0 oy
35 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (351 puan) tarafından
Bu testi hangi saat aralıgında yapmak en saglıklı sonucu verir acaba. Haftaya ballayacagımda emin olmak istiyorum fazla testim yok.ziyan etmek istemiyorum 

3 Cevaplar

0 oy
(35 puan) tarafından
Ay bende şurda durayım
-Reklam-
0 oy
(751 puan) tarafından
Yapmış biri olarak söylüyorum. Gündüz 12:00  16:00 arası akşamda 19:00 22:00 arası yapabilirsin. ama gündüz yapsan daha iyi olur. 2 saat öncesi yeme içme yok ilk idrarla olmayacak. 2.idrardan sonra herturlu yapabilirsin. Ilk başlarda hep silik çıkar normal canım yumurtlama olunca t c den daha koyu olacak. yumurtlama 1 Günde 2 Günde sürebilir catlamada görünce testi bırakabilirsin. yumurtlama her ay değişebilir adet bitiminin ertesi günü başla kaçırabilirsin yoksa. Yumurtlama olunca o gün havuç ye çatlamasına yardımcı olur. Bu kadar canım ben ilk ovulasyon testiyle hamile kalmıştım geçen sene maalesef hormon bozukluğundan sağlıksız gebelik oldu. 2. Defa kullandığımızda tutmadı.Sen yapınca testlerini atarsın buraya yardımcı oluruz.
(351 puan) tarafından
Hormon bozukluğu derken ne mesela. Ben de pcos um sorun olur mu acaba
(351 puan) tarafından
T c den daha mı koyu olacak yoksa ikisi de aynı renk mi olacak. Ben aynı olacaklar diye biliyorum .elimde 10 tane test var. Hangi aralıkta başlayacagımı da tam bilemiyorum .düzensiz olduğum için
(751 puan) tarafından
Prolaktin Yüksekliği Vardı canım süt hormonu yüksekliği. Sıkıntı olmaz canim önemli olan yumurtlamaya kadar testi bırakmamak.Duzensiz olduğu için onlar az gelir canım ben mesela benim dongum  35 Günde bir adetin ilk gününden sayınca 18 bazen 20.günde yumurtlama oluyor.Test çok olsa iyi olur canım. Instgramda bir gebenin günlüğü var ordan al istersen 30 Lü Var 2 tanede gebelik testi hediyeli. Farketmez canım koyu olunca yumurtlama oluyor ben testlerimi atayım sana
0 oy
(751 puan) tarafından

14 De yumurtlama 15 de çatlama canım 

image

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 151 göst.
0 oy
4 cevap 130 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hilay (329 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 163 göst.