0 oy
209 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (217 puan) tarafından
Yeni virüs varmış. Aşılar çıkar yine meydana.  Kızlar ne enteresan dimi Corona çıktığında çocuklara asi yapmadılar ilaç da vermediler hatta test te yapmadılar. No tek yetişkinler öldü. Ne hikmetse hastaneye gidenler öldü. Neyse aklıma gelmişken yazdım.. şimdi uyumauaya  geçeyim. İyi geceler asdfg

3 Cevaplar

+4 oy
(134 puan) tarafından
Kötüleyim de nasıl olursa olsun... Size yaranılmaz 
(6,047 puan) tarafından
Ne alaka doğru söylüyor. Yanlış olsaydı neden bu virüs için sağlık bakanı asi yapmicaz bu sefer desin. O aşıların zararlarını onlarda gorduler
(134 puan) tarafından
Çünkü bağışıklık kazandık artık ve gelen virüs ölümcül değil gerek yok o yüzden her gelen virüse aşı yapılmaz
(6,047 puan) tarafından
Aynen aynen bağışıklık kazandık. O yüzden asilardan sonra g.tumuzu toparlayamadik.
(134 puan) tarafından
Bunu Çin'e gidip söylemen gerekiyor hastalığı biz bulastirmadık. hayret valla bedavadan aşı oldunuz laf ediyorsunuz parayla yapılsaydı değerli olurdu aşılar . diğer ülkelerde o begenmediginiz aşılari olmak için para verdiler bı kendinize gelin artık
(6,047 puan) tarafından
Asi falan olmaya hiç niyetim yoktu. Doğum için başka şehirde gideceğinden zorla oldum ben aşıyı. Bilet vermiyorlardı o zaman. Yoksa parayla da olsaydı hiç niyetim yoktu.
-Reklam-
+4 oy
tarafından
3 doz ası oldum ve ilk defa gecen sene corona oldum öldüm öldüm dirildim ası olmasaydım daha beter olurdum iyiki saglik örgutlerimiz var iyiki kimyagerlerimiz var ben dünya saglik örgutlerinin cikardigi ilaclara asla karsi degilim bu tur asilar eger vucutta baska genetik hastaliklar varsa risk teskil eder o donemde hic bilinmiyen birden bire patlayan bir virus amcam veteriner toplantilarina cok gitti aslinda bu vurus senelerdir kedi kopeklerde var cok h.ayvan öldü ama cin sagolsun deney icin vurusu patlatti salgin haline geldi saglik orgutleride elinden geleni yapmaya calisti acilen  gripte ilk ciktigi zamanlar cok kisi öldü suan ama grip diyip geciyoruz cunku neyle savastigimizi biliyoruz o donem nasil savascagimizi bilmiyorduk
+1 oy
(4,384 puan) tarafından
Dalga mı geçiyorsunuz :D tabiki hastaneye giden ölecek. Durumunu kötü olan hastaneye gidiyor zaten. Bu düz mantığı bile kuramayacak kadar önyargı olmayın nolur ya. Komik oluyor
(217 puan) tarafından
Hep enfeksiyon dan bahsetmissiniz. Yagurt.. maydanoz sarımsak.  Dut kaynatın iyi gwkir.. Ben doktorlara karşı değilim gereksiz ilaca karsiyim
(217 puan) tarafından
Korona oldum o verdikleri ***** ilacı kullanmadım. Ve altattim. Normal grip ilaciyla. Tercih meselesi
(6,092 puan) tarafından
Sağlıklı günler dilerim :)
(4,384 puan) tarafından
Tonsilitten bahsetmiyorum :D şöyle pankreatit falan o zaman hastanede reddedin antibiyotiği. :D
(217 puan) tarafından
İyimisin?   Herşeye antibiyotik veren doktorlar var.  Sürekli ilaç kullanan hastalık hastaları var. Ben gereksiz ilaca karsiyim ama cahile laf anlatacagima deveye hendek atlatirim daha kolay olur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 229 göst.
26 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yz_gulu (1,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 72 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Edanr1 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 177 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Edanr1 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 516 göst.
17 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nehirr (228 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,183 cevap

34,941 kullanıcı

...