0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım diş çıkarıyor birazda usuttu ben hemen hastane ve antibiyotik kullanımıni çok doğru bulmuyorum genelde beslenmeyle ve evde olan suruplariyla geçiririm kayınvalidem ciğerlerine enfeksiyon inmiş falan diyince tedirgin oldum daha dun hasta oldu bir günde iner mi enfeksiyon? Bugün evime geldim ilaçlarını verdim kekik ıhlamur kemik suyuna çorba icirdim biraz emiyor da burun akintisi ve öksürüğü oldukça azaldı yarın yine iyileşme yerine gerileme olursa hastaneye götürürüm ama şuan için endişe etmem gerekiyor mu ? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende direk hastaneyi doğru bulmuyorum ateşi mi var 1 gün bekliyorum ertesi gün devam ederse götürürüm yani öksürüğü mü arttı götürürüm bence böyle devam ederse götür belki boğaz enfeksiyonu olmuştur 
tarafından
Bugün dün geceye göre daha iyi bende gidişatı iyi gördüğüm için götürmek istemedim
tarafından
Ama genede bir sağlık ocağına göstersen boğazına baksa iyi olur
tarafından
Bakarım yarın duruma göre canım
-Reklam-
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Bende normalde ilaç vermiyordum evde ateş takibi yapıp doğal seyler deniyordum ama son ikidir çok kötü hasta oluyor ağır boğaz enfeksiyonu geçiriyor doktor antibiyotik iğne yazıyor. Kabusum oldu resmen ayda bir tekrarlıyor. Ortalıkta salgın mi var nedir ailecek hastayız 
tarafından
Salgın var evet ilk defa hasta ettim çocuğu gündüz sıcak gece biraz soğuk usuttu işte dişte üzerinde zaten çok zora gitmedikce ilaç kullanmıyorum bende geçmiş olsun sanada bende hastalandım bizde ailecek tutulduk galiba
(2,092 puan) tarafından
Çocuklar hiç hasta olmasa keşke ya cok zor
tarafından
Amin ya valalhi çok zor oluyor
0 oy
(11,114 puan) tarafından
Sen nere gittin neden gittin hem de vedalaşmadan bak ya.. 

Geçmiş olsun canım hırıltı yoksa korkma, Allah şifa versin
tarafından
Canımsın ❤️ biraz göğüs gibiydi ama şuan rahat uyuyor insllah sabaha daha iyi olur geçmezse gdierim tabi
(11,114 puan) tarafından
Ciğerlere inerse kendi kendine geçmesi çok çok zor.. İnşallah iyi olur ama bi kez bile duysan git canım. Benim ufaklık da ateşli bugün bişi de yaptırmıyor öyle yatıyo halsiz
tarafından
Geçmiş olsun canım daha dün oldu diye bugün gitmedim yani bir günde inmez sanırım ya bu defa basit gripler bile mahveder hale geldi cocuklari
(11,114 puan) tarafından
Artık böyle bünye zayıf genel olarak insanların.. İnebilir de ama belli olmaz dikkat et sen. Allah şifa versin kuzum
tarafından
Sağol canım ya amin
0 oy
tarafından
Kiz sen hesabini niye kapattin 
tarafından
Kullanmamaya karar vermiştim canım kızım hasta olunca sormaya geldim yine kapatırım heralde

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 583 göst.
19 Şubat 2024 Aile kategorisinde &rumrum& (11 puan) tarafından soruldu
+14 oy
48 cevap 1,587 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nzlfatihkayabasi (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
21 Mart 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Papatya9519 (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
9 Mart 2023 Aile kategorisinde Davudun annesi (58 puan) tarafından soruldu

384,060 soru

11,491,315 cevap

35,128 kullanıcı

...