0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından
Kızlar emzirince ye vs diyolarda sanki bir yerde okumuştum emzirince bir şeyler yani yemek vs yemeyin diye,tam nasıl bı yazıydi hatırlamıyorum da duymuştum yani doğruluk payı nedir 

8 Cevaplar

0 oy
(7,346 puan) tarafından
Kız ne alaka o çocugun genzine süt kaçmasın diye demişlerdir dikat etikten sonra ne olcak ben hem emiri hem sofrada yemek yediğimi bilirim 
(225 puan) tarafından
Kız nebilim bebege sütun sulu tarafı gidiyor diye okumuştum:))
(7,346 puan) tarafından
Yok kız ye bişi olmaz :)
-Reklam-
0 oy
(4,327 puan) tarafından

Emzirirke. Tuvalete bile gitmis insanim yemek

Mi yemiyi:))). Eskilerin sacmaligi:)). 

(2,493 puan) tarafından
Onu nasıl başardın beee ablam☺️
(4,327 puan) tarafından
E napayim durmuo yapisik meme . Bende aclikotu icmisim o da boyle mushil gibi isal yapio evimde klozette yaptim ama asil bimba hastanede 3 aylik kontrlundeyiz esim ma.li herzamanki gbi en onemli anlarda sigaraya cikar . Sigara icmeye cikti anam benim bi tuvalet geldi. Kan ter icinde kaldim bayildim bayilacam. Mushil tarzi etki yapio aclikotu. Karin agrisi kramp geverio . Ccguda kucagimda giturdum arabasini almadik  esim kaoidan aldi beni hastaneye girdik hastaneden cikcaz eve brakacak. Neyse ccgu brakacak kiyacak yer yok.. normal alaturka tuvalet bi elimle ccgu tuttum diger elimle pantlnun bi tarafi asagi siyirdim diger elime gecirdim ccgi pantln diger yani siyirdim cck kucagimda vc yaotim . . Zar zir temizlendim  cocugu omzuma aldim çenemle kafamla destekleyip ellerimi yikiyirum falan tam bir rezillikti. Vc gitmesem bayilirdim . Kan ter bisaldi cunku asisi agri yapiodu.
(2,493 puan) tarafından
Hahahaah Allah iyiliğini versin inan bunlar hep aynı benim ki de o sigara en önemli anlarda sanki aklına geliyor deli oluyorum vallah bakiyorum ortada yok

İyi yapmışsın helal olsun sana

Bende emzirirken bir kaç defa altıma yapacaktım allahtan küçük gorumcem oluyordu yanımda iki dk ona bırakıp kaçıyordum
0 oy
(3,145 puan) tarafından
Yâ ben kucağımda bebe masa da oturup emziriyordum yani hâlâ da öyle koca dana oldu ben yemek yerken oda beni yer emmiyor ama sürekli ister yemek yerken tepeme çıksın 
0 oy
(9,008 puan) tarafından
Burda birisi yazmıştı heralde cips yerken çocuk emziriyomus. Sonra nasıl olduysa çocuğun ağzına girmiş filan. Ben de korkarım bişe yiyip icmem emzirirken 
(2,493 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin kizzz

O da sonra yeseymis acelesi ne cipsin
(9,008 puan) tarafından
Ne bilim. Ben de daha doğum yapmamıştım o zaman hamileydim.. aklıma hep o post geliyo emziriken bişe yemiyorum sjsjjs
(225 puan) tarafından
Allah sizi napmasin yaaa:))))
(7,992 puan) tarafından
Ay o postu bende hatırladım sanki kız ajjajsdk
(9,008 puan) tarafından
Ben de etkilenmiştim o posttan ondan unutamadım djsjjd
0 oy
tarafından
Benimki tam sofrayı kurar ağzıma kaşığı tam koyarken başlardı ağlamaya yani asla susmaz etmez durmaz taki sofrayı kaldırana kadar direk uyurdu özellikle ramazan ayında çok zorladı beni bende artık mecbur hem emzirip hem yemek yiyordum yoksa başka çarem uoktu biri bebeğe baksa ben yesem ikimiz tektik evde 
(225 puan) tarafından
İşte bende aynı senin gibiyim yaa
tarafından
Valla koy göğsüne emsin yada iki dk ayağına koy hızlı hızlı yemek ye olmaz mi
0 oy
(1,573 puan) tarafından

sofrada emzırırken yemek yedıgım de oldu suya çaya kahveye hıc girmiyorum bardak bardak ıcerım emzirmeye basladıgım an çöle ışınlanıyordum sankı öylesine bır susuzluk abartısız 5-6 bardak her emzırmede :D

0 oy
(1,849 puan) tarafından
Valla emzirirken süpürme silme bile yaparım evde yemeyi şöyle geçtim;)
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Iki cocugumda da yedim ictim hic bisey olmaz. Yeri geliyo kucagimda emzirirken kahvalti ediyorum.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
3 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Damla berna (1,751 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
1 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 130 göst.
9 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 285 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,470 puan) tarafından soruldu

381,740 soru

11,428,310 cevap

34,988 kullanıcı

...