+14 oy
1,542 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından
Önceki postumdan bilenler bilir 6 aylık bir evliliğim vardı eşim askeri personel di ve bana çok ağır bir söz ama seninle tayini batıya gelmek için evlendim demişti bugün davamız vardı tek casede anlasmali olarak bitti görseniz mahkemede eşimi çok seviyorum barışmak istiyorum vs vs eski kayinvalidem desen biz gelinimizi çok seviyoruz bir kere daha deneyin demeler hiç birini duymadım attım imzayı geldim okadar içim rahat ki yeniden doğdum ailem sağ olsun yanımda tek düşündüğüm oğlumu sağ sağlim kucağıma almak bu arada hiç bir tazminat nafaka talep etmedim neden derseniz yarın benim paramla geziyor yiğiyor iciyor demesin diye yarın oğlu olduğunda benim paramla oğluma bunu yaptı demesin diye hiç bir talep etmedim ben çalışan biriyim oğluma doğunca bakicak durumun da var onların bir şeyini istemedim demem o ki kızlar eğer gitmiyorsa gitmiyordur kaç tane çocuğunuz olursa olsun aileniz de arkanızdaysa kendinize bunu mecbur bırakmayın

48 Cevaplar

+6 oy
(119,169 puan) tarafından
tebrik ederim iste kadin dedigin boyle olmali
(99 puan) tarafından
Ben başardım kuzum darısı diğer yapmak isteyipte yapamayan kızların başına
-Reklam-
+2 oy
(1,766 puan) tarafından
Senin adına çok sevindim Bide şu var eğer çalışmasaydın emin ol ki o nafakayı alırdın belki daha fazlasını da alırdın 
+1 oy
(12,818 puan) tarafından
Ay içime dert olmuştu ş...sizliği iyi ki vurdun kıçına tekmeyi 
+1 oy
(1,618 puan) tarafından
Tebrik ediyorm onu asla bidaha hayatına alma geberse bile.. 
+1 oy
(8 puan) tarafından
2 yasindaki kızımla kendimi degersiz hissettigim heo 2.plana atıldığım hatta şuan ''siz olmasaydiniz ben bu kadar çalışmaz ek is yapmazdim sizden once yilda 2 kere tatile gider yer gezer icerdim '' benle muhatap olma ben evdeyken benle gezme plani yapma diyen kocayla aynı yatakta küs olsakta yatmaya mecbur kaldığım anda bu postu gormem tesadüf mü ya cidden :((
(12,818 puan) tarafından
Rabbim sana da hayırlı kapılar açsın canım
(2,990 puan) tarafından
Canım benim ya rabbim sanada güzel kapılar açsın ne demeye evlenmiş peki hadi seni mursamıyor kendi canından olan çocuğada mı üzülmüyor rabbim hayırlı iş nasip etsin de sende kurtul
(8 puan) tarafından
Amin umursuyi gibi gözüküp umursamayan cinsten
(3,258 puan) tarafından
Okuyup geçemedim. O nasıl bi işkence tarzı. Evliliği kabullenememiş. Senin şahsınla ilgili değil sorumluluk adamı olamadığından. Allah ferahlatsın tez zamanda
(8 puan) tarafından
Aminnn insallah kuzum :(
+1 oy
(1,187 puan) tarafından
İşte bahanelerin arkasına sığınmadan önce kendine saygı duyan kendini seven ama hamileyim ama çocuğum babasız kalacak ama pişman oldu ama ama ama demeyen o güçlü kadın . Dilerim çok mutlu ol .
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Hatırlıyorum o postunu çok üzülmüştüm hayırlısı olsun senin için 
(99 puan) tarafından
İnan hiç üzülmüyorum evet o gün kendime yediremedim ama şuan okadar rahatım ki
(7,444 puan) tarafından
Senin adına sevindim canım
0 oy
(1,844 puan) tarafından
Allah'ım senin için ne hayırlısıysa onu nasip etsin. Hak veriyorum sana ama çocuğun onun da çocuğu.  Maddi olarak destek olmak zorunda.
(99 puan) tarafından
Evet haklısın ama canım onlar yapılanı başa kalktığı için ben bunu istemdim
(1,844 puan) tarafından
Bırak evladı için desin bacım. O onun ayıbı ki herkes de bunu böyle anlar. Ama onun da çocuğuysa sakın taviz verme. Sen hem manevi hem maddi destek olacaksın evladına. O da bi zahmet maddi destek olsun.
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım 
(99 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
0 oy
(15,612 puan) tarafından
Helal olsun valla bide tek celsede bitmesi daha iyi oluyor

Yeni hayatında başarılar dilerim güç kuvvet versin Rabbim oğluna sağlık sıhhat 
(99 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım anlaşmalı olduğu için tek casede bitti kız görsen mahkemede böyle bir duygu sömürüsü bir an inanasım geldi sanki o değil de ben yapmışım
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Hatirladim seni canjm Vala helal olsun sana 
(99 puan) tarafından
Kurtuldum kız
(2,253 puan) tarafından
Allah hep iyi insanlarla karsilastirsin
0 oy
(158 puan) tarafından
Eşin pişman miydi yalvarma falan oldu mu
0 oy
(793 puan) tarafından
Hamileyken boşanma oluyor mu ya 
0 oy
(1,632 puan) tarafından
O kadar saçma ki yani sen haklısın tabi ki iyiki de bosadin ama ne biliyim batıya gitmek için evlen çocuk yap 6 ay sonra boşancam de. Hani hiç mi sevmedin kalbin atmadı dimi yada çocuk var bide resmen problemli biriymiş demekki keşke hiç evlenmeseymis
(2,785 puan) tarafından
Onu geçtim yaptığın düğün masrafı canım
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım huxurluysan gerisi boş gerçekten 
0 oy
(3,611 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım       
0 oy
(472 puan) tarafından
Peki nasılsın iyimisin
0 oy
tarafından
Umarım bundan sonraki hayatın mutlu huzurlu sağlıklı evladınla birlikte çok güzel geçer helal olsun canım 
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım benim 
0 oy
(4,613 puan) tarafından
Hayirli olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 684 göst.
0 oy
3 cevap 181 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ezgibbb (530 puan) tarafından soruldu