0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (844 puan) tarafından

image

Foto yan durmuş ama bu kadın şaka mı çıldırıyorum şuan 

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Bu program komple kurgu bacım. Şaka olup olmadığını mı sorguluyorsun:D

tarafından
Malesef gerçek ya :D bizim tanidikta çıktı evli iki çocuk annesi eski sevgilisine kaçtı kadında taniyoruz
-Reklam-
0 oy
(760 puan) tarafından
Bende öyle çıldırdım ekran başında  psikolojikmen Iyi Değil bence kadın değişik yani
(844 puan) tarafından
Aynen bir ilaç mevzusu geçti inşallah doğrudur
0 oy
(5,667 puan) tarafından
Sence??? Gerçek olma ihtimali veriyor musun cidden 
tarafından
Yazılan çizilen çoğu da gerçek inanmak istemediğin için kurgu geliyordur. Oraya cikanlarda zaten rezil etme amaçlı çıkıyor. Bizim tanıdığımız abi misircilik yapıyordu adam. Kadın bide giderken evin birikimi bundan üç yıl önce 190 bin tl ye kaçmış kızını otogarda bırakıp hemde
(5,667 puan) tarafından
Allah hidayet versin böylelerine :-(
tarafından
Aynen öyle sonra ne oldu kaçtığı adam bırakmış onu oh olsun çocuklarının gözü yaşlı bırakmaya degermiydi
(5,667 puan) tarafından
İnsan yaşattığını yaşamadan ölmez bu hayatta
(5,240 puan) tarafından
ben zaten izlemem birde iki çocuğum var hiç açmam biz resmen eşimle tv izlemeyi unuttuk cocuklar yattıktan sonra 1 2 saat anca izleriz ama akrabanın birinin gelini kaçmıştı kadın aramaya çıktı bulundu kocası boşandı falan gerçek yani ordan biliyorum asla böyle şeylere bakmam bekarken cok Müge izledim evlendim çocuklarım oldu onu bile asla izlemiyorum çocuklarım herseyden önemli
0 oy
(39 puan) tarafından

Cidden inanıp izleyen var mı şunları:D

0 oy
(3,328 puan) tarafından
Tanidiklarin yasadiklarini duyunca krgu olmadigina inandigim bir program benim için. Saflik mi slaklik mi bilemedim ama boyleleri anne olmamali
0 oy
(999 puan) tarafından
Kız kurgu bu seçimde koyun ile oy kullanan kadın bu  
0 oy
tarafından
Canım çıldırma hepsi senaryo buraya çıkan fenomen oluyor noldu Özge niye çocukların meselesini cozmediler kim kimdenmis diye ortaya bir yalan atıyorlar ertesi gece oyuncular tiktokta canlı yayına başlıyor 
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Gerçekten nasıl tahammül edip de izliyorsunuz şu programları bacım ya 5 dakika açık kalsa o bağırmalarındam başıma ağrılar giriyor o cahil konusmalar o sığ ilişkiler kimin eli kimin cebinde belli değil falan resmen zaman kaybı ya aç Bi belgesel izle onun yerine bir şeyler katar hayatına en azından 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 219 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Poyrazeynep (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 189 göst.
22 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 461 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,127 soru

11,379,599 cevap

34,867 kullanıcı

...