0 oy
61 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (790 puan) tarafından
Kızlar meme verirken gözünü hani en dibe yaklaştırıp bakarsıniz ya öyle yapınca gözünde titeme kayma gibi birşey oluyor yani normalde bakarken yok böyle çok dibe getirince oluyor yada çok yukarı böyle birşey önceden varmıydi ben fark etmedim bilmiyorum ama nette kötü şeyler yazıyor acaba kasları daha gelişmediği için mi öyle oldu başına gelen var mı kafama çok takıldı 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nete bakma titremesi normal gelmedi bana doktora göster istersen 
-Reklam-
0 oy
(2,892 puan) tarafından
Doktora gidin, bütün kontrollerini yaptırın (göz, nöroloji). Ama bazen korkulacak birşey olmuyor. Eşimde de var bebekliğinden beri varmış, doktor tedavisi yok demiş o zaman her kontrolü de normal çıkmış. Sağlığı, herşeyi gayet normal. Geçen ay hatta uzağı görememe nedeniyle doktora gittiğinde gene sordu. Doktor tedavisi olmadığını söyledi gene.
(790 puan) tarafından
Yani sürekli mi oluyor eşinin kızımın sürekli olmuyor sağa bakarken gözünü dibe cok dikince oluyor normalde bakınca falan sıkıntı yok acaba göz kasları 5 yaşına kadar tamamlanirmis ya acaba tam gelişmediği için mi diye düşündüm ama götürücem hastaneye endişe ettim
(2,892 puan) tarafından
Yok sürekli değil onun da ara ara oluyor ama sağa sola bakmasıyla alakalı değil karşılıklı konuşurken de oluyor bazen. Sen götür doktora hatta o anları videoya da çek yakalayabilirsen. İçin rahat olur en azından. İnternete bakma, başım ağrıyor desen beyin tümörü yazıyor orada.
(790 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim canım götürcem insalalh kötü birşey yoktur :(
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Canım doktora götürün ne olur olmaz bir sebebini araştırın normal değil inşallah basit birseydir 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 22 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Batmaz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 274 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Anne adayiiii (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
0 oy
9 cevap 201 göst.
6 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu