0 oy
219 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,893 puan) tarafından
Kızlar sabah 3 cm açılma var demişti sonra tekrar baktı kapanmış eve git dedi içim rahat etmedi az önce yine gittim muayne etsin diye 5 cm açılma var doğum başlamış dedi ama hiç sancım gelmiyor yani hissetmiyorum nasıl olcak nasıl doğurcam öncekini de suni sancıyla doğurdum kendi sancımı hissetmedim 

10 Cevaplar

0 oy
(7,257 puan) tarafından
Sanki yine suni verirler gibi çünkü ilkinde açılma olmuyorsa ikincidede olmuyor genelde. 
(1,893 puan) tarafından
Açılma oldu da sancıyı hissetmiyorum az az geliyor
(7,257 puan) tarafından
Seninki farklı ama onun suyu azmis bunun az olmazsa sıkıntı olmaz  bence.
Ağrı eşiği mi ne diyorlar kimisi çok hissediyor kimisi az bende fazla sancı hissetmemiştim ama suyum geldi acilmam oldu doğurdum oğlumda. Bunda ne olur bilmiyorum
(12,672 puan) tarafından
Ohh senin çok az kaldı daha heyecanlı:p
İnşallah bi avazda kurtulursun
Benimde sancı çikiyordu makinede bana sorsan en sonku doğumdan önceki sancıya kadar hiç hısetmedım ayı yanımdaydı telefon dolu doğuramıyorum başlıklı video dolu jfsdfhknbbbm
Aynen inşallah oğlan vaktında gelır
(7,257 puan) tarafından
Amin Ay valla 38+4 işte akşam sabah gibi bekliyoruz ☺️ aynı bende dediğin gibiydim sancı vardı ama elhamdülillah aşırı şiddetli değildi saat 3 gibi annemgil bana baktı sen daha diguramazsin belki yarına falan dediler saat 5 te doğuurdum jsjsj inşallah bunlarda kolay olsunlar
(12,672 puan) tarafından
Amin canım amin inşallah ♥️♥️
-Reklam-
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Benimde öyleydi hastanede konturolum vardı 3 santim acilmam vardı sancım yoktu akşam 9 da suni sancı verdiler 22.00 da doğdu suni verilmese daha dogmazdi
(1,893 puan) tarafından
Suni almak istemedim bilmiyorum bakarım gece uzun olmazsa yine giderim
(4,548 puan) tarafından
Hayırlı doğumlar canim tez zamanda olur inşallah
(1,893 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
Suyun geldi mi acaba su gelince sancı başlıyor genelde
(1,893 puan) tarafından
Su az az geliyor dedi
tarafından
Benim suyumu ebe patlatmıştı sonrasında sancilarda artış olmuştu
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Suni sancı verilir ❤️ rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım ❤️
(1,893 puan) tarafından
Allah razı olsun ❤️ bakalım olmadı yine giderim
(1,715 puan) tarafından
Cümlemizden inş
0 oy
(2,762 puan) tarafından
Yatmiyorsun yorulana kadar spor yapıyorsun. Sıcak suyun içine oturuyorsun. Yoksa sancı gelmez
(1,893 puan) tarafından
Yürüyünce geliyor ufak ufak
0 oy
(12,672 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah hemen doğurırsun 
(12,672 puan) tarafından
Evet suyu sınırda aldılar normal için direndim kaç kere almak istedi sezaryene direndim 28 cı saatte doğurdum normal
(12,672 puan) tarafından
29 olduk şimdi
(1,893 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun seni de bir sancıda kurtarsın inşallah ❤️
(1,903 puan) tarafından
Aynı durumdayım da sudan dolayı direkt sezeryan dedi bende iyi olsun yeter ki diye direnmedim..
Oğlunu da sağlıkla al kucağına inşallah
(12,672 puan) tarafından
29 olduk şimdi inşallah canım teşekkür ederim
Sağlıcakla büyusun bebiş ☺️♥️
0 oy
(15,240 puan) tarafından
Ya başlamış mi doğum Allah'ım kolayca kavuştursun kucağınıza almayi nasıp etsin inşallah. Ben de 2 doğumda da suni sanciydi. Ama sanciyi hissettim. O yüzden nasıl olur bilmiyorum. Allah'ım kolaylık versin 
(1,893 puan) tarafından
Ben kendi sancımı hiç hissetmedim suni sancıyı hissetmiştim bunda da galiba mecbur verecekler
(15,240 puan) tarafından
Aman sağlıkla kucağıniza alın da hayırlısıyla suniyle oluversin napalim. Allah'ım bir avazda kurtarsın inşallah. Benim 2. Doğum daha kısa sürdü senin de öyle olur inşallah. Zaten acilman cokmus çıkıverir o ,☺️
0 oy
tarafından
Benim de hiç sancım yoktu suyum geldi gece sancım başladı kendi sancimla sabaha kadar ağrı çektim çeke çeke açıldı sonra artık yoruldum 8 de kesi attılar az bişey bastirdilar hemen doğdu 
(1,893 puan) tarafından
Suyum sızıntı şeklinde geliyormuş sancı varmış da ben hissetmiyorum açılmaya bakıcaz artık
tarafından
Anladım canım benimki birden boşalmıştı
(1,893 puan) tarafından
İlkim öyle oldu da bu sızıyormuş
0 oy
tarafından
5 cmde eve geri yolladı mı?
(1,893 puan) tarafından
Evet sancıyı hissetmediğim için sabah kadar sürebilirmiş ee bebeğim de var o yüzden ben istedim eve gelmeyi sancım artarsa gelirim dedim
0 oy
(1,903 puan) tarafından
Allah kolaylık versin sağ salim kucağına al inşallah 
0 oy
(553 puan) tarafından
Benim suyum gelmişti hastaneye gittim mecbur hiç sancım yoktu hiç açılmada yoktu bir cm demişti mecbur suyum geldiği için suni verdiler 8 saate yakın suni aldım sonra hatta bu süreçte 4 cm ye çıktı bana dedi doktor yat dinlen sabah bakarız yarım saat sonra kendim sancılandım gelip baktılar on cm olmuş 10 dk de doğum yaptım yani o işler hiç belli olmuyor Allah yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 156 göst.
0 oy
10 cevap 174 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde İlla (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 335 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 220 göst.
7 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu