0 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından
Eşim eskiden de çok ilgili olduğu söylenemez ama tabiki arada temas vardı sarilirdi filan napiyorsun karicim filan derdi sakalasirdik ama artık öyle değil oysaki ben eşimi çok seviyorum benden uzak sadece birbirimize iyi geceler diyoruz ve günaydın diyoruz bu kadar bana karşı ince değil beni düşünmüyor ve sürekli tiktok elinde bir kaç kez kadınlara bakarken yakaladım kendimi çirkin bulmuyorum ama artık hiç bana karşı ilgili değil çok fazla uzak ve kaba iltifatlar da yok artık bu durum beni çok fazla incitiyor bu konuda onunla konuşmuştum farkına varması için ama yine aynı ben değil tüm biz kadınlar eşlerimiz tarafından güzel sözler duyup sevildigimizi hissetmek isteriz ama eşimin sevgisizligi beni gerçekten çok fazla incitiyor eskiden böyle değildi ama şuan bambaşka buz gibi biraz anlatıp burda içimi dökmek istedim  

4 Cevaplar

0 oy
(3,675 puan) tarafından
Böyle yapma mı dedin yoksa neden böyle yapıyorsun mu dedin bende asla tahammül edemem sevgisizliğe hissettiğim an arkama bakmadan ordan koşup uzaklaşasım gelir 
(45 puan) tarafından
Deniyorum ama işte yani onca temizlik yaparım mesela tabiki.tebrik.etmesini beklemiyorum sorumluluğum temizlik ama.mesela.yapilmayan.bir iş görür en ufak der ki bu niye olmadı yapılmadı temizlenen yerleri onun için yaptığım şeyleri.gormek yerine tam.tersini yapıyor severek evlendik ve ben haylen seviyorum ama onun bana karşı bu tavırları işte gerçekten.ne.bileyim bakımimada önem vermeye çalısiyorum.fazlasiyla ama işte doğum sonrası catlaklarimda oldu elimden geldiğince yapıyorum ama.bakimimi.insana.kendini acaba ben cirkinmiyim.diye sorgulatiyor aslında hepimizin tek istediği şey sevgi ve ilgi eslerimizden ve yuvamı çok seviyorum her an şükür ediyorum ama işte sadece eşime karşı fazla kırgınım
(3,675 puan) tarafından
Neden biliyo musun bi kaç cümlende anlaşılıyor bu mesela temizlik sadece senin sorumluluğun değil o ev ikinizinse onunda sorumluluğu böyle düşünmekten vazgeç öncelikle. Ve de kırgınım diyosun insan en çok en sevdiğine kırılır eğer kendini eşinden çok seversen bu kadar kırılmazsın. En çok kendi değerini bil kendini sev. Senin kendine yettiğini gören ve ilginin azaldığını hisseden eşin zaten sana yönelecektir canım
(45 puan) tarafından
Çok ama çok teşekkür ederim bu naçizane yorumun için canım benim dertlesmeye de ihtiyacım varmış haklısın bu konuda
(3,675 puan) tarafından
İnşallah bişeyleri değiştirmeye güzelleştirmeye yarar canım bide bilmiyorum ben uygulamıyorum ama Esra ezmeci var Instagram varsa ordan bi takip et istersen herkes çok faydasını gördüğünü yazıyor :)
(45 puan) tarafından
Hemen göz atıp  takipe alıyorum teşekkür ederim tavsiyen için canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım seni çok iyi anlıyorum. Bizimkinin de öyle bir huyu vardı. Sadece cinsellik için vardı resmen. Ama sonra bir patladım dayanamadım düzeldi allahtann

O öküz gitti yerine başkası geldi. Biz de insanız ilgiye sevgiye ihtiyaç duyuyoruz. Öküz öküzlüğünü yapıyor işte 
(45 puan) tarafından
Konuştum bende  canımtane tane beni gör beni sev yanımda ol vakit geçirelim sohbet edelim ama malesef ki o yok ne dersem.diyim üçüncü gün yine aynı bu durum beni çok incitiyor
0 oy
(8,280 puan) tarafından
Karşına alıp konuştun mu bu durumu
(45 puan) tarafından
Evet konuştum iki gün sonra yine aynı :/
0 oy
(387 puan) tarafından
Sorun sende değil kocanda.seni çok iyi anlıyorum insan öylesine yaralıyor öylesine inciniyorki hekede insan eşini seviyorsa resmen kahroluyorsun.ilgilenme sende hiç farkında dglmis gibi davran.senin ilgi beklediğini onu unursadigini gördükçe daha fazla abarticak.giyin suslen.ayni durumdayım daha beter durumdayım inan.:(
(387 puan) tarafından
İnsani rabbi sevsin nekadar sever umursarsan okadar sevgiden mahrum edilirsin.dua et insallh düzelir insallh rabbim senin sevginle aşkınla doldursun kocanın kalbini senin kalbinde onun sevgisiyle doldursun.hic bir yuva dağılmasın mutsuz olmasın hiç bir anne baba :(
(45 puan) tarafından
Bu ne güzel dua Allah'ım İnşallah bacım seninde hepimizin rabbim yuvalarimiza  neşe mutluluk huzur versin Allah'ım eşlerimizin kalbine Allah aşkı versin  haramdan uzak tutsun inşallah :')(
(387 puan) tarafından
Amin insallh dua et ve çok ya Vedud tesbihatini çek.bir elmaya ya Vedud oku 300 defa yarısını sen ye yarısini eşine ver.evde bakara suresini çok aç okusun.cok faydasını görürsün insallh.canim benim ya.:)
(45 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim umarım seninde rabbim eşinizle aranıza mutluluk huzur   versin tekrardan su gece yüzü hürmetine hepimizin yuvasına huzur versin  rabbim :)
(387 puan) tarafından
Amin insallh insallh :)Allah var gam.yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 189 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Linammmm (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 292 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Simay derin (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 577 göst.
5 Mart 2022 Aile kategorisinde Mrvk04 (253 puan) tarafından soruldu