0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde (1,366 puan) tarafından
Kızlar bilen var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(2,762 puan) tarafından
1500 doları gözden çıkarın kişi başı. Ki en uygun diyebiliriz. Kalacağınız odalarda çoklu olur bu fiyatlara.
-Reklam-
0 oy
(586 puan) tarafından
Biz diyanetle gidecektik bu sene Kasım ayı için. 15 günlüğü kişi başı 45 bin tl. 1 buçuk yaşındaki oğlumuz için ise 12 bin tl istediler. Tabi birde yakın otel uzak otel vardı. Uzaktaki otel fiyatı bu. Yakındaki otel fiyatları daha da artıyor. Gerçi uzaktaki otelde istediğin zaman seni kabeye götüren servisler var
0 oy
(2,847 puan) tarafından
teyzem gitti geçen ay 38 bindi pasaport içinde demişti. Ama harcamasıyla alışverişiyle 50bini buldu. 
0 oy
(18 puan) tarafından
Gorumcem bu isi yapiyor suan 3 kisilik odalar 1300 dolardan basliyor 2 kisilik istersen 100 dolar daha fazla
(119,471 puan) tarafından
bisi sircam bu fiyata pasaport dahilmi bide hediyelikler falan ne kadar tutuyomus hani gorumceniz bilir ucalda bagaj hakki nedir 1 kisinin kac kg hakki oluyo extra ordan turkiyeye kargo fiyatlari nedir cok sordum ama kusura bakma
(18 puan) tarafından
Hayir pasaport dahil degil canim o sana kalmis ister 1 yillik pasaport cikarirsin ister 10 yillik ucret degisiyor hediyelikde burdan almak daha mantikli zaten turkiye den yada baska ulkelerden gidiuor oraya birsey degismiyor hurma da burdan alirsin bosuna bagaj hakkini kullanmazsin ozel hediyelik alirsin yani onlarin yerine mesela acve hurmasi ordan alabilirsin ordan turkiye ye kargo yaparlarmi bilmiyorum bagaj hakkida ucaktan ucaga degisiyormus 20 kiloyla 40 kilo arasi oluyormus thy mesela 40 kiloymus
yaa hani omrumuzde kac kez nasip olcak keske bi kez bile olsa nasip olsa bamada benim hani gitsem hurma zemzem kendime kefen alirim zemzemle yikarim hani bi seccade tesbih hediyelik dedigim evet acve hurmasi zemzem ve kına yerinden almak en guzeli hami amac yuk etmek degilde gittigimde aldiydim diye bakip koklamak dusumsene seccade aliyosun kabeye dokunuyosun omur boyu o seccadeyi koklar insan vee aay allahim banada nasip etsin cok sagol yazdin icin
(18 puan) tarafından
Rica ederim ne demek isteyen herkese Rabbim nasip etsin benim oglumun gobek bagi mekke de biz gidemedik ama oglumdan bir parca orda o bile mutlu ediyor beni
ne kadar guzel yaa insaallah nasip etsin rabbjm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 163 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 361 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 214 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu