0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Görüyorum bazı insanlar çok samimi ben bunu beceremiyorum yalnız büyüdüğüm için mi? Anne babam çocukluktan beri yanımda olmadığı için mi bilemiyorum.Yani kısaca böyleyim  nasıl düzeleceğimi bilmiyorum.İnsanlara karşı soğuk ve mesafeliymişim öyle diyorlar ben bunun bile farkında değilim??

7 Cevaplar

+1 oy
(48,733 puan) tarafından
bana da teyzem niye aramiyon diyo.kirk.yil gormesem ozlemem sevmiyorum teyzelerimi
(48,733 puan) tarafından
elbette canim gidip gelme var küslük yok ama sevgi yok
 halam beni büyüttü şimdi kizimi buyutuyo evimdeki cogu esyami halam almistir uc teyzemden bir igne yok
bu aramiypsun diyen teyzemin kizi vefat etti diye ariyodum benim kizim ses.yapiyormus rahatsiz oluyor bende simdi hic aramiyorum ki kizimda uslu onun torunları canavar gibiydi.sehpa ustunden inmezlerdi sesimiz cikmazdi cocuktur yapar derdik ben oyle simarik alistirmadim da neyse.iste.oyle☺️
(1,970 puan) tarafından
Bende onu demek istedim çok. İyi anlamışsın canım vaktin de sen sıcaklık verme verme sonra büyünce neden aramiyorsun ,niye arayayım sen benim kalbimde büyük olarak bir sevgi bir sıcaklık olusturmamişsin iyi şeyler yapmamışsin akrabayiz diye öyle bir mecburiyet yokki herkes karşılıklı yani :) kısacası insan çocukken kendisini seven insanları seviyor akraba olarak iyi davrananlar o arıyor sonradan eşek kadar olunca oluşmuyor o bağlar malesef bazilarida sizinki gibi kıskançlıktan yapıyor büyük ihtimal teyzende bir çekememezlik var, benimde amcamlarda bana karşı olan cekememe durumu gibi insanın içinden gelmiyor öyle olunca
(48,733 puan) tarafından
en son annemlerde iki dakika gördü ondada kizim.ruyasini anlatti bide soyle.yapiyorum diye bisey gosterdi halam seslendi ciktik biz arkamizdan anneme demis cok ses yapti.kafam sisti
(1,970 puan) tarafından
Çocuk bu ses yapmasa zaten sorun oyun oynayacak tabikide konuşacak ,biraz çekemiyor ise ondan yapıyordur
(48,733 puan) tarafından
cins iste evlat olsa sevilmez ☺️
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
En iyisi senin yaptığın bence çok fazla samimiyet b*k luk getiriyor hiç gerek yok mesafeni saygini koru yeter 
(3,895 puan) tarafından
Ben bir iki kişiyle normal konuştum hami iyi niyetle konuşuyorum söylediğim en ufak şeyi gidip abartarak akrabalarıma söyledi aramı bozmaya kalktı bn nasıl insanlara güvenip samimiyet kurayım??
0 oy
(15,286 puan) tarafından
Sen rahatına bak dostum seni böyle olduğun gibi kabul etsinler ama arayıp sormak başka . 

Nasılsın iyi misin hava su varsa dedikodu çocuklardan bahsedis ve kapanış. Bir de şu var. Bazen her insanın enerjisi uymaz. O yüzden de olabilir. 
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Samimi olmak zorunda değilsin ki yada konuşmak senin fıtratın da böyle demekki. İsteniyorsan konusmazsin yani 
(3,895 puan) tarafından
Ne bilim yıllardır beni aramayan yada kötü davranan kişiler niye aramıyorsun diyorlar.
0 oy
(13,278 puan) tarafından
Özlesen zaten ararsın teyze ben soğuk değilim akraba sevmiyorum de :) şaka tabi ama yalnızlığa alışmış insana insan varlığı kalabalık gelir konuşmak görüşmek istemez ben mesela hiç bir akrabamı eş akrabalarını hiç aramam hiçte eksikliğini hissetmem bu yıl kendi ailemlede bir soğukluk var haftada bir ancak konuşuyoruz 
0 oy
tarafından
Kaliteli bir yalnızlık kuru kalabalıktan iyidir bende öyleyim ne birileri beni arasa nede ben birilerini arasam sakın gürültüsüz çocuklarım ve eşimle yaşamak istiyorum misss
0 oy
(1,710 puan) tarafından
 çok güzel muhabbetim vardır ama çok çok insan seçerim emin olmam gerekiyor iyi niyetinden banada herkes buzdolabı gibi ayrı bir cumhuriyet derler gıcık kendini beyenmis bizi beyenip konusmuyor derler çok şey söylerler dışarıdan çok az insan bilir benim konuşkan tarafımi sevgi illa konuşmakla gösterilmez ki kendini yargılama mesela ben yemek yaparak belli ederim karşındaki neyi seviyorsa yaparım aramakta bı sevgi gostergesi değil bence ben kimseyi aramam annemden başka sevgi gösterme kavramı bana göre biraz daha değer vermeyle alakalı karsilastin nasıl bı saygı duyarak selam verdin evine geldi nasıl ilgilendin bunlar hep sevgiyi belli eden şeyler 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 330 göst.
0 oy
16 cevap 339 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Semaaaaaaaaaaaa (425 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 267 göst.
+1 oy
20 cevap 252 göst.
10 Mart 2024 Aile kategorisinde sweetlady (627 puan) tarafından soruldu

381,047 soru