0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (256 puan) tarafından
23 aylıgiz odamız da ayrı. 19 aylıkken ayırdım. Ama gece sürekli uyaniyo açliktan değil şu veriyorum iciyo biraz geciyo yine aynı.. sizinkiler ne zaman deliksiz uyudu ?

13 Cevaplar

0 oy
(1,045 puan) tarafından
8 9 aylık iken gece beslenmesini kestim 11 aylık idi odasını ayırdım arada uyanır şu ister sonrada uyur 
(256 puan) tarafından
Gece beslenmesini de 19 aylıkken kestim bir iki defa emziriyodum okadar. Bilmiyorum bı sorunu mu var yanına uzanıyorum annen burda korkma falan diyorum tişörtümü tutup öyle uykuya geciyo bazen hiç durmuyo salliyorum öyle geciyo
(1,045 puan) tarafından
Suan 11 aylık bebegimde var onu da o şekilde alıştırdım   illaki uyanıyorlar ikisi aynı odada ama çok şükür suewkli değil
(8,832 puan) tarafından
Gece beslenmesini nasıl kestin ya. Benimki de dokuz aylık gece yüz kere emmek için kalkiyo
(1,045 puan) tarafından
Ben sırf kesmek için mamaya başladım cnm 6.ayda yoksa dediğin gibi yüzlere kalkıyordu emmek içinde değil iki çekip uyuyordu anca 9.ayda bırakabildim
(8,832 puan) tarafından
Benimki de öyle valla acıktığı için değil öyle ağzına aliyo yalandan bir iki emiyo uyuyo. On dk geçmiyor yine aynı. Hele şu iki üç gündür iyice canımdan bezdim.
-Reklam-
0 oy
(7,871 puan) tarafından
Ozamanlar uyuyordu. Memeyi kesince daha rahat uyumaya başladı. Şuan hiç uyanmiyo 26 aylık oldu bu ay. Ozamanlarda pek uyanmiyordu ama biz hala beraber yatıyoruz nasıl ayiricam odasınida bilmiyorum 
(256 puan) tarafından
Bı an önce ayır istersen canım ileride çok zor olacak eltimin oğlu 3 yaşında odasını yaptılar yatak falan aldılar belki heveslenip ayrı yatar dye ama asla yatmiyi anne ve babasıyla birlikte yatr
(2,438 puan) tarafından
İnternette odayı ayırma yaşı 2 3 yaş diyo. 3ü geçirmemek lazımmış
0 oy
(967 puan) tarafından
15 aylık gece beslenmesi yok memeden ne zaman kestim gece beslenmesi bitti 
(256 puan) tarafından
Bizimde gece beslenmemiz yok sadece uyanır yok yere aglar
(967 puan) tarafından
Diş mi çıkarıyor ki yada biyeri mi ağrıyor ki korkuyor da olabilir canım bunlar yoksa
(256 puan) tarafından
Bilmiyorum deliksiz uyuduğu günlerde var ama geneli bu sekil
(967 puan) tarafından
Diş olabilir canım ya bilemiyorum
0 oy
(11,089 puan) tarafından
1 buçuk yaşında sütten kestikten sonra kesintisiz uykuya geçti çocuklarım. En küçüğüm 2 yaşında deliksiz uyur maşallah
(11,089 puan) tarafından
Çok nadir aşırı sıcaklarsa falan
(256 puan) tarafından
Anladım canım darısı benimkine inşallah
(11,089 puan) tarafından
Aminnnn bi de benimki uyansa bile döner diğer koltuğa falan geçer geri yatar kendi kendine. Acaba sen uykuya geçişi nasıl yaptırıyosun? Çocuk uykuya geçişe kendi kendine alışmazsa gece uyanır ve geri uyumak için destek arar
(256 puan) tarafından
Öyle bi sorunumuz da yok aslında mesela öğlen odasına götürürüm ben çıkarım kendisi yatar, ama geceleri biraz daha erken yatsın dye sallarim kalkıp geri de yatabiliyo ama anlayamıyorum sorun ne
(11,089 puan) tarafından
Sallamayı bırak kendi kendine uyusun bakalım bi de böyle dene
0 oy
(54 puan) tarafından
Benim de bu ay 2 yaşına giriyor fakat sürekli uyanıyor ve gece emziriyorum maalesefff. 2 gecedir de öksürüyor ve bu dahaa fazla uyanmasına sebep oluyor 
(256 puan) tarafından
Evet benimki de 10 gün oldu balgam ve öksürüğü vardi balgamı geçti öksürük devam ediyo ama öyle bı iki defa anca
0 oy
(313 puan) tarafından
Tam 3.5 yaşında kızım var hala geceleri kalkar bende bir çözüm bulamadım 
(256 puan) tarafından
Rabbim yardimcimiz olsun annelik ne kadar güzelse o kadar da zor
0 oy
(1,283 puan) tarafından
Sallayarak mi uyuyor.
(256 puan) tarafından
Genelde kendisi uyuyo uykusu geçti mi ben sallıyorum. uyanınca geri yatabiliyo yani
0 oy
(307 puan) tarafından
Benim bebeğim 13 aylık yanımızda uyuyor ya ne kadar olunca ayırmam gerekir acaba yanımdan 
(256 puan) tarafından
Ben 19 aylıkken ayırdım memeyide kestim gece uykusu da düzene girdi. Eğer emziriyosan memeyi kesince ayır derim
(307 puan) tarafından
Evet ya emziriyorum öyle yapayım o zaman inşallah bakalım
0 oy
(848 puan) tarafından
41 günlükken odasını ayırdım 8. ayda gece beslenmesini kestim ve deliksiz uyumaya başladı. desteksiz sallamadan uyutmayı öğrettiğim için hiç zorluk çekmedim uylu eğitimini bi araştırın bence
0 oy
(12,775 puan) tarafından
2 yaşına 2 ay var yanımda yatıyor gece bir kere emiyor bazende uyanirsa aranıyor ikinciyi emiyor 
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Bizim odada yatıyoruz ama inan birgun katilteli deliksiz uyuduğunu görmedim 
0 oy
(1,886 puan) tarafından
22 aylıkken memeden ayırdım o gündür deliksiz yatar. Bazen 1 kere uyanır dokunurum geri uyur. Ama ondan önce gecede en az 5.6 kere kalkardı. 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
27 aylık hala aynı bnde odayı yedi aylıkken ayırmıştım.Doğdugundan beri her gece uyanır Şimdiye kadar deliksiz en fazla iki kere uyumuştur.Benden ayrı yatamıyor ayrı odaya koyuyorum gece uyanıp yanıma geliyor.

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Batmaz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 60 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
0 oy
9 cevap 195 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,323 soru

11,323,624 cevap

34,775 kullanıcı

...