0 oy
193 göst.
Diğer kategorisinde (166 puan) tarafından
Morelim çok bozuk eşim benden soğumuş sevmiyormus gibi hissediyorum bu bir aydır ben hep yanisina gidiyorum sarılıyorum ediyorum kendisi hiç bir şekilde yaklaşımıyor beş altı gündür  bende yaklasmadim kendisinin yaklaşmasını bekledim ama hiç bir şekilde ne öptü ne sarilirdi dünde birlikte olmak istediğimi söyledim basım ağrıyor falan dedi uyudu beni çok kırıyor kırıcı sözler söylüyor ağlıyorum hiç bir şekilde özür dilemiyor hiç birşey olmamış gibi davranıyor sizde sevmediğini anladınız dimi beni seviyormusun diye sorduğumda ewet diyor niye hissetmiyorum diye soruyorum bana hissetirmiyoraun diyorum yok kimi insan hissedilir kimi insanda içinde sever diyor seni sevmezsem açık acık söylerdim niye cekineyim ki ben bir erkeğin sevmesem çıkar giderim kimse beni burada zorla tutamaz ya diyor

4 Cevaplar

0 oy
(2,804 puan) tarafından
Send pesidnen koşma 
-Reklam-
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Süründür çok açık gel benim rahatımı boz yeji heyecan kat demiş 
0 oy
(5,705 puan) tarafından
Artık yaklaşmamakla iyi etmişsin konuşmak halletmek istemişsin onu bile kale almamış daha, fazla götünü kaldırıma sal gitsin sende onu sevmiyormuş gibi davran üstüne gittikçe kendilerini bişey sanıyolar
0 oy
tarafından
Erkeklerin klasik cevabı sevmesem ne işim var yanında sevmesem söylerim valla anlattiklarina bakılırsa sever bi hali yok canım erkeklerin çoğu böyle bence kafaları esince uzaklaşıp soğuk oluyorlar ama işlerine de gelirse kuzu gibi oluyorlar yavru kedi gibi sokuluyorlar hele ki birliktelik istememesi senden soğuduğunu belli ediyor bence biraz takiple aynı şekilde devam ederse al karşına direk açık açık konuş cikisarak değil ama net konuş niyeti neyse soylesin bizde kukla değiliz burda sonuçta bi kadınlık gururumuz var

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 233 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Aylinmn (45 puan) tarafından soruldu

378,289 soru

11,322,776 cevap

34,773 kullanıcı

...