0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (45 puan) tarafından
Afyonkarahisar devlet hastanesnde kadın doğum doktorlarındn hangisini önerirsiniz ilk gebeliğimde özelde oldum bu devlette olcak doktor öneriz hangidi 

5 Cevaplar

0 oy
(82 puan) tarafından
Afyon'un devletinden tut aciline kadar hiç bir doktoru beğenmedim fuara gidiyorum ben Enver yeşildağeren iyi diyolar 
-Reklam-
0 oy
(1,923 puan) tarafından
Afsu sağlık birimleri  hastanesi doç .dr .fatih Çelik çok iyi doktordur eşim de üniversite Hastanesi'nde çalışıyor fatih hoca yaptırdı dogumumu o kadar rahat bir sezaryandiki ki anlatamam 
(1,923 puan) tarafından
Kontrollerimi de park hastanesi mesut köse ve üniversite hastanesinde yine  fatih Çelik yaptı ben çift doktora gittim mesut hocada çok iyi bir doktor doğumu eşim üniversite hastanesi çalışanı olduğu için üniversite Hastanesi'nde yaptım neden çift doktora gittin dersen pandemi zamanıydı bir doktor covid olursa diğerinde doğuma girerim diye çift doktora gittim benim için önceden tanıdığım birinle doğuma girmek önemli bir hussustu o yüzden
tarafından
Ücret ne kadar verdiniz
(1,923 puan) tarafından
Canım park Hastanesi'ne iki yıl önce muayene ücreti 120 TL miydi neydi tam hatırlamıyorum ama az bir şeydi , üniversite hastanesinde de doç olduğu için özel muayne oluyordu hatırlamıyorum o zaman için ona ne ödüyorduk unuttum  ,ama şuan özel muayne en düşük 300 dedi eşim hani hocasına gorede fiyat artabiliyormus
0 oy
tarafından
Benim doktorum gülen gül hoca parkhaytta çokte memnun kaldım sezeryam oldum .devlettede hasibeydi sanırım onu çok övıyolat gercektende iyi sanirim komsumda onda dogum yapti pek memnundu fuarı asla önermem ameliyathane hastane kosullari hos degil 
0 oy
(1,740 puan) tarafından
Cnm ben park hayatta yaptım tahlil için devlete gitmiştim ama pek memnun kalmadım afsu den Mine hanımı çok öneriyorlar  bi ona git derim afsu devlete göre daha iyi bence
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Ben 2.5 ay önce  afsü de doğum yaptım mine hanım ilgilendi her iki dogumumda da. Gayet güzel geçti hemsireden ebeye herkes çok iyiydi. Muayene ücreti 260 liraydı yanlış hatirlamiyorsam. Doğuma her hangi bi ücret ödemedik 
(45 puan) tarafından
Aa gerçekten doğuma ücret odemedinizmi çok iyi o zmn bnde bı arastirip gideyim oraya doğum ücretsiz ise baya iyiymis
(1,578 puan) tarafından
Aynen muayene ücretli olduğu için doğuma herhangi bi ücret alınmıyor. Doğum mesai saatleri içerisinde olursa kendi doktorun giriyor doğuma. Yine ücret almıyor mesai saatleri içerisinde olmazsa nöbetçi doktor yaparsa doğumu yine almıyor. Ama sen mesai dışında doktorum gelsin dersen o zaman belli bi ücret alıyor. Ama nöbetçi yapsın dersen almıyorlar.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eda123456789 (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 197 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
23 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Kucukhanim1710 (3,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 61 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bkr48 (13 puan) tarafından soruldu

379,306 soru

11,353,714 cevap

34,827 kullanıcı

...