0 oy
209 göst.
Diğer kategorisinde (206 puan) tarafından
Ya kızlar balığa mümkün değil dokunamiyorum.esimde temizle böyle olmuyor diyor.balikci temizliyor fakat 1saat sonra gel diyince eşimde bekleyemem okadar diyip,alıp evde temizliyor.haliyle söyleniyor temizle alış vs diyo ama dokunamiyorum.

Nasıl yapıyorsunuz sizler 

28 Cevaplar

0 oy
(6,970 puan) tarafından
Bende dokunamiyorum 
(206 puan) tarafından
Peki pişirmiyomusun evde canim
-Reklam-
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Yeter ki balik olsn eldivenle dene
(206 puan) tarafından
Kız eldivenin de çok çok kalın olması lazım ki hissetmeyeyim ,belki öyle yaparım , huylaniyorum aşırı
0 oy
(562 puan) tarafından
Ben zaten büyük balık yememde temizleyemem de ama hamsi ve istavrit temizlimeyi çok seviyorum 
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Hiç uğraşmayız temizletiriz alırız  en güzeli 
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Ben canlı balığa dokunamam sadece balık tutmaya gidiyoruz tutmasını çok severim eşim alıştırdi fakat oltadan kendim cikaramam çıkarmaya kalksam kendim gerilir balıkla beraber denize giderim ahahaha ama balık temizleyebilirim
(206 puan) tarafından
Ne güzel valla
0 oy
(311 puan) tarafından
Ben evde hiç yapmam dışarıda yeriz ama kızıma artık balık vermemi söyledi Dr nasıl yapcan bilmiyorum dokunmama değilde kokusundan tikisiniyorum
(206 puan) tarafından
Balkonda yap canım
(311 puan) tarafından
Sitede oturuyorum canım afedersin ama komşularımız ota boka laf edip yönetime şikayet ediyorlar benle alakalı bir durum olmadı ama bikac kişiye yaptılar bende uğraşamam onların tripleriyle hem eşim bı defa evde yemeye alisirsa hep eve getirir dışarda yemek daha iyi
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Balikci temizliyo :)) bı yıkıyorum evde genelde palamut yaparım fırında sadece genelde dışarda yiyoruz 
0 oy
(5,836 puan) tarafından
Evde pişerse ben o gün aç kalıyorum kesinlikle balık kokusunu kaldıramıyorum dışarıdan pişmiş alıyor
(3,895 puan) tarafından
Aslında fırında pişirmek en sağlıklısı ben fırında pişiriyorum.
(5,836 puan) tarafından
Yok bacım eve sokmam ben hayatımda katlanamadığım tek şey balık kokusu
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Aldığım yerde temizletiyorum ben
0 oy
tarafından
Ne alirim ne temizlerim nede yaoarim sadece yerim sjsjjsj
0 oy
tarafından
Temizliyorum hiç tiksinmiyorm
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Dokunamam. Buyuk balık aliyoruz kucuk yemem zaten. Temizlemek zorunda degilsin ki. Birak yemek istiyorsa temizlesin 
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Ay bizde bugün balik yiyelim dedik 600 tl.

Dedik en iyisi çiğ pişmemiş alıp biz pişirelim temizlemisler iclerinide annemde eldiven giyip pisiricek.
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Temizletiyoruz biz
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Vallaha bende iki çocuk var mecbur her hafta alıyorum.alistim temizliyorum pişiriyorum.hamsi sever benimkiler çok temizliyorum kilcigini da çıkartıyorum bari güzel yiyorlar
0 oy
(12,993 puan) tarafından

Eşim temizliyor seviyor temizlemeyi tıkaması da ondan :) 1 saat uğraşıyor :)

0 oy
tarafından
30 yaşındayım hiç dokunmadım bu zamana kadar hiçte dokunmam. Evde yapmam. Genelde dışarıdan alıyor ya da kayınvalidem yaptığında bizi de çağırıyor.
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Eşim temizletip alır genelde çocuklardan dırsat olmuyor 
0 oy
(625 puan) tarafından

Hiç pişirmiyorum:)

0 oy
(7,379 puan) tarafından
balıkcı ayıklatıyom ben bu arada dokunamadığımdan diğil daha kolay oluyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 188 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,449 puan) tarafından soruldu
+3 oy
18 cevap 477 göst.
0 oy
28 cevap 391 göst.
2 Ekim 2021 Aile kategorisinde Fatocan4545 (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 216 göst.
27 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu

379,453 soru

11,359,204 cevap

34,836 kullanıcı

...