0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (1,185 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gece 5gibi kanaması başlamış sancıda gitti hastanedr doğum bşlamış  dua edermisiniz sağlıcakla gelsin prenses 

10 Cevaplar

0 oy
(4,887 puan) tarafından
Niye evde sancı çek demissin ayrıca  kanaması gelmiş diyosun .  Doktora gitsin bişey olsa vebalini üstlenecek misin 
tarafından
Valla bende onu anlayamadım ne alaka yanlismi yazdı acaba
(44,814 puan) tarafından
Bende ikinci dogumumda evde çektim kanamamda olmuştu 4/5 saat bekledim çektim iyice 8 cm le gittim doktor bana evde çekmişsin iyce sancıni iş burda kolay dedi ve oğlumu 15 dk doğurdum
(1,185 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hagia doğurur inşallah da kanaması var mis niye evde bekle dedin hastaneye gitmesi lazım çocuk eşten erke  ayrılır falan allah muhafaza beklemesin evde falan 
(1,185 puan) tarafından
Gitti hastaneye canım
0 oy
(13,354 puan) tarafından
Canım kanama önemli birşey olabilir hastaneye gitsin sen kadın dogumcu değilsin neden böyle bilgi veriyorsun? Zaten doktor uygun görürse evine git der 
(1,185 puan) tarafından
Gitti hastanede canım
0 oy
(1,476 puan) tarafından
Rabbim sag saglim evladına kavuştursun
(1,185 puan) tarafından
Amin saol canım
0 oy
tarafından
Kardeşini ara hastaneye gitsin. Doktor kanama olunca hic beklemeyin gelin diyor sen neden gitme dedin kii. Tek sancısı olsa tamam ama kanamada varmış 
(1,185 puan) tarafından
Hastanedr xanım şuanda doğum başlamış
tarafından
Ayyyy allah yardımcısı olsun saglıkla alsin bebişi kucağına
(1,185 puan) tarafından
Aminn canım amin
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Dr gitsin kanaması var demişsin 
(1,398 puan) tarafından
Olmadı mı
(1,398 puan) tarafından
Yani doğmadı mı Rabbim yardımcısı olsun
(1,185 puan) tarafından
Evetya hala doğmadı beklioz
(1,398 puan) tarafından
Durumu nasıl peki inşallah iyidir yanında kimse var mı Rabbim sanada hayırlı doğum versin
(1,185 puan) tarafından
Ablamlar falan var ama almıyorlar içeriye durumu hakkımdada iyi nst bağlı falan diyorlar ya
0 oy
tarafından
Sonra diyorlar kii niye yorum yapmıyorsunuz bence sende bilmediğin şey hakkında bilgi verme bişey olsa napicaksn vijdan azabından ara şöyle gitsin hemen
(1,185 puan) tarafından
Gitti hastanedr canım zaten şuand a
0 oy
(44,814 puan) tarafından
Bende çekip gittim gittiğimde 8 cm di ikinci dogumumda ilktete kaynanam hemen gitme dedi ben gittim orda çok çektirdiler 5 saat doğum olmadı ikincide onu dinledim gitmedim valla iyikide gitmedim çokta kolay bi doğumum oldu 8 cm.le gittim 15 dk da oğlumu kucağıma aldım oraya gitseydimde zaten saatlerce bana orda cektircekti sancimi ev ortamı ev daha rahat olunca insan korkmuyo en azından inşallah sağlıkla alsın kucağına bı avazda kurtulsun inşallah 
(1,185 puan) tarafından
Şimdi hastanede 3cm açılma varmış
(44,814 puan) tarafından
Yolun yarısına yaklaşmış sağlıcakla alsın kucağına insallah
(1,185 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Rabbim yardımcısı olsun inşallah 
(1,185 puan) tarafından
Amin kuxum inşallah

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 171 göst.
0 oy
9 cevap 165 göst.
18 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Zenan. (459 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 250 göst.
12 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Happymommy (1,920 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 161 göst.

386,118 soru

11,543,987 cevap

35,219 kullanıcı

...