0 oy
50 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (673 puan) tarafından
Kızlar geçen burda paylaşmıştım kardeşimin çocuğu olmuyor diye doktor bugün keseyi görmüş ama kist var büyük demiş kendi kendine yok olabilir küçülür yada kendi etrafında dönebilir ama patlarsa sıkıntı olur demiş ameliyat gerekir demiş başına gelen varmı 

2 Cevaplar

0 oy
(1,431 puan) tarafından
Nasıl bir kist bilmiyorum ama benim hiç kist sorunum yoktu oğluma hamileyken doktor gebelik kisti demişti ama korkulacak bişi değil normal doğum olursa doğumla atarsın demişti atmazsan tedavi edilir demişti çok şükür normal doğum olmuştu ve kontrole gittiğimde temizsin kist yok demişti 
(673 puan) tarafından
Çocuk 16. Haftayı tamamlasa patlasa bile çocuğa zarar vermez demiş
(1,431 puan) tarafından
O kadar bilmiyorum tatlım doktor görüyor sonuçta mm cm ne kadar olduğunu nasıl bir kist olduğunu zararlı mı değil mi herşeyi görüyor ona göre konuşuyor bana öyle demişti kardeşinde büyük ihtimalle takipte kalır yani
(673 puan) tarafından
Evet canım haftada bir gel demiş sürekli kontrol altında olecakmış
(1,431 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
-Reklam-
0 oy
(3,335 puan) tarafından
Bende vardı aynı tür kist mi bilmiyorum ama banada aynıları söylendi ama eridi doğuma kadar 
(673 puan) tarafından
Baya büyük demiş canım korktuk bizde zaten çok stresli çocuğu olmuyordu
(3,335 puan) tarafından
Banada çok büyük demişti canım hatta bir tanesi bebeği almam lazım yoksa canından olursun bile dedi sonra özele gittim erime ihtimali var dedi göze aldım elhamdülillah kızım sağlıklı 3 yaşında oldu bile
(673 puan) tarafından
Allah'ım sana bağışlasın canım inşallah darısı kardeşime

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Melike Tt (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 295 göst.
0 oy
5 cevap 121 göst.
23 Haziran 2022 Aile kategorisinde Bsmllah (228 puan) tarafından soruldu
0 oy