0 oy
59 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından
Mahvolduk carsamba sabahı 7den şu zamana kadar carsamba günü hemen devlette bı cocuk doktoruna götürdüm kendı devlettekı doktoru ozmn yoktu adam kan istedı temız dedı reflor verdı yolladı bızı çok ılgılenmedı . Persembe ıyıydı kusmadı ıshal devamdı ara sıra cuma sabahı bı kusma bu sefer sehır hastanesı cocuk acıle götürdüm serum taksınlar dıye motıs zinco verdı turşu suyu su tarhana ıcsın dedı ama bu dönemde 4 yaşındakı çocuğa bunu anlatmak zor . Bugün yine kusuyor sabah 8den berı esım bı gun çalışır bı gun çalışmaz yarın olmadı cıkarcaz ozele dıye düşündük çok yoruldu yoruldum üşütmüştür olabılır salgında deyıp durdular kanı temızdı

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
İşe yaramadıysa ilaçlar tekrar götürün 
(385 puan) tarafından
Esım ıste bu akşamı ıdare edıcez gece 1de gelıyor artık ua alıp kendı goturur 6aylık kızımda var .
-Reklam-
0 oy
(11,114 puan) tarafından
Enterogermina çocuk için olanından alın eczaneden. Sabah aç karna 1 tatlı kaşığı Türk kahvesi ve nar ekşisi karışımı yedir ishali keser inşallah. Motis zinco ne oluyo bilmiyorum ama doktora gidersen bulantı ilacı sor bi istersen.. 
(385 puan) tarafından
Motıs i bulantı kusma ıcın verdı ama bence fayda etmıyor . Zinco çinko ıste ıstah ıcın vermıs
(11,114 puan) tarafından
Motis fayda etmiyosa ilaç değiştirmek lazım. Bi de söylediğim probiyotiği dene lütfen
(385 puan) tarafından
Aldırayım canım . Suan herseye tamamım ne uyku kaldı ne düzen halsızlık
(11,114 puan) tarafından
Allah şifa versin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
0 oy
4 cevap 143 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Zeliha ada (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
5 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,098 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 691 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,867 puan) tarafından soruldu

384,849 soru

11,511,571 cevap

35,173 kullanıcı

...