0 oy
42 göst.
Diğer kategorisinde (2,006 puan) tarafından
Kızlar bebeğimin gözü iltihap kapmış 2 yaşında neyse dün doktora götürdük doktor damla verdi gel gelelim tek başıma asla damlayı bana koydurmuyor çığlık çığlığa kaçıyor ,sabahtan beri o ağlamaktan maf oldu ben peşinde koşmaktan, yokmudur  bunun başka göz damlası yerine surebilecegimiz bir pomadi ,kremi vs çünkü  25 aylık bir bebeğe tek başına asla göz damlası koydurmuyor ya antibiyotikli damla anladigim kadarıyla o günde 4 kes saat başı da göz yaşı damlası var iyi olmayacak diye korkuyorum, tecrübeli anneler bunun bir yolu yokmu başka türlü iyileşmesi için krem olur vs tekrar doktora gideceğiz cuma günü ama olmadı ondan isteyeyim tecrübeli annelere soruyorum

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kucağına yatır yukarı bak gözüne bakalım vb oyun yapsan sen benim gözüme bak ben senin gözüne bakayım desen yukarıdan damlatırsın hemen. Benimkine de 3 Ay önce verildi damla öyle damlattım normalde asla kabul etmez oyuna çevirince kabul etti
(2,006 puan) tarafından
Bizimki biliyor anne ben iyileştim diye anlıyor ağlamaya başlıyor ağladıkça gözü daha çok şişiyor canım kaciyor sabah babası ise gitmeden iki kişi zor damlattik tekmeler falan atıyor baya korkuyor
tarafından
Benimki de biliyor yaşları yakın ama oyun çağında olduğu için oyuna çevirince Belki kabul ettirebilirsin
(2,006 puan) tarafından
Korkuyor canım asla oyuna cevrilmiyor ya günde 12 kez birde damla arpaciktan gittik damla yuzunden ağlamaktan cocugun gözü kapandı her seferinde hıçkıra hıçkıra ağlıyor anne ben iyileştim diye daha kötü oldu işkence gibi çocuğa saat başı agaltiyorum hayır dedim de doktora hocam damladan korkuyor bir krem pomad yazsanız olmazmi diye beni sallamadı bir tek arpacikla gittik şimdi gözü tamamen kapalı anne acicam gözlerimi bekle bekle diyor tekrar doktora goturecegim de kullanılan başka birşey varmı buraya sorayım dedim
-Reklam-
0 oy
(1,543 puan) tarafından
Valla cnm bn boyle durumlarda hemen dalinle yikarim bol bol geciyo dene istersen
(2,006 puan) tarafından
Tamam sağol canım önce arpacık çıktı sonra gözü şişti işte doktora götürdük damla koyacagiz diye  agladikca  dahada kapandı çocuğun gözü resmen işkence gibi oldu korkuyor ya korkmasa işte krem verin hocam damla yaptırmıyor dedim ses çıkarmadı doktor günde 12 kez damla yazmış çocuğun ağlamaktan daha fena oldu arpacık dan gözü kapandı şimdi cuma bir daha rrandevumuz var bakalım
(1,543 puan) tarafından
Bir yazmanın ucundan böyle köpürt Dalin'le sil sürekli onu Allah'ın izniyle geçer Geçmiş olsun
(2,006 puan) tarafından
Sağol canım dikişli pamuklar var onlarla da kopurtup yapabilirim örtülü değilim yazmam yokta pamuklar var evde , bakalım birde çayla sil dediler demlik poşeti kullanıyoruz soğunca çay ile gece de onunla sileceğim çok sağol
(1,543 puan) tarafından
Yumusak olsun cnm pamukta olur

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
0 oy
12 cevap 171 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
+11 oy
20 cevap 478 göst.
0 oy
38 cevap 681 göst.