0 oy
161 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,504 puan) tarafından
Kizima kaydirak almayi düşünüyorum kış da geliyor sıkılacak evde simdi vuu diye koltuklardan kaymaya çalışıyor kaydirak kaydirak diyor surekli 2 buçuk yasinda sizce kullanisli olurmu hangisini tavsiye edersiniz veya satmayi düşünen varmi evindekini 

6 Cevaplar

0 oy
(5,046 puan) tarafından
Bizde var kızım artık sevmediği için kullanmıyoruz öyle duruyor toplarıyla. Almayı düşünürsen satarım sana :)
(1,504 puan) tarafından
Olur saglam mi fotograf da isterim :)
(1,504 puan) tarafından
Olur saglam mi fotograf da isterim :) markasi ne
(1,504 puan) tarafından
Aboo fiyat ne duye sormaya cekindum Valla burde bu toplardan bir file bende de var
(5,046 puan) tarafından
Bizde 1000 lira gibi bişeye almıştık zaten :D tabi o civar bişeye satarım :)
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Dik alma da ne alırsan al riskli oluyor ben aldim baktım tehlikeli büyüdüklerinde cikarcam 
(5,240 puan) tarafından
https://ty.gl/d0u01wgobg bu cnm alcak duruyor ama baya yüksek oturduğu kısım
(48,690 puan) tarafından
anam nolmus fiyati biz 300liraya almistik
(5,240 puan) tarafından
Sorma ikbal bende 860 almışım mart ayında şuan fiyat bu
(48,690 puan) tarafından
kucuk altinla yarisacak
(5,240 puan) tarafından
Hahhahah :)
0 oy
(2,613 puan) tarafından

image

iste görüyor 2.5 yaşında kızım kayıyor yani evde benim kızımda yastıklara dadanmisti habire yastiklardan kayıyordu baktım olmayacak ha bı de yastiklardan kayda iyi bizi babasıyla beni kaydırak yapıp kayıyordu ben de baktım olmayacak aldirdim
(1,504 puan) tarafından
Bunuj boyu cok guzelmis ben ne cok buyuk nede kucuk olsun istemiyorum benim kizim da oyle koltugun yastiklsrini indiriyor koltuga dayıyor merakli baya
(1,504 puan) tarafından
Bunun markası ne canim bunu cok begendim
(2,613 puan) tarafından
Markasını bilmiyorum canim
0 oy
(48,690 puan) tarafından
su kaydiragi aldik biz en büyüğü oburleri hemen küçülüyor boyuna.bak
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Ben almıştım şuan 3 yaşına yaklaşıyor 2 yaşındayken aldım kurdum ve kaldırdım. Oğlum aşırı hareketli kaydırak önündeyken yalnız bırakıp tuvalete bile gidemiyordum. Aşırı çılgın hareketleri varsa tavsiye etmem arkanı bile dönemiyorsun. Ben bide büyük bişey almıştım elinde bir sürü arabayla çıkmaya çalışıyordu önce arabalari kaydirip ardından kendi kayıyordu. Dengesini kaybedip geri düşecek diye aklım çıktı topladım hemen. İyice aklı ermeden de kurmayı düşünmüyorum. Görümcemin kullanmadığı küçük kaydırak vardi markete gelenlerden iki basamaklı onu getirdik o iyiydi baya kaydı kullandık ama bir süre sonra ondan da sıkıldı oynamayı bırakınca onu da kaldırdık. Şuan alacaksan bile küçük bişey almanı tavsiye ederim. Yada sünger kaydıraklar var o tarz bişey de düşene bilirsin. 
(1,504 puan) tarafından
Anladim canim biraz buyusun kullanir seninkide bneim kizimm oyle cilgin değil ama yinede yüksek almayi düşünmüyorum
0 oy
(271 puan) tarafından
Bizim var oğlum 4 buçuk yaş halen oynuyor al bence bimlere  geliyordu uygun fiyata 
(1,504 puan) tarafından
Bayadur da katologds gormuyorum ama bakalım bbulurum uygun fiyat da kalmadi gercide

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 199 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 364 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Annemnerdeeee (1,856 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 311 göst.
27 Mart 2021 Diğer kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...