0 oy
440 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
 Lütfen cvplayin

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben seneler önce iki yıl çektim tırnak batması dan ikikere çekildi tirnapgim yakıldı kenarları fln ama enson vmcekikio dikiş atıldı kenarlarına tırnak yayık çıkmasın die  bidaha olmadı Allah şükür
(347 puan) tarafından
Pirkalama  ne canim  pamuğu  koyamuyorum  çünkü kenari  şismis   :( tek bi  taraginda  batma oluyor iki kenarda degil canim
(347 puan) tarafından
Resim attim canim postun  altına bak ameliyat edilir mi
tarafından
Göremiyorum ki
(347 puan) tarafından
Canim bu postun cevaplarına bak gorucen
tarafından
iltihap olmuş genel cerraha çık o basmıştı banada cildiye değil  o bakıp napilmasi gerekiyorsa o yapiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyuşturup tırnagı çekerler canım. Bir kac hafta pansuman yaparsın gecer.

Arkadasım tırnagını çektirmişti. Tam çektir ama yarım kesip çekerlerse tekrar batma oluyor
tarafından
Ayagı uyuştururuyorlar korkucak bişe yok da hamileler de nasıl olur bilmiyorum. Anca dogumdan sonra olur diye düşünüyorum.
(347 puan) tarafından
Sonra o tırnak ne zamn çıkar  :( acısı çok olur mu onu dusunuyorum
tarafından
10 günde kabuk baglıyor canım cok acımıyor.
Eşimde beş defa felan oldu ayagını bir yere carpar tırnagı kırılırdı komple çekiyordu. Tabi bende o kadar cesaretli degilim ama.
O hiç acı çekmiyordu agrı kesici alim felan demiyordu bile
(347 puan) tarafından
Bunun icin hangi bölüme  gitmem gerekiyor hastanede
tarafından
Dermatoloji ye canım
0 oy
(13,614 puan) tarafından
Okurken bile ayaklarımı toplayarak okudum ya çok çok geçmiş olsun.cok aciyodur eminim :(
0 oy
(581 puan) tarafından

Ben de o dertten müzdaribim canin ya iki tirnagimda batıyor. Iltihap kapıyor bir keresinde çektirdim o zaman hamile değildim adam parmağına nerdeyse 4-5 tane iğne yaptı uyuşması için sonra kenardan minicik bir parça kesti manyak sonra yine battı ben hamile kaldım cektiremedim doğum yaptım bir türlü fırsatım olmadı oğlum 15 aylık ve tekrar hamileyim mecburen bu parmakla bir süre daha idare edecem acısı çok pis yaa:(

(347 puan) tarafından
Benim  parmağın bir kenari  şismis bir tarafinda  batuk var yinede çekilir mi
(581 puan) tarafından
Canım benimki baya şişti morardı iltihap felan kaptı sen yine de göster belki çekerler ama hamileysen cekmeyedebilirler
(347 puan) tarafından
O kenardaki  şiş eti  kesiyorlar  mi canim
(581 puan) tarafından
Benimkini kesmediler canım zaten benim parmağım çok etli yani ortada küçük bi tırnak etrafındaki et çok olduğu için tırnak batıyo ama videolarda görüyordum eti kesenler de var
0 oy
(119,086 puan) tarafından
Oooyyy cok pis bi aci o bee gecmis olsun
0 oy
(347 puan) tarafından

image

bir kenarinda  batuk var kızlar resimli  gostermrk  istedim.
0 oy
(581 puan) tarafından

image

benim tırnağım da bu şekilde canım tabi yine bu iyi hali
(581 puan) tarafından
Canım benim eşimin tırnakları kapkalin tırnak makası bile girmiyo o ortadan bi kesik atıyo tırnağa sonra batan tarafa doğru tırnağı çekiyo eliyle kaniyo acıyo ama rahatliyo inşallah anlatabilmisimdir ama ben öyle yapamıyorum içim gider
(347 puan) tarafından
Tırnaga  kesik yani ortadan  bölüyor ay bnde yapamam:(
(581 puan) tarafından
Canım orta kısmından küçük bi kesik atıyo sonra batan tarafa doğru tırnağı çekiyo bende yapamıyorum işte içim bi hoş oluyo
(347 puan) tarafından
Kiz kesigi  neyle atiyor tırnağı kiriyor  sonra dış gibi çekiyor ne cesaret nasil dayanıyor acimiyor  mu ayagi
(581 puan) tarafından
Canım tırnak makasıyla ordan minik bir kesik sonra o kestiği tarafı tutarak batan tarafa doğru yatay bir şekilde çekiyor ne biliyim ya bana sen yap diyo da ben diyom benim içim el vermez çekemem seninkini sen yap diyom beceremiyomda zaten
0 oy
tarafından
Cok inatciyim

3 hafta agridi iltihablandi ifne batirdim şişti derken dun sabah agriyla siziyla çıkardım oh be dünya varmis
(347 puan) tarafından
Nasil yaptin kiz resim at anlat bnde yapım şiş yeri dokununca  açıyor nasil  kesebildin  o batan kenar  kısmı tırnak makası uymuyor ki

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 98 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.
8 Mart 2023 Aile kategorisinde Fatma Hira (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Havva4545 (707 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 157 göst.