0 oy
401 göst.
Diğer kategorisinde (1,556 puan) tarafından
Üç gündür kızımda bende gribiz bu nasil bir grip anlamadim bende ayriyetten ishal var kizimda kabızlık ben antibiyötik kullaniyorum enfeksiyon kapmis boğazlarim kizima sadece aferinle dolven verdi doktoru ev halkı kırılıyor şuan baş agrisindan ölüyorum bu durumda olan varmi dikkat edin kendinize:(

20 Cevaplar

0 oy
(613 puan) tarafından
Bende iki gün önce kötüydüm üstelik gebelik var bulantılar ile birlikte çok kötü. 

Bugünde kızımın hafiften burun akıntısı var gibi 
-Reklam-
0 oy
(2,068 puan) tarafından
Bizde gece hastanedeydik oğlum sürekli istiğfar ediyor kızım ateşli ve ishal bütün çocuklar aynıydı acilde probiyotik ile çinko verdi bize birde sürekli ayran içsin dedi
0 oy
(779 puan) tarafından
Malesef bir çok kişi aynı evden çikmiyor um 
0 oy
(310 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bizde daha yeni atlattık bizde bütün ev halkı olduk bir ay oldu nerdeyse öksürük daha yeni bitti oğlum hala arada öksürüyor 
0 oy
(4,938 puan) tarafından
Bizde aynı,çocuklarımın ateşi kusma var kırıliyoruz resmen okula bile gitmediler bu hafta 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsunnnnn
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Oğlum da kızım da aynı şekilde bende de başlıyor ufaktan boğaz göğüs ağrısı hoş geldi kış diyelim
0 oy
(878 puan) tarafından
Hastaneye gittiğim de doktor bana senin maske takma gerekiyor dedi gerçekten de doğru dikkat etmemiz gerek
(2,456 puan) tarafından
Maskeyi geç artık hasta insanlar bile sarılıyor birbirine kimse umursamıyor
(878 puan) tarafından
Oda doğru hastaneye gitmeye korkar oldum artık
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ben 20 gün önce geçiirdim çocuklarla ben eşim perişan olduk bize okuldan geldi kızım hastalandı bizde ondan kaptık kızıma grip aşısı yaptırıcam aşı geldiği gibi 
0 oy
(1,121 puan) tarafından
İsal ve kusma başladı kızımda gribe çevirdi 9 gün oldu hala iyilesmedi dün doktorq götürdüm zor nefes aliyo diye zatüreye yaklaşmış dedi 
0 oy
(2,456 puan) tarafından

Aynen bizde oğlumla hastayız. Bi topluluğa girdim ertesi gün hasta oldum çok değişik :D:ermm:Allah şifa versin hepimize 

0 oy
(280 puan) tarafından
Oglumda basladi ilk simdi ben hastayim. Parasetamol bagimlisi oldum. Cifter cifter aferin tylol iciyorum yoksa bogazim yuzum gozum yangin yeri. 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benim oglumda dun gece hic uyumadi bogazi balgam dolmus burun akintisi var
0 oy
(5,896 puan) tarafından
Okullar açılınca başlıyor bu salgınlar. Hem mevsim geçişi hem okullar. Çok dikkatli olmak lazım. Bu yüzden cidden maske kullanmak çok önemli ya. Toplu taşımada, hastanede falan takmak lazım 
0 oy
(200 puan) tarafından
Ben eşim çocuklarım da geçirdik berbat birşey 
0 oy
(665 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm 15 aylık kızım geceyi acilde geçirdik kusma ishal ve ateş var o kadar bitkin halde ki içim gidiyor:(
(779 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun tedavi ne verdi cnm
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Dün gece başladı. Korona belirtilerinden daha beterim. Ateş boğaz ağrısı eklem ağrısı baş ağrısı bel ağrısı grip felan filan ölüyorum resmen kalkamıyorum yerimden. Oğlumda bişi yok gibi ama 4 bucuk aylık kızımda gece çok huysuz du ve öksürüyordu. Akşam eşim gelsin doktora gidiceğim dayanamıyorum 
(779 puan) tarafından
Siz nasıl oldunuz cnm bizde çok fenayız
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Bizde burun akinti etkisi kaldı 3 hafta oldu burbumuz akıyo
0 oy
(5,021 puan) tarafından
Biz de kırılıyoruz hastalıktan valla. Kızım 3 gün önce hasta oldu ondan da bize bulaştı.. 
0 oy
(779 puan) tarafından
Biraz geç oldu ama hanımlar iyileştiniz mi nasılsınız kaç günde atlattınız 
(1,556 puan) tarafından
İyileşmiştik ama şuan tekrar yakalandik ayni durumdayiz:)
(779 puan) tarafından
Ya çok üzüldüm ay canım bizde çok fenayız Rabbim acil şifalar versin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 307 göst.
20 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (990 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 178 göst.
5 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 587 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 320 göst.
23 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,357 puan) tarafından soruldu

379,320 soru

11,354,092 cevap

34,827 kullanıcı

...