0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (2,503 puan) tarafından

image

kızlar sabah uyandım ellerim bu şekilde kına ve kına kokusu da var başına gelen var mı neden olur bu 

7 Cevaplar

+1 oy
(4,431 puan) tarafından
Gezmeye cikmisin akşam bacım gezdik geldik diye işaret koymuşlar saka bı yana mantar bacım o esasında geçer ama çoğu insan astral seyahat sırasındaki.enerji değişikliğinden kaynaklandığını da söylüyorlar artık doğrusunu Allah biliyor:)
(2,503 puan) tarafından
Hayırlısı bakalım canım dua açık yatıyoruz gece hep kızımı öyle uyutuyorum öyle korkunç rüya da görmedim
(4,431 puan) tarafından
Bacım cinlerden ziyade astral seyahat daha mantıklı geliyor bana bence cinlerle alakası yoktur çünkü çin denen varlık büyü vesaire olmadan durduk yere ay gidem de filanciyi gezdireyim içine gireyim cikayim bı rahatsız edeyim demez:)
(1,578 puan) tarafından
Kiz bisey olmaz bende de olmuştu güzel düşün kendini korkutma
(2,503 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
(4,431 puan) tarafından
Sende sağol canım gönlünü ferah tut sen
-Reklam-
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Bu rüyalari pek anmamak anlam yüklememek gerek bir iki gün sonra geçecek zaten olan olay abartmaya anmaya hiç gerek yok önemli bişey değil hayatın akışına devam et olmamış gibi
(2,503 puan) tarafından
İnsan ister istemez takılıyor İnternetten baktığım da pek iyi şeyler yazmıyor korktum açıkçası
0 oy
(5,752 puan) tarafından
Canım bu kına değil mantar 
(2,503 puan) tarafından
İnşallah öyledir :D
(5,752 puan) tarafından
Doktor krem verir büyük ihtimal
0 oy
(4,106 puan) tarafından
Tinea Nigra. Bir mantar türü. Toprakla oynayanlara ya da elleri terleyenlerde nemli ellerde olur. 
(2,503 puan) tarafından
Canım hiç toprakla oynamadım ellerim de öyle terlemez hiç
(4,106 puan) tarafından
Gece terliyor demekki :))) başka bir açıklaması yok yani :) cildiye gitsen o da aynı şeyi söyleyecek :))
(2,503 puan) tarafından
Tamam canım ilk defa böyle oldu korktum açıkçası
0 oy
(657 puan) tarafından
Cinler eline mantar tarlası yapmış ajsjdj :D şaka şaka mantar o nemli kaldığı zamanlarda olur bir iki güne geçer 
(2,503 puan) tarafından
Tamam kuzum :D
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Melekler ziyaret etti denilir korkacak bsiey yok canım için rahat olsun 
(2,503 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(446 puan) tarafından
Hamileliğimin ikinci ayında aynı buna benzer şekilde elimde kına lekesi oluştu kokusu bile vardı çok korkmuştum bende buraya resim atmıştım herkes   mantar  demişti. Bir hocaya sordum seni koruyan korumuş dedi sadece banada çok dile getirme kafana takma hicbirsey olmamış gibi devam et dediler ama geceleri ağlıyor dum korkudan her gece inşirah  bakara sürelerini açıp uyuyordum çok şükür düzeldim şimdi  iki üç gün incde kayboldu yavaş yavaş 
(2,503 puan) tarafından
Anladım canım bende hocaya sordurdum bu durumu iyi bişey herkese nasip olmaz demiş yaptığı bir iyilik karşılığında melekler yapmış demiş

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 298 göst.
22 Haziran 2020 Aile kategorisinde Nedenama (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
66 cevap 1,344 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 241224 (5,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 140 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ...... (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 229 göst.