0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (2,445 puan) tarafından

Çok huzursuz :'(kehribar kolye duymuştum güvendiğiniz bir site var mı ya da kullandınız mı bir faydasını gördünüz mü?

13 Cevaplar

0 oy
(13,824 puan) tarafından

Aleykum.selam:) ben almistim.nerden aldim hatirlamiyorum buyugum zamaninda almistim.nerde hatta bilmiyorum kullanamadim.ben:)

(2,445 puan) tarafından
Bir faydası oluyor mu acaba hiç duydun mu
(13,824 puan) tarafından
Oluyor diyenler olmustu canim ama bilen yazar ins
-Reklam-
0 oy
(1,706 puan) tarafından
Kesinlikle işe yarıyor ben oğluma 4 aylıkken kullanmaya başladım ve ne ateş ne huzursuzluk yaşamadık☺️ şimdi hamileyim doğacak bebegimede aldım ❤️
(2,445 puan) tarafından
Bebeğim 10 gün sonra 7 aylık olacak geç mi kaldım acaba
(2,445 puan) tarafından
Nerden aldınız peki
(1,706 puan) tarafından
Yoo geç değil bence hemen alın durun sayfanin linkini atim sertifikası ile birlikte geliyor ❤️
0 oy
(8,567 puan) tarafından
Ben kızımda bebekliginden başlamıştım kullanmaya 4 yaşında hala takar.  En zor dişlerini ağrısız ateşsiz çıkardı bununla 
(2,445 puan) tarafından
Peki nerden aldınız? Bir de geç mi kaldım almakta alsam faydası olur mu çünkü 7 aylık olacak
tarafından
Niye geç kalasinizki dur daha bismillah kaç dişi ciktiki. Nerdeyse 1 sene suruyo dış çıkması
0 oy
tarafından
Buna inanmak.istiyorum ama inanasım gelmiyor
0 oy
(552 puan) tarafından
Eltim almıştı biraz kullandım ama bı faydasını görmedim ben bazılarına fayda ederken bazılarına fayda etmediğini duymuştum çokta inanmıyorum ben bu kolyeye
0 oy
tarafından
Bizivardi ama takmadım hiç gecelerde burda biri post açtı kehribar kolyenin zarariyla ilgili bir araştırıp oku istersen okuyunca bende çok şaşırmıştım 
(2,445 puan) tarafından
Kapandi mi post acaba . Netten bir bakayım yine de çok sagol canım
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bizde 6: aylıkken beri takıyoruz ben inanıyorum faydası olduğuna canım eşimin tesbih dükkanı olan bı arkadaşı vardı o getirtmisti bize canım 
0 oy
(4,583 puan) tarafından
Benim çok ihtiyacım olmadı kullanmaya çocuğun bağışıklığı iyiyse dişleri de kolay çıkar o yüzden beslenmesine dikkat et ❤️ 

Ama şey yapabilirsin. 

Yaklaşık 10 tane karanfil ezip toz haline getiriyorsun üzerine 1 fincan doğal zeytinyağı döküyorsun. 

Önce 1 gece oda sıcaklığında bekliyor daha sonra buzdolabında saklıyorsun.  

Günde 3-4 kez soğuk olacak şekilde damaklarına masaj yaparak sürüyorsun temiz bir tülbent ile (:
(2,445 puan) tarafından
Canım daha yeni başladık ek gıdaya

Deniyim o dediğini bakalım inş faydası olur
(4,583 puan) tarafından
Emziriyorsan sarimsak bal limon karışımı yap iç eğer rahatsız olmuyorsan, hastalanmasin diye yapıyordum iyi geliyor. Instagramda hastalanmayancocuk diye bir hesap var onda görmüştüm :)
(335 puan) tarafından
Ben direk parmağımla sürmüştüm. Ve çok daha etkili bu karışım dış doneminde. Bende kolye kullanmadim. Etkinliği tartışılır.
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Bize çok faydası oldu kuzum mehlika elçin 6 aylıkken taktik hep kullanıyordum depremde kayboldu 
(2,445 puan) tarafından
Nerden aldin orijinalini bulabilir miyim
Bir de renk fark ediyor mu diş için hangisini alıyım

Rabbım bir daha göstermesin o günleri :,( hep iyi olun inşallah
(3,187 puan) tarafından
Kehribar sepetinden almıştım ben sertifikalı ürün renk fark etmiyor diye biliyorum ama bir sor sen satıcıya bizim turuncu kahverengi kremdi
0 oy
(1,153 puan) tarafından
Hiç işe yaramıyor bence ben tetagil verdim hep
(2,445 puan) tarafından
Tetagil çok fayda etmedi denedim onu
0 oy
(8,782 puan) tarafından
Dis dönemi geldi mi yoksa
(2,445 puan) tarafından
4 aylıkken başladı ama şimdi daha çok huzursuz. patlayacak galiba Allah'in izniyle
(8,782 puan) tarafından
4.5 aydan selamlar benimkide kudurmus gibi dış etlerini kaşıyor ara ara huzursuzlugu var şu kehribar ise yararsa bende alayim sanırım benimkininde dönemi yaklasiyor gibi
0 oy
(335 puan) tarafından
Valla cnm benim görümcem kullanıyor ve çocuğu hep ağlıyor ve nasıl felaket ağlıyor anlatamam. İşe yaramıyor onda. Umarım seninkinde etkili olur. 
0 oy
(314 puan) tarafından
Geçenlerde bunun muhabbet i döndü arkadaşlarla kehribar tene geçiyor tenden içe bildiğimiz ağrı kesiciler gibi sadece anlık geçiriyor çok ta iyi olamadığını duydum bilemedim 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 323 göst.
14 Şubat 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yagmuruntopragi (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 162 göst.
8 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fidan5555 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 218 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (916 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...