0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (1,077 puan) tarafından

Eniştem vefat edene kadar ben hiç cenaze evine gitmemistim ramazan ayında vefat etti cuma günü de kuran okunmustu hoca cagirilip arkadaşımın abisi salı günü akşam vefat etti Çarşamba yanına gittik cuma gününde gitmek istiyorum ama çocuklar hiç durmuyor o gün zor durdurdum birde hastalar çok üzülüyorum elimden gelen bir şey yok :(

2 Cevaplar

0 oy
(4,172 puan) tarafından
Çocugunu bırakacağın biri varsa çocuksuz gidip arkadaşına destek olman çok iyi olur bende abimi kaybettim ve o dönem bir kaç arkadaşımı sırf yanımda olmadılar diye hayatımdan sildim dost arkadaş dediğin bu günde olmayacak da ne zaman olacak yani değil mi 
(1,077 puan) tarafından
Maalesef kimse yok birakabilecegim biri 3 yaşında biri 11 aylık büyük başına buyruk davraniyo küçük de yeni yeni yürüyor dursalar inanın gideceğim ama zaten acıları var çocuk seslerine katlanmıyor insan eniştem(ablamın eşi)vefat ettiğinde illallah ettirmişti çocuklar yük olmakda istemiyorum açıkçası sizinde basınız sağ olsun
-Reklam-
0 oy
(2,162 puan) tarafından
Basınız sağolsun Allah sabır versin.olunun ilk cuma gecesi diye birşey yok çünkü ahiret hayatı ile dünya hayatı farklı zaman farklı .kelime-i tevhid okuyabilirsiniz .sadaka verebilirsiniz
(1,077 puan) tarafından
Teşekkür ederim Ak razı olsun

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 256 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde YC6306&7& (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 393 göst.
0 oy
17 cevap 608 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy