0 oy
171 göst.
Diğer kategorisinde (2,390 puan) tarafından
kızlar a101 bim veya şok markette güzel ve kalıcı olan yumuşatıcı ve yer yüzeyi tavsiyeniz varmı ne kadar yer yüzeyi denediysem koku bırakmıyor alt komşum kapıyı açtığı an içerden mis gibi kokular geliyor ben ne kadar denediysem o kadar güzel ve kalıcı kokmadı bide banyo ve tuvalete koyabiliceğim çubuklu oda kokusu tavsiyeniz varmı 

9 Cevaplar

0 oy
(3,761 puan) tarafından
Bu kapı açılınca mis gibi kokan komşu evi her yer de var sanırım kız bende birçok şey denedim tütsü, çubuk koku başka kokular falan ama kalıcı değil airwick prize takılan var birde onu deneyeceğim artık 
(2,390 puan) tarafından
kiz vallahi öyle her gittiğim evde öyle ablam diyor oda kokusu güzeldir dakka başıda oda kokusu sıkıcak halleri yok ya güzel koksun diye
(3,761 puan) tarafından
Öyle vallahi bende anlamış değilim ama kalıcı yumuşatıcı istiyorsan bingo kırmızi olan ,vernel pembe güllü olan vernel supreme olanlar ABC de kalıcı ama benim midemi bulandirmisti hamile olduğum dönem. Peros sarı olan birde ben birçok yumuşatıcı denedim benim makinede kalıcı olanlar bunlar oldu .
(1,565 puan) tarafından
Airwick bahar cicekleroni kullanıyoruz prizli olanı çok güzel hemde sigara içilen bir eve göre gayet iyi koku yayiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Şokta çubuklu koku alıyorum. Girdiğim odada mis gibi kokuyor. En çok koku yapan ne biliyor musun  :D yanlış değilsem bingo yumuşatıcı. Onunla genelde çarşaf nevresim yıkar ve kapı üstlerine atarım kurusun diye. Bütün ev misssss kokar  :D

(5,184 puan) tarafından
Sjss bende kapii üstüne atarım :))))
tarafından
Ahahahah yerim yok hem de güzel kuruyor orda  :D yeni eve geçince bol bol yerim olacak ama ben yine kağıya asıcam kendimi biliyorum  :D
(5,184 puan) tarafından
Benim yerim var ama tercihim böyle :)))
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Yumos mavi konsantre yumuşatıcıyla mor poşetli omo kullaniyorum harika kalıcı kokusu var 
0 oy
(3,526 puan) tarafından
Biz de bı tütsü var ben kökü sevmiyorum beni tıkıyor lâkin o tütsü çok güzel kokuyor ben bazen karanfil kaynatiyorum hafif kokular iyi geliyor ama yumuşatıcı vs çok ağır 
0 oy
(320 puan) tarafından
Yumoş lilyum çok güzel kokuyor bayağı da kalıcı ben yer silerken falan da katiyorum yer suyuna 
0 oy
(13,860 puan) tarafından
Yumos amber ....bir fisfis siseye az yumusatici su katip skarim 
0 oy
tarafından

Canım ben sana kullandiklarimi atıyım memnunum ben

image

image

image

image

image

image