istiyormusunuz adam çok iyi rol yapıyor bu dizi ama gerçekten öyle bir kin besledim ki adamı görsem bogacam sanki :) haklı taraf sizce kim maksat sohbet :))dizi: kızılcık serbeti

8 Cevaplar

0 oy
(1,849 puan) tarafından
Boyu devrilesice 
(1,207 puan) tarafından
Dizi iste ama hayatta malesef böyle şeyler var eşimde bende resmen ekranı kemiricez
-Reklam-
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Oyle valla akşam akşam günaha soktu beni. Ins doğanın gülüp onun ağladığı zamanı da görelim 
(1,207 puan) tarafından
Bide tercih yaptırıp gulmezmi
0 oy
(1,411 puan) tarafından
Geberesice uyu.z eşşek 
(1,207 puan) tarafından
Allah onu alsın
0 oy
(4,167 puan) tarafından
Son sahneleri tiksinerek izldim. Sfsz allhn belasi. Digayla bisanma olayina kdar bnce hic rol yapamiyordu. Bu serfsizkikte baya bi asti iyi ril yapio tam oturdu karskter suanki fatih
(1,207 puan) tarafından
Fragman vermedi demi kaçırdım
(4,167 puan) tarafından
Yattim bnde :) youtubedan bakarim fragmana yarin diye
(1,207 puan) tarafından
Kriz geçirirsin bakma hic
(4,167 puan) tarafından
Uuuu bomba fragman:)(
(1,207 puan) tarafından
Uçan İbo girdi kadraja :)
0 oy
tarafından
Fatih zaten belli de ilk defa gönüldağından başka bir dizi hüngür hüngür ağlattı beni ya. Doğanın göğüsleri ıslandı ağladı acı çekti ya orda bittim ben. Ama asıl çıldırtan fragman oldu bir izleyin. Doğaya yaptıklarını kendi kızlarıyla ödeyecekler öyle gibi görünüyor. Tek boğmak fatih de değil. Fragmanı izleyince pembeyi yaka paça dövesim geldi.
(1,207 puan) tarafından
Ay dur hemen izliyorum
0 oy
(2,882 puan) tarafından
Fragmandan az çok ne olacağını bildiğim için bugün sinirlenmemek için izlemedim :)
(1,207 puan) tarafından
Pinko az değil gene varya ortalık karistiriyor
(4,167 puan) tarafından
Onuda alev kocadsni aldimiydi elindrn girecek gununu
(2,882 puan) tarafından
Önümüzdeki haftanın fragmanına bakıp öyle izliycem valla,çok sinir oluyorum
(1,207 puan) tarafından
Hiçbir kadının başına gelsin istememde pinko harbiden hakediyor apoyu alsada alev tüm ulkece bı rahatlasak
0 oy
tarafından
Burada ne anlıyoruz bir kadın bir anne evladı için birşeylere göz yumuyor doğada öyle yaptı o fatih ve pembe yok mu dizi biliyorum ama genede o karakterlere sinir oluyorum 
(1,207 puan) tarafından
Dizide ama gerçek hayattan alıntı bunların gerçekten yaşanması çok uzucu
(1,207 puan) tarafından
Vallaha okadar iyi rol yapıyorlarki gercek hayatta diziye kendini kaptıran insanlardan dolayı başına bişey gelecek diye korkuyorum vallaha
0 oy
(3,011 puan) tarafından
1 sezonu izledim ikinciye yüreğim dayanmaz hele o pink varya şam şeytanı her türlü fesatlığı var nursemaya aman tesbihlerimizi dualarımızı aksatmsyslım diyordu ya o tesbihle boğasım geliyordu ☺☺☺

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 284 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 269 göst.
0 oy
5 cevap 292 göst.
15 Mart 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 238 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,400 puan) tarafından soruldu

379,736 soru

11,367,556 cevap

34,850 kullanıcı

...